×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 21:09:02 »

Ku di..sdi as ku asht MP box anymore 😁😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-06-2019, 15:56:20 »

13 por nga keto 11 i kam te para 5 viteve nga adhurueset. :P :P
Postuar nga: Parloté
« ne: 05-06-2019, 13:45:50 »

1-2011, 1-2013 dhe 4-2019.
Postuar nga: SwEeTNeSs
« ne: 05-06-2019, 13:43:44 »

Hii Mishel!! :) jam shume happy që u mblodhën përsëri bashkë
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-06-2019, 11:50:40 »

Unë sikur e kam siklet kur kam më shumë se 1 pa e hapur... Dmth që unë skam asnjë të pa lexuar. 😏

Uaaa beratase si je mi?
Postuar nga: SwEeTNeSs
« ne: 05-06-2019, 03:06:47 »

Unë sikur e kam siklet kur kam më shumë se 1 pa e hapur... Dmth që unë skam asnjë të pa lexuar. 😏
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 22-05-2019, 09:51:05 »

asnje cope..
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-04-2019, 17:10:34 »

cop 13 kam e si leviz. :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-04-2019, 14:53:29 »

Ahhh vella se di 🤔. Une i kam mp e kaluara, por te reja nuk kam 😆

Postuar nga: Passion
« ne: 05-04-2019, 14:29:49 »

Asnje 😂

Si une e ti.  :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doja te dija i kisha fshire me pare pm,apo nga formati i forumit me jane fshire ? hmmmmm: