×

Sa MP keni?

Sa MP keni?

· 1386 · 23211

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 25-10-2008, 00:54:17
Po shoh tani qe kutia ime e mesazheve private (MP) ka arritur shifren 2292  :D
Pervec se do të thotë se jam pertac t'i fshij MP here pas here, ishte dhe pikenisje për t'ju bërë dhe juve pyetjen se sa keni ne kutine tuaj.
E di qe s'ma kalon dot njeri për faktin e thjeshtë se shumica s'munden te kenë me shumë se 1000 MP, po hajt ma po hap i tjetër teme koti ne këtë ore te vonë te nates :P :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#1 ne: 25-10-2008, 01:07:56
Ahu,,,ti i paske fajet qe po ngadaleson nganjher serveri,, :D,,Për dallim nga M A X,,unë nuk kam MP në lidhje me problemet në forum,, :P,,gjithsesi shumë paska ky,urime
Unë i kame nja 272 edhe me sot,,Pritet te rritet numri  :D,,

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#2 ne: 25-10-2008, 02:02:42
dy te fundit nga Lefter ferra :D  I fshij rregullisht.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#3 ne: 25-10-2008, 10:25:18
asnje :D :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#4 ne: 25-10-2008, 11:00:29
695 :) :D...pertoj ti fshij vallaii ^o)...sot si dite pushimi po u futi fshesen :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 25-10-2008, 11:13:08
po ti i shikon vete sa mp janë,pse bën pyetje koti ne mes nates

ahhh thuaj....faj ka populli qe merret me forumin tat

Ky ka qene forumi i pare qe jam regjistruar...pasi u regjistrova ketu shkova ne disa te tjera dhe nejse u regjistrova po atje nuk behem kurre aktive as nuk do behem...dmth ske c'thua ti per kete forum se ska si ky ;)....edhe njihemi pothuajse te gjithe dhe jemi nje shoqeri e mire.....po nejse fol ti sa te duash se nuk te ndal kush edhe kur hyn ne fillim thote "Zy Tribuna e fjales se lire"...vazhdo.. :)

 • Postime: 4261
Charlie
#6 ne: 25-10-2008, 12:19:59
Po shoh tani qe kutia ime e mesazheve private (MP) ka arritur shifren 2292  :D
Pervec se do të thotë se jam pertac t'i fshij MP here pas here, ishte dhe pikenisje për t'ju bërë dhe juve pyetjen se sa keni ne kutine tuaj.
E di qe s'ma kalon dot njeri për faktin e thjeshtë se shumica s'munden te kenë me shumë se 1000 MP, po hajt ma po hap i tjetër teme koti ne këtë ore te vonë te nates :P :D

Edhe une per dallim nga ti eshte qe i fshij cdo dite sepse nuk do te me kaloje kurr per nga MP-t ti mua sepse do te me behenin 5000 deri tash a me shume ndoshta :D

 • Postime: 3
 • Gjinia: Femer
skifterja
#7 ne: 25-10-2008, 12:30:52
un skam asnje

 • Postime: 12234
Lefter
#8 ne: 27-10-2008, 20:42:55
dy te fundit nga Lefter ferra :D  I fshij rregullisht.

Mooo moj mos e bej te madhe qe po te dergoj MP se ste bera gje vetem kerkesa pata. :D

Une kam nja 400 e fju mduket... ;)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#9 ne: 28-10-2008, 09:57:55

  Rreth 300, nuk i fshije

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#10 ne: 28-10-2008, 16:26:34
320 pjesen tjeter e kam fshire.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#11 ne: 28-10-2008, 21:05:43
Nuk i mbaj mp asnjehere pasi kam hall se mi shofin.   :P. Tani qe po i shoh kam 2 dhe po i fshij dhe ato. :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#12 ne: 31-10-2008, 15:02:38
Une kam sa gjysma e atij qe hapi temen :D

Fshij here pas here ndonje, por shumicen i le aty, se pertoj t'i fshij.

 • Postime: 851
iShUlLi
#13 ne: 03-11-2008, 15:25:22
112... I kam te ruajtura këto, se i kam fshirë pjesen tjetër. pupu... kur filloj nganjëherë e shkruaj unë, i bëj 100 për një ditë :P
Kam ca kritere qe duhet te permbushin mesazhet qe i ruaj dhe ato qe i dergoj. 1. Te jene zbatuar rregullat e drejteshkrimit Shqip. 2. Te jene me shume se 100 fjale ne mesazh, ndyshe e shumezoj me zero.

Inspire...!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#14 ne: 03-11-2008, 22:23:31
112... I kam te ruajtura këto, se i kam fshirë pjesen tjetër. pupu... kur filloj nganjëherë e shkruaj unë, i bëj 100 për një ditë :P
Kam ca kritere qe duhet te permbushin mesazhet qe i ruaj dhe ato qe i dergoj. 1. Të jenë zbatuar rregullat e drejteshkrimit Shqip. 2. Të jenë me shumë se 100 fjale ne mesazh, ndyshe e shumezoj me zero.

Inspire...!

LOL LOL

paske kerkesa ti..pse sthua...

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull
joy&joy
#15 ne: 03-11-2008, 22:39:19
nuk kam!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16 ne: 02-03-2009, 00:26:18
960 fikssss.

 • Postime: 12234
Lefter
#17 ne: 02-03-2009, 00:31:35
plot... :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#18 ne: 02-03-2009, 08:12:32
960 fikssss.

113 paskam deri tani....kush do marri fshesen te mi fshi se pertoj LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#19 ne: 02-03-2009, 09:01:17
999 :D

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#20 ne: 02-03-2009, 09:46:56
s'kam

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 02-03-2009, 09:57:01
666 :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#22 ne: 02-03-2009, 10:20:03
360 per momentin, keto kohet e fundit kam pertuar ti fshij...

 • Postime: 12743
Mishel...............
#23 ne: 02-03-2009, 11:16:36
666 :D
numer i shenjte hahahahaha mos e ndrysho

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#24 ne: 02-03-2009, 11:22:24
numer i shenjte hahahahaha mos e ndrysho

hahahaaa e kape ti shejtania tjeter ;)