×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 09-12-2019, 08:22:44 »

Do e mbaj per vete..nuk e meritojne klientet se qenka me e bukur se sa duhet ;)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 31-10-2019, 10:50:26 »

Grens kush e di sa bakshish do beje Baby :D

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 30-10-2019, 20:05:54 »

Per guzhinjere nuk qenke...por mjafton vetem te marresh porosine klienteve.kaq
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 08-06-2019, 05:47:38 »

cfare di me gatu apo buke me djathe dhe veze te zjeme...😎😁😁👻

Buk e djath e zemer t bardh 😁😁
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 21:25:45 »

Hedh kandidatur per chef 😁


Do njoftuar Grens 😁😘
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 21:12:07 »

Hedh kandidatur per chef 😁
cfare di me gatu apo buke me djathe dhe veze te zjeme...😎😁😁👻
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-06-2019, 21:08:15 »

Hedh kandidatur per chef 😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 20:54:57 »

Kj ojo ndryshimin se priti po iku edhe vet ne kerkim te personelit. :D :D :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 20:52:23 »

..une dua ndryshim personeli..nuk me plas shume per menune

😂😂😂
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 18-05-2019, 10:39:09 »

Ka ndonje ndryshim ne menu ose akoma te njejtat ushqime jane :D
..une dua ndryshim personeli..nuk me plas shume per menune