Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: M A X ne 25-10-2008, 00:54:17

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 25-10-2008, 00:54:17
Po shoh tani qe kutia ime e mesazheve private (MP) ka arritur shifren 2292  :D
Pervec se do të thotë se jam pertac t'i fshij MP here pas here, ishte dhe pikenisje për t'ju bërë dhe juve pyetjen se sa keni ne kutine tuaj.
E di qe s'ma kalon dot njeri për faktin e thjeshtë se shumica s'munden te kenë me shumë se 1000 MP, po hajt ma po hap i tjetër teme koti ne këtë ore te vonë te nates :P :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 25-10-2008, 01:07:56
Ahu,,,ti i paske fajet qe po ngadaleson nganjher serveri,, :D,,Për dallim nga M A X,,unë nuk kam MP në lidhje me problemet në forum,, :P,,gjithsesi shumë paska ky,urime
Unë i kame nja 272 edhe me sot,,Pritet te rritet numri  :D,,
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lisa ne 25-10-2008, 02:02:42
dy te fundit nga Lefter ferra :D  I fshij rregullisht.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 25-10-2008, 10:25:18
asnje :D :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-10-2008, 11:00:29
695 :) :D...pertoj ti fshij vallaii ^o)...sot si dite pushimi po u futi fshesen :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-10-2008, 11:13:08
po ti i shikon vete sa mp janë,pse bën pyetje koti ne mes nates

ahhh thuaj....faj ka populli qe merret me forumin tat

Ky ka qene forumi i pare qe jam regjistruar...pasi u regjistrova ketu shkova ne disa te tjera dhe nejse u regjistrova po atje nuk behem kurre aktive as nuk do behem...dmth ske c'thua ti per kete forum se ska si ky ;)....edhe njihemi pothuajse te gjithe dhe jemi nje shoqeri e mire.....po nejse fol ti sa te duash se nuk te ndal kush edhe kur hyn ne fillim thote "Zy Tribuna e fjales se lire"...vazhdo.. :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 25-10-2008, 12:19:59
Po shoh tani qe kutia ime e mesazheve private (MP) ka arritur shifren 2292  :D
Pervec se do të thotë se jam pertac t'i fshij MP here pas here, ishte dhe pikenisje për t'ju bërë dhe juve pyetjen se sa keni ne kutine tuaj.
E di qe s'ma kalon dot njeri për faktin e thjeshtë se shumica s'munden te kenë me shumë se 1000 MP, po hajt ma po hap i tjetër teme koti ne këtë ore te vonë te nates :P :D

Edhe une per dallim nga ti eshte qe i fshij cdo dite sepse nuk do te me kaloje kurr per nga MP-t ti mua sepse do te me behenin 5000 deri tash a me shume ndoshta :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: skifterja ne 25-10-2008, 12:30:52
un skam asnje
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 27-10-2008, 20:42:55
dy te fundit nga Lefter ferra :D  I fshij rregullisht.

Mooo moj mos e bej te madhe qe po te dergoj MP se ste bera gje vetem kerkesa pata. :D

Une kam nja 400 e fju mduket... ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Hektori ne 28-10-2008, 09:57:55

  Rreth 300, nuk i fshije
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Stefi ne 28-10-2008, 16:26:34
320 pjesen tjeter e kam fshire.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-10-2008, 21:05:43
Nuk i mbaj mp asnjehere pasi kam hall se mi shofin.   :P. Tani qe po i shoh kam 2 dhe po i fshij dhe ato. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2008, 15:02:38
Une kam sa gjysma e atij qe hapi temen :D

Fshij here pas here ndonje, por shumicen i le aty, se pertoj t'i fshij.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: iShUlLi ne 03-11-2008, 15:25:22
112... I kam te ruajtura këto, se i kam fshirë pjesen tjetër. pupu... kur filloj nganjëherë e shkruaj unë, i bëj 100 për një ditë :P
Kam ca kritere qe duhet te permbushin mesazhet qe i ruaj dhe ato qe i dergoj. 1. Te jene zbatuar rregullat e drejteshkrimit Shqip. 2. Te jene me shume se 100 fjale ne mesazh, ndyshe e shumezoj me zero.

Inspire...!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2008, 22:23:31
112... I kam te ruajtura këto, se i kam fshirë pjesen tjetër. pupu... kur filloj nganjëherë e shkruaj unë, i bëj 100 për një ditë :P
Kam ca kritere qe duhet te permbushin mesazhet qe i ruaj dhe ato qe i dergoj. 1. Të jenë zbatuar rregullat e drejteshkrimit Shqip. 2. Të jenë me shumë se 100 fjale ne mesazh, ndyshe e shumezoj me zero.

Inspire...!

LOL LOL

paske kerkesa ti..pse sthua...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: joy&joy ne 03-11-2008, 22:39:19
nuk kam!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 00:26:18
960 fikssss.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 00:31:35
plot... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 08:12:32
960 fikssss.

113 paskam deri tani....kush do marri fshesen te mi fshi se pertoj LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: skiatori ne 02-03-2009, 09:01:17
999 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *A.D* ne 02-03-2009, 09:46:56
s'kam
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 09:57:01
666 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Stefi ne 02-03-2009, 10:20:03
360 per momentin, keto kohet e fundit kam pertuar ti fshij...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 11:16:36
666 :D
numer i shenjte hahahahaha mos e ndrysho
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 02-03-2009, 11:22:24
numer i shenjte hahahahaha mos e ndrysho

hahahaaa e kape ti shejtania tjeter ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 13:12:38
po de po...si shojegohet LOL LOL ue jam  :engjell:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: skiatori ne 02-03-2009, 13:17:43
tani u pa puna duhet qe ti fshime te gjitha
dhe te ja fillojme nga e para :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-03-2009, 17:01:37
Per momentin paskam 402.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 05-03-2009, 21:57:39
0.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2009, 22:01:00
Ne minus jam ne MP-te une... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BONAMI ne 05-03-2009, 22:01:56
3
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-03-2009, 23:54:12
115
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2010, 22:29:28
asnje mom. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 02-02-2010, 22:49:45
11
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:19:57
5 sdi pse po i mbaj kot.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 01:16:44
Plot  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 10:30:32
Asnji :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 03-02-2010, 10:31:47
12 :D

kush do me beje te 13 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 17:01:51
461 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 17:11:22
disa  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 17:50:27
394....sapo ma bënë të 395-tën  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 17:58:49
une do thoja se 396 i ke minimum :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:03:58
ahahahh jo jo unë them 370 rrumbullak ti bëj  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:05:10
dakord :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 03-02-2010, 18:08:06
27, i kam gati 2 vjet mos me shume qe si kam fshi:D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:08:51
 :D

edhe 4  :D


po ti te 463-shi je? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:13:21
shtoja dhe tre me shume :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:23:06
470 ?? LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:27:15
hahhahahahaha gati :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Jems1 ne 06-02-2010, 11:25:37
0 :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-02-2010, 11:34:53
2..po i mbaj kujtim.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Hektori ne 11-02-2010, 10:05:44
   266 qenkan, tash i numrova :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 11-02-2010, 10:31:27
nja 460  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 11-02-2010, 10:43:01
Pasi shlyeva ca, prape 500.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *A.D* ne 11-02-2010, 10:56:21
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Hektori ne 11-02-2010, 11:12:11
  Edhe te kalueme ke pak ti...dukesh e re. :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 11-02-2010, 11:41:58
2 kam
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 11-02-2010, 11:45:12
0
A do nje? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2010, 12:33:59
none :D po mua kush do ma dergoje nje :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-02-2010, 12:36:34
 :D :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 11-02-2010, 12:38:22
aktualisht 304
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-02-2010, 16:29:43
349 ....kush do mi fshij se pertoj hahhahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *A.D* ne 11-02-2010, 16:33:17
A do nje? :D

he he he...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-02-2010, 18:32:45
komplet 0 cope :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Jems1 ne 12-02-2010, 18:40:48
mbetem ne 0 ende  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 12-02-2010, 18:42:26
1 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-02-2010, 13:34:23
10 fiks.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 18-02-2010, 15:05:15
321
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 00:03:36
3 cope :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2010, 08:56:08
105.. :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 24-02-2010, 14:51:30
0/0 PM.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 24-02-2010, 14:52:54
337 .... sma ben zemra ti fshi  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2010, 11:00:37
301 jane te miat..fshij te lutem shejtanke :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-05-2010, 15:37:30
172...kisha me shume..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 18-05-2010, 20:22:32
46 per momentin ,sepse te tjerat i kam fshire
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 18-05-2010, 20:24:21
266 me te rendesishmet per mua
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Loadingg ne 18-05-2010, 22:36:14
106 dhe vetem prej 1 personi    :perqafim       :perqafim   
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Enush ne 18-05-2010, 23:29:22
98
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 19-05-2010, 00:18:01
3527  :detari
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2010, 08:15:13
5 vec i kam mbajt kot anyway...muhabete koti.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 19-05-2010, 10:16:42
3527  :detari

hilacak :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2010, 22:55:14
108..me paskan shpetu pa hequr
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 19-05-2010, 22:56:19
269
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2010, 12:49:17
0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 29-05-2010, 13:05:59
200 ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2010, 08:32:46
0/0 :) :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2010, 19:35:19
7456932108321 cope-  outbox ;)
0 cope -inbox :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2010, 11:56:54
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 09-06-2010, 13:04:11
Gjithmon kur  te me behen 500 i vshij nja 10 se po pertoj krejt,, per mom 496 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-06-2010, 20:27:47
une nuk e kuptova fare.. hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: PochoLoca ne 11-06-2010, 17:09:45
Pyet Max-in LOL :P  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Berni ne 11-06-2010, 17:12:16
125, mire qe i kam fshire, se kushedi sa do kisha  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2010, 18:07:49
158..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 11-06-2010, 20:11:42
njecke
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Syrgjyn ne 11-06-2010, 22:26:56
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi46.tinypic.com%2F2nktg2g.png&hash=09f561429c6128b472e8fdfd16ab499e)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2010, 22:00:14
Mirësevini, ♥BaBy♥  [1/0 PM] :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: sandrina ne 12-06-2010, 22:02:08
une asnje  :D  LOL LOL :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2010, 23:09:36
Mirësevini, dreamm  [2/0 PM]

Rrofsh Syrgjyn qe na mesove kete stilin copy paste :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 15-06-2010, 16:10:47
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-4934_4C17890C.jpg&hash=5a68019e9a2f3c1bf03a4882400582f4) (http://www.pixhostr.com/share-4934_4C17890C.html)

Kaq kam    :D


Ne realitert skam qaq se "fake" eshte ahah,   :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 15-06-2010, 16:13:04
Do me ma kalu' mu' ti? :D

Mirësevini, M A X  [3598/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 15-06-2010, 16:15:35
Ta paskam kalu se  :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 15-06-2010, 21:18:32
mu jo kam 555 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2010, 10:16:30
0 Zero 0              :) :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 10:22:04
1266  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-07-2010, 12:03:29
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2010, 12:37:24
Mirësevini, Charlie  [1939/3 PM] :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 12:38:36
Mirësevini, Charlie  [1939/3 PM] :D

ma paske kalu me 300 mesazhe :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2010, 12:40:27
Ishalla me kap pra :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 18:36:06
une i fshij nuk le gjurme :d
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 08-07-2010, 18:55:57
6  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 19:22:39
ca si shume ....sidomos keto 3-4 ditet e fundit jane shtuar shume :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 19:42:49
ca si shume ....sidomos keto 3-4 ditet e fundit jane shtuar shume :P

ky tipi eshte bere i pa permbajtshem :p LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 08-07-2010, 19:44:59
ky tipi eshte bere i pa permbajtshem :p LOL

thua ti

une kam rreth  10 mp
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 19:46:13
thua ti

une kam rreth  10 mp

tu shtofshin   :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 08-07-2010, 19:49:46
tu shtofshin   :P

si do qe je te jete nuk te kapi dot ty :D ...ah nuk bej tgara sepse e kam humbur akoma pa filluar ksaj i thone te jesh me koshence te larte  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 08-07-2010, 19:55:06

Kush te pyeti nje here ...... :D

ok  

me ke ke deshire te flasesh ne privet ne forum pervec meje dmth pervec mister x se une e di se ti vdes per te ........?

...kisha 10 tani 6 i fshiva
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-07-2010, 21:24:04
ca po thoje   :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-07-2010, 14:52:06
2  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 09-07-2010, 14:56:24
 kam 0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-07-2010, 16:33:04
Me too 0...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2010, 15:47:13
Mirësevini, dreamm  [1/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 15:49:26


1

ma dergo nje mp o dream ti bej 2 ...flm
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2010, 15:50:55
Mirësevini, ♥BaBy♥  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 15-07-2010, 11:57:31
69.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 15-07-2010, 12:00:41
1  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 15-07-2010, 13:16:31
1  :D
Ma jep mua ate 1 qe ta heq kete 69 se me mbyti.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 15-07-2010, 13:30:38
205
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2010, 13:36:49
rreth 500  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-08-2010, 22:06:40
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Hektori111 ne 03-08-2010, 22:09:00
Ku di une spo mendoj gjate me ... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2010, 23:09:32
Po shoh tani qe kutia ime e mesazheve private (MP) ka arritur shifren 2292  :D
E di qe s'ma kalon dot njeri për faktin e thjeshtë se shumica s'munden te kenë me shumë se 1000 MP:P :D

Ky te ka bo hilen Spring.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 07-08-2010, 23:16:38
33
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-08-2010, 23:17:24
Ore Maximilian!!!
Ne kurriz te inboxit tim pasuron inboxin tend ti? :@
Kapitalist!


LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 07-08-2010, 23:19:04
34 tani
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-08-2010, 23:20:56
33
34 tani
ahahahaahahahahaaaa.... LOL LOL LOL

tprsh titi  :D

Bleona Qerreti - Adoleshenca (http://www.youtube.com/watch?v=HxgAGyllRgM#)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 07-08-2010, 23:34:32
spring mos u tall me fukarain dergome nje mesazh tvete 35 ate bej..:P...falm po ku e gjete ket keng sa kisha pa e degjuar..mkujto kur isha i vogel :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Berni ne 08-08-2010, 04:41:16
Mirësevini, Berni  [213/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 08-08-2010, 12:15:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-7B0F_4C5E83B7.jpg&hash=be72b882057fc77b41c65ee676407d02) (http://www.pixhostr.com/share-7B0F_4C5E83B7.html)

:d
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2010, 21:59:05
0/0.. :D

Ah mer Max.:d
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-08-2010, 14:44:18
çfar ju duhet juve njehere? hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2010, 20:20:04
Asnje.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 20:22:06
225 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 25-09-2010, 20:24:58


kush i dergon nje mp mister x se nuk ka  :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-09-2010, 20:27:47
335....tash do fshi :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 20:35:39

kush i dergon nje mp mister x se nuk ka  :D :D


priti 2 ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 25-09-2010, 20:36:10
335....tash do fshi :D


edhe un me te fshimet i kam nja 400  :P ahahha lool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Berni ne 26-09-2010, 22:39:58
Mirësevini, Berni  [325/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 22:40:53
Asnje  :(  :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:41:12
19... :-[

Numer dilematik... duhen bo 20. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Berni ne 26-09-2010, 22:42:54
Ja ta sjell une 1 tani e bani 20  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 22:43:01
19... :-[

Numer dilematik... duhen bo 20.

Ta nis shpirti jot ty  :D  

mos boj gafe me e nis njeri para meje LOL
 :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 22:43:51
Ja ta sjell une 1 tani e bani 20  :P


Uli duret ti ore rrugaç LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:44:40
Ta nis shpirti jot ty
mos boj gafe me e nis njeri para meje LOL
 :perqafim

awww.... :perqafim
Ta futi anesa... LOL

Shi kur tbohen 29... prape me numra dilematike une... :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2010, 22:46:00
2/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 22:46:13
awww.... :perqafim
Ta futi anesa... LOL

Shi kur tbohen 29... prape me numra dilematike une... :-[

un nuk flas por veproj loooooooooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 22:46:55
261...  :-[ pertoj me i fshi
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 22:48:12
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:49:59
0

1... per ca sekonda... LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 22:51:57
210 por po me shtohen akoma loool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 22:52:33
Ej, shume u bene... :-[
S'guxo robi me thon i llaf... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 22:54:52
loooooooooooool edhe sa jane duke te shkrujt looooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 26-09-2010, 22:59:53
35 cop i kam.
aq kam pas dhe ne prill,
lexo , shkruaj dhe fshi
keshtu e kam une.
lol

Mars 26, 2007, 22:16:46   Përshëndetje!!!

MP i pare, ka ngel aty!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 23:21:58
Asnje.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 23:23:11
Mos me fut ne gjynah tani LOL

Me bere te te nis nje te hajrit  :D  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 23:23:19
31... numer fati... mos shkruni mo! :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 23:25:45
39...ca dmth  LOL LOL 
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 23:27:06
Ke pasqyre gezimi... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 26-09-2010, 23:28:43
Ke pasqyre gezimi... :D

Vertet?   :D

Cila eshte shifra me e pershtatshme  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 23:30:37
Vertet?   :D

Cila eshte shifra me e pershtatshme  :D

390 loooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 23:31:02
Vertet?   :D
Cila eshte shifra me e pershtatshme  :D

69... LOL
po duhet mobilizu gjith forumi me ta cu aq sonte...  :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 26-09-2010, 23:51:38
30
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 23:52:47
2  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 23:55:26
69... LOL
po duhet mobilizu gjith forumi me ta cu aq sonte...  :D :P

se mos kemi pune tjeter sonte  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 23:58:29
Une dhashe kontributin tim :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 00:02:16
e arrijme dot 69 sonte  hmmmmm:........ si thoni ?????  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 00:03:52
me vjen shume keq... nuk dime gjendjen aktuale, nuk e marr persiper riskun e zemerimit te enderrimtares ne rast se e tejkalojme normen psh. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 27-09-2010, 00:23:15
[3792/0 PM]  :engjell:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 00:24:19
[3792/0 PM]  :engjell:

Po ate engjellin per ca e ke aman... LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 27-09-2010, 00:36:10
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:
LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 00:37:38
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:
LOL

loooooooooooooooooo ooooooooooool e vure kapakun loooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 00:39:09
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:

LOL

hahahahahhahahahaha hahahahahhahaaaaaaa a............ ato 8 bejne komplet diferencen... ahahahahahahahahahh a
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 27-09-2010, 00:44:09
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:
LOL

he mi te rreshkiti dora te kto shifrat e fundit......apo cfare? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 00:44:54
loooooooooooooool u avilosa loooooooooooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 27-09-2010, 00:59:51
Honest ato 8-ta mi dergoi Berni....  :@LOL LOL


Anesa mbaju se arritem gati...te fundi i perralles! LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 01:00:55
Honest ato 8-ta mi dergoi Berni....  :@LOL LOL


Anesa mbaju se arritem gati...te fundi i perralles! LOL

mbahu,,mbahu por smbahem dot hauhuahuauauh
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 01:02:10
Nejse, morali ky eshte xhanem, qe ne fund mos te kesh me fuqi... LOLMirësevini, ѕησωу ѕку  [44/1 PM]

 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-09-2010, 01:03:26
uhhhhhhhhhhh
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2010, 13:47:26
E bera zemren gur me ne fund....


Mirësevini, Misss  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2010, 17:58:43
A ta qoj nje se gjynah :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Admirimi ne 28-09-2010, 18:21:28
veq 18  ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-09-2010, 18:37:59
99  kush e ben zemren gure ti bej 100. . :)..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 28-09-2010, 20:45:09
prite nje nga un,por me nje kusht ,te shkon me shum emri TITI :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-09-2010, 20:56:45
jo se ka spiune ktu na kuptojn prandaj e vura pseudonim :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 28-09-2010, 20:58:34
jo se ka spiune ktu na kuptojn prandaj e vura pseudonim :)
:D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:10:50
3
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-09-2010, 17:12:18
Mirësevini, Anesaa  [0/0 PM]  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2010, 17:14:00
SteriOtipi B  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:25:07
Mirësevini, Shej  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-09-2010, 17:26:38
qena krize gjithandej loool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:27:40
hahaha na mbyten mashtrusit thuj ;) LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:28:32
Mirësevini, Shej  [0/0 PM]

 :@ LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2010, 17:29:07
hahaha na mbyten mashtrusit thuj ;) LOL
Edhe ti ne ate thes je besoj .:P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:30:26
Edhe ti ne ate thes je besoj .:P

normal ... me thuj me ke rri te te thom se cili je :D LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2010, 17:31:04
normal ... me thuj me ke rri te te thom se cili je :D LOL
normal kur rri me veten si vetvetja behesh. LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:31:55
normal kur rri me veten si vetvetja behesh. LOL LOL

po po shif rrushi rrushin e piqet stafidhja LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 29-09-2010, 17:46:04
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡  [2/0 PM]

Kush te jene keta valle ?  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:48:46
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡  [2/0 PM]

Kush te jene keta valle ?  :P

une dhe une LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:49:21
Mirësevini, Misss  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 30-09-2010, 00:37:15
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-43A7_4CA3BF49.jpg&hash=927fee3d11b2a8249ed1b4ee2c4c5d0d) (http://www.pixhostr.com/share-43A7_4CA3BF49.html)

:P

PS:  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-09-2010, 00:49:38
Miresevjen Misss [554466/8 PM]   :engjell:

 :O  Qyqja, pse s'thua moj, ti e paske mbingarkuar serverin e forumit! Dmth M A X bleu server të ri vetëm për hatrin tënd :P :P :P

Apo kam pirë shumë Coca-Cola dhe po i shoh shifrat dyshe :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-09-2010, 08:24:39
1/0...e kete e kam nga Suzana Zisi :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2010, 11:13:59
1/10000001 :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: JustA ne 30-09-2010, 13:28:32
1/10000001 :-[

te shifrat e fundit te trembi najkush ? LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 30-09-2010, 13:32:30
Mirësevini, Shej  [180/1 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 30-09-2010, 15:14:22

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-43A7_4CA3BF49.jpg&hash=927fee3d11b2a8249ed1b4ee2c4c5d0d) (http://www.pixhostr.com/share-43A7_4CA3BF49.html)PS:  :perqafim

Ta paskam kaluar Max!  :P

  Qyqja, pse s'thua moj, ti e paske mbingarkuar serverin e forumit! Dmth M A X bleu server të ri vetëm për hatrin tënd

Apo kam pirë shumë Coca-Cola dhe po i shoh shifrat dyshe :P

S'te ka bere efekt Cola jo  :P Tani Max-i mire beri sepse 1 Miss ka forumi...  :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-09-2010, 18:06:56
Asnji, as nuk du me pas hiç! :-[

 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 30-09-2010, 19:51:48
Asnji, as nuk du me pas hiç! :-[

 :D
:( :( :( pse mi
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 30-09-2010, 19:55:48
i bera 100 urraaaa :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 30-09-2010, 20:10:48
i bera 100 urraaaa :)

Urime ,,, u pafsh hajrin  LOL LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 30-09-2010, 20:24:06
falm adrenalin urime te dyve :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 30-09-2010, 21:54:47
Asnji, as nuk du me pas hiç! :-[Nga inati.....  ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Epoka X ne 30-09-2010, 21:57:39
1/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 06-10-2010, 23:13:47
Mirësevini, dreamm  [9/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2010, 00:34:14
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 17:06:12
Mirësevini, dreamm  [31/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 19-10-2010, 17:12:10
1.2 kam.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 30-10-2010, 20:06:13
Mirësevini, dreamm  [46/0 PM] :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 30-10-2010, 22:21:48
olee ta kam kalu dreamm 76 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 30-10-2010, 23:19:21
olee ta kam kalu dreamm 76 :P

Un mund te shquhem per mp e pakta ne forum :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 31-10-2010, 12:46:02
po ti 1 un 2 dhe kerkohet 3...:P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2010, 21:47:03
Mirësevini, SteriOtipi B  [3/3 PM]   po akoma si kam lexuar :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 31-10-2010, 23:46:09
155
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 31-10-2010, 23:47:30
:P sa pak paske moj Shejtania :P  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Cami ne 31-10-2010, 23:48:10
128/o keshtu e kam tani
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 01-11-2010, 00:33:12
Mirësevini, Arjol  [01/0 PM] :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2010, 14:35:32
Asnji.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-11-2010, 14:45:07
0/0 :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 03-11-2010, 14:47:58
si bejne kot asnji thone hej zot LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 03-11-2010, 15:05:38
75/0 nuk genjej jaaaaaa :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 03-11-2010, 15:05:51

