×

Restaurant "Zeri Yt"

Restaurant "Zeri Yt"

· 750 · 23238

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#75 ne: 28-07-2006, 19:38:08
nuk je korrekt ne paga,pse gocat me shume i paguan :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#76 ne: 28-07-2006, 19:40:32
Mos i kujto aman ata  se na i ze lemza  LOL LOLPo te jete per lemzen, nuk i nxjerr nga goja une ata, maskarejte e dreqit. :D


O Shkencetar, po s'deshe ti, e marr Capkenen une per Truproje, dhe e paguaj 2000 Euro pa me mu dredh syni. :D :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#77 ne: 28-07-2006, 19:50:55
hajt pra thuj luleshkes tende le te ma sjell nje burek me gjiz edhe pagesen neser n'qofse ben :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#78 ne: 28-07-2006, 19:52:47
Edhe ti dashke nje flete personale te defteri i borxheve?????

Hajt, pasi qe eshte vetem nje byrek, merre po te qeras lokali.  

Dhe e di cka??? Heren tjeter merr ndonje partnere me vete, se na mbyten meshkujt ne restoran. :D LOL LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#79 ne: 28-07-2006, 22:23:00
Dua patate te skuqura tani  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#80 ne: 29-07-2006, 05:22:02
A ma bo i kafe mu?

LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#81 ne: 29-07-2006, 05:35:58
zoteri jena te mbyll perkohesisht se po bejm pastrim :D LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#82 ne: 29-07-2006, 06:11:08
Pthu...

LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#83 ne: 29-07-2006, 06:28:51
ore shoku kujdes ku peshtyn se tani e lau ajo cupka

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#84 ne: 29-07-2006, 06:53:49
Kur e hapni te keqen daja, se m'u tek per i teke raki ene i tas me grosh e bamje :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#85 ne: 29-07-2006, 07:11:50
ec na bari ta jap un nje tekje se po ma heqka dhe mu sot :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#86 ne: 29-07-2006, 07:11:59
Ore c,ne ku buburec tek kjo pjata me patate  hmmmmm:   po filloni te fusni e mishin eeee :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#87 ne: 29-07-2006, 07:12:46
eshte mezeja shoku :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#88 ne: 29-07-2006, 07:20:48
Plako meqenese une jam vegjetarian po ta kaloj ty :D

Nuk e kam prekur fare mos kij merak.  LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#89 ne: 29-07-2006, 07:23:56
un kam ngrene, po hajt se po ti kthejme leket mbrapsh dhe po  ja fusim naj tjeteri LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#90 ne: 29-07-2006, 07:33:05
Epo mire atehere  :D

po qe puna per t'ja rasur ndonje tjetri ec te therrasim kamarrieren ti japim nje bakshish ><


Prit si e ka emrin ajo kamarierja me mini se ja harrova hmmmmm:

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#91 ne: 29-07-2006, 07:36:08Prit si e ka emrin ajo kamarierja me mini se ja harrova hmmmmm:

mos e ngaterron me pronarin bekimin ore derzi LOL LOL LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#92 ne: 29-07-2006, 10:18:27
Mbylle gojen ti o tutkun.

Me siguri per kukuleshken time e ka fjalen, se e kam si yll me 8 cepa. LOL LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#93 ne: 29-07-2006, 10:21:38
kukuleshke e ka emrin kamarierja Bekimo.  :D


O kukuleshke eja mos dermane na sill vaftin... LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#94 ne: 29-07-2006, 10:24:05
Kujdes stirotip, se e kam grua kukuleshken. :D Se mos na ben ndonje te pabere, e do shohesh pastaj ca do heqesh nga bodigardja ime. :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#95 ne: 29-07-2006, 10:25:56
Mos kij merak Bekim se nuk do hyj pa lek ne restorant  :D  edeh kukuleshkes do ti jap nje bakshish te mire.  ;)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#96 ne: 29-07-2006, 10:31:58
Per leket ska problem me daj, se kam hap tefter te borxheve une. Por, kam hallin e grujes, se dje mu desh te intervenoj ja 10 her. :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#97 ne: 29-07-2006, 10:33:37
Sa e lodhke ti mer plak eeeee.  :D hmmmmm:

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#98 ne: 29-07-2006, 10:40:04
Ca ke bo, ca do me morr? :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#99 ne: 29-07-2006, 10:44:13
KUshhhhhhhhhhhhh une !!???   :S

Asgje mor plak thjesht te qaj hallin me kete hall qe te ka zene me kete restorant "MORI"  LOL LOL

Megjithate nxirre ne pension kukaleshken se shume e ke lodhur te shkreten  :D