une kam 4 ....kush ma dergon edhe nje se e dua ti bej 5.... per scaramanzi ..... :P :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 03-11-2010, 15:11:55


se kush me rrejti per nje mp ..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:28:29
379....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:47:14
379....
...378 jane te miat me duket.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:48:49
snuk jo....ti nja dy a tre ke o robo...je bo fjalepak (shyqyr o zot) hahahahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 03-11-2010, 15:51:09stop ...boll ...nuk dua me MP.... smund te thote robi nje fjale se ju yyyyyyyyyy me MP ..... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:54:14
snuk jo....ti nja dy a tre ke o robo...je bo fjalepak (shyqyr o zot) hahahahahaha
..une punoj shume e flas pak keto kohet e fundit sidomos.. ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:08:09
bravo...kjo eshte filozofia e jetes....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:09:32
epo me shume vonese.. e kam kap ate. ;).dmth kete filozofine... hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:10:47
tashi qe e ke kap mos e lesho mo....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2010, 15:50:27
Mirësevini, dreamm  [66/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 14-11-2010, 15:56:08
mire qenke dreamm po rritesh avash avash :P un ngela 69 akoma hmm  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 16:18:45
Mirësevini, 6@rjol9  [00/0 PM]  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 17:38:38
sapo mu shtua 1 PM  :P :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-11-2010, 17:40:59
Prandaj m'u pakesua nje mua? ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 17:42:01
Ta shtoj une ty :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-11-2010, 17:44:04
Po do te te pakesohen prape ty pastaj... :( :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 17:51:08
145/1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2010, 19:55:42
mire qenke dreamm po rritesh avash avash :P un ngela 69 akoma hmm  :)

epo ne numer magjik paske ngelur :P pse ankohesh  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-11-2010, 12:18:43
0,2/3.7 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: mister x ne 15-11-2010, 12:20:25


6 mesazhe ....kush ma dergon edhe nje ti bej 7 se e kam numer shansi .... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-11-2010, 12:23:46
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-11-2010, 12:27:32
i paske deletuar all hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-11-2010, 14:39:36
Yep

0/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 14:43:16
Mirësevini, dreamm  [111/0 PM]
Nje numer interesant. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 03-12-2010, 14:49:53
150/0   :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 23-12-2010, 21:24:31
19
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 23-12-2010, 22:06:18
mashtruse :P   170 kam :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-12-2010, 11:28:22
0/0

se di pse por pasi i lexoj zakonisht i fshije dhe ne cel me ndodh keshtu ne fakt.

:perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 27-12-2010, 11:30:19
[3971/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-12-2010, 11:33:00
[3971/0 PM]

WOWWW c'ishte kjo shifer ?!!!

nami u beka andej nga ty! po sia del mor aman :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 27-12-2010, 11:37:41
1 4 7 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: LamiA ne 27-12-2010, 11:49:24
asnje se i fshi menjehere nuk i le
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 28-12-2010, 14:49:10
kam ca
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Dardan. ne 28-12-2010, 15:00:35
si i ri ne forum vetem 8 kam:p
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 28-12-2010, 15:33:21
WOWWW c'ishte kjo shifer ?!!!

nami u beka andej nga ty! po sia del mor aman :D

Sepse une rralle i fshij MP-te :)

Aktualisht [3975/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 28-12-2010, 19:23:55
Mirësevini, dreamm  [22/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 07-01-2011, 23:12:31
[4000/0 PM]  ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2011, 22:33:13
I kam bllokuar...:d...0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 08-01-2011, 23:03:32
Mirësevini, 6@rjol9  [89/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 09-01-2011, 19:28:38
[4000/0 PM]  ^o)


Urime Max

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 09-01-2011, 22:22:33
po mua kush do ma nis 1 qe ti bej 90 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2011, 20:39:33
Mirësevini, dreamm  [51/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2011, 13:44:02
Hic skam.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 27-01-2011, 16:39:16
Hic skam.... :D

ehe. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2011, 16:58:22
Dergoma ndonje.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 20-03-2011, 15:06:12
ehhh ketu ngela :P Arjol  [99/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-03-2011, 09:06:26
ti bej une 100 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2011, 12:04:20
0/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2011, 15:14:37
 Lefter  [431/0 PM].................. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2011, 23:45:04
1. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Poshnjari ne 23-03-2011, 00:01:27
Une per momentin kam vec 30  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-03-2011, 00:20:24
1/0.....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 23-03-2011, 10:00:10
3 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 23-03-2011, 10:01:33
1555 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 23-03-2011, 10:02:54
1555 :P
pse genjen 1556 :D
te dergova nje un tani :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 23-03-2011, 10:07:07
1556 tani LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-03-2011, 12:52:24
ja del dot moj vetem? :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 12-04-2011, 14:57:16
:D / :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 12-04-2011, 19:50:27
pse po qesh :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-04-2011, 09:08:28
se jam plot :) / :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-04-2011, 13:57:24
paska radhe me duket ...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-04-2011, 14:23:05
po radhe tek dera jote se keshtu eshte kur e ben grope :D mbahu , behu i forte :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 13-04-2011, 14:44:59
se jam plot :) / :)
mbq qesh po jo shum se fillon te dhembi barku pastaj :D e kush ben burg pastaj per ty :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-04-2011, 09:32:29
per cfare e more ti ? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-04-2011, 11:51:35
asnje :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-04-2011, 12:07:43
asnje :S

kush ta var ty :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-04-2011, 12:09:02
Epo po nuk jau vare s'ta varin. ;) ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-04-2011, 12:09:44
thua te jete e vertet ^o)


mua me ndodh e kunderta :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-04-2011, 12:11:22
Hajde mos u merzit se nuk eshte faji jot... :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 14-04-2011, 20:13:53
jo shume
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2011, 21:38:12
Miresevini, dreamm  [100/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 08:50:55
[0/0] sa rehat :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 30-05-2011, 10:32:41
110/0   :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2011, 10:34:45
 gocee)) :love:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2011, 11:05:48
0/0...shyqyr mo se kush merret me... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 30-05-2011, 11:10:23
111 lool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 30-05-2011, 11:11:48
105, temen si sme dergon ndonjera qe te ma bej cift, se sme pelqen ta mbaj me tek numer.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 30-05-2011, 11:12:02
111 lool

e pa mundur :P

111  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 30-05-2011, 11:16:07
hahahaa :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:39:34
400 fiks.....nuk dua me hahahahah
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:40:08
0 Mishel me bej nje MP po deshe, po e dua zjarrvenes mp-ne. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:41:12
shoku une ste ndihmoj dot se mbuloj sektorin e qetesise dhe jo shqetesise hahahaha

ik e gjej nai tjeter per kete ceshtje
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:41:43
Mos me mbeti kallami lart, :P :P LOL 
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:44:37
ungje ungje.....kallomi i sh...??? apo kallami i kallanxhiut hahahahah
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:46:23
ate e di une. :P :P

0 mp dhe po pres me ankth se kush do ma nise te parin. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:47:29
prit i dashur tipi prit....vetem nga pritja ska gjet njeri gje e keqe hahahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:50:03
jam tip i duruar, edhe i papertuar. :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 15:50:32
jam duke i numru  ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:55:28
ueee me erdhi mp e pare po nuk e them se nga kush... :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 16:07:27
nga une ste ka ardhur qe keshtu nuk me intereson ta dij haahahhaha

po ekzotike ishte apo orientale?? jahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-05-2011, 10:11:58
ku i ke mp e mia moj???? hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-06-2011, 16:15:00
407.....aman mos na dergoni  me se pertoj ti fshij...pffff
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2011, 17:27:06
te paskan marre frymen.. hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 27-06-2011, 18:04:27
96 kan mbet se i fshij
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2011, 22:46:13
146  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 27-06-2011, 23:11:07
hallall ti gezosh :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 09:10:30
0/0 por ama me 3 ne mend dhe ne zemer qe kur i kam lexuar me kane gezuar pa fund dhe permbajne 3 fjali qe s'do ti harroj kurre...faleminderi t miqt e mi, e dine vete ata/o kush jane :perqafim :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 28-06-2011, 11:47:31
93..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 12:42:02
0/0 por ama me 3 ne mend dhe me zemer qe kur i kam lexuar me kane gezuar pa fund dhe permbajne 3 fjali qe s'do ti harroj kurre...faleminderi t miqt e dine vete ata/o kush jane :perqafim :perqafim
na bane kurioza :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 13:04:08
kot e ke se skam per ti thene kush dhe cfare me kane thene ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 13:06:59
une sjam njeher?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 13:07:27
kemi shkruar gje bashke ne ?!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2011, 13:08:45
407 , aman a ka ndonje qe s'perton ti fshij.....ju jap user dhe pass hahahhaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 13:11:26
kemi shkruar gje bashke ne ?!
nuk mbaj mend prandaj te pyeta? :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 13:14:23
Jojo: mgjthse varet kush mund te jesh ti :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 13:21:10
po sikur ta dija qe nuk isha s une jam nore i paparshkueshem me zemer te madhe 100% shqiptar :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2011, 16:13:10
Mirësevini, dreamm  [127/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 30-06-2011, 13:30:21
Mirësevini, Misss  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-06-2011, 17:38:34
Mirësevini, Steriotipi B  [200/0 PM]   :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 30-06-2011, 17:46:30
e ke shkrujt gabim meso si duhet ta shkruaje    Mirësevini, N.O.R.E [1/0 PM]  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 30-06-2011, 19:23:23
0/0 por ama me 3 ne mend dhe ne zemer qe kur i kam lexuar me kane gezuar pa fund dhe permbajne 3 fjali qe s'do ti harroj kurre...faleminderi t miqt e mi, e dine vete ata/o kush jane :perqafim :perqafim

Po plas nga kurioziteti prej femije.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 30-06-2011, 19:24:23
24/0
Vetem nje emer eshte. 100% mesazhe te pamanipuluara.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 30-06-2011, 19:27:48
407 , aman a ka ndonje qe s'perton ti fshij.....ju jap user dhe pass hahahhaha

Sa leke me jep?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Kacurelsja ne 30-06-2011, 21:44:26
78
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 30-06-2011, 21:52:37
Me zuri myk dhoma e mesazheve, u be kaq kohe pa nje leter.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2011, 11:10:54
Mirësevini, Misss  [0/0 PM]Nccnncncncn....gjit he ato fjale te mire qe ti kam shkruajtur mi paske fshire eee...... :D :D
Mirësevini, Lefter  [481/0 PM]   :D

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 02-07-2011, 12:48:21
asnje > kot qe i mbaj hapur MP-it :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 02-07-2011, 13:58:26
per momentin 60 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2011, 12:04:17
Mirësevini, Misss  [0/0 PM]


Njeashtu edhe une :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-07-2011, 20:06:25
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 03-07-2011, 21:05:51
0/0
sa kombinokemi ne te dy :D dhe une 0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-07-2011, 14:59:50
Po plas nga kurioziteti prej femije.

:D epo tani ca gjera s'thuhen ;)

mgjthse kuptohen besoj :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 05-07-2011, 15:23:24
sapo mora nje mp nga erela kercenues :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-07-2011, 10:32:47
sapo mora nje mp nga erela kercenues :D

^o) kushedi cke thene se s'te keqtrajton kot ajo :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 10-07-2011, 20:35:13
Misss  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-07-2011, 13:18:08
Misss  [0/0 PM]
;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 15:20:09
0/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 15:21:11
Ku i le ? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 15:22:35
Nobody write... :S ^o) :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 15:23:40
Ohh really :D

A askush nuk po t'nguc a ? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 15:24:11
Jo tuten :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 15:25:04
Nice nice ...mua me myten vallai :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 15:26:39
I can imagine.... ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 14-07-2011, 15:37:32
Ka kohe qe me kan ngec me nje vend   hmmmmm:     :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2011, 08:15:26
inbox=1001234
outbox=0
 hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2011, 11:14:09
per momentin 0, por pres te behet shpejt nr 1. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2011, 15:24:22
une ka kohe 408 ...me pelq ky numer
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 10:19:04
 :O
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:21:21
420 ....si me te dergu Tipi mesazhe pa fund....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:22:41
420 ....si me te dergu Tipi mesazhe pa fund....LOL


hahhahhahahhahhahha hhahha edhe tyna??? te peshojne ty apo i ke te lehta ??  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:23:17
mua gjithnje me peshojne mi goce....LOL LOL LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:24:22
420 ....si me te dergu Tipi mesazhe pa fund....LOL
Na nxorre bojen, jo per gje po ec e genje zockat e tjera qe u kam thene se vetem atyre u shkruaj. LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:24:42

hahhahhahahhahhahha hhahha edhe tyna??? te peshojne ty apo i ke te lehta ??  LOL
Ti i mban dot apo ke nevoj eper ndihme. :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:24:49
mua gjithnje me peshojne mi goce....LOL LOL LOL LOL

qyqja mi goce ...nderro nganjehere menyre.pesho ene ti se nuk u be qameti :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:25:22
Ti i mban dot apo ke nevoj eper ndihme. :D :D

mesa shoh e paske nda peshen  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:25:56
mesa shoh e paske nda peshen  LOL
epo si te jete vafti. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:26:58
epo si te jete vafti. :P :P

ashtu te keshen  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:28:27
ashtu te keshen  :D
mire e fillove, kalo ne veprim tani. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:29:39
mire e fillove, kalo ne veprim tani. :P :P

ke ndonje plan A apo kalojme direkt tek  B ?  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:30:20
qyqja mi goce ...nderro nganjehere menyre.pesho ene ti se nuk u be qameti :P

zogu mos u huto kaq shume nga Tipi dhe MP e tipit....lexoje mire!!!!

Mua gjithnje me peshojne....dmth me mbajne peshe zoguuuuuuu LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:30:26
ke ndonje plan A apo kalojme direkt tek  B ?  :D
Kalojme tek C qe mos kemi qejfmbetje me pas. :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:31:08
zogu mos u huto kaq shume nga Tipi dhe MP e tipit.

  Mishel mos ndiko per keq se te griva> LOL :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:31:12
ke ndonje plan A apo kalojme direkt tek  B ?  :D

me falni qe nderhyj...po sikur tiu sugjeroj nje plan D ....eshte yll fare dhe bini te dy rehat
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:31:27
Kalojme tek C qe mos kemi qejfmbetje me pas. :D :D


une nuk kam ndonje plan C per vete??? do ma thuash ti???  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:31:39
 Mishel mos ndiko per keq se te griva> LOL :D :D

jo mo lal...po me shau mo lal LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:31:51
me falni qe nderhyj...po sikur tiu sugjeroj nje plan D ....eshte yll fare dhe bini te dy rehat
Tek ai plan hyn ti dhe kalojme ne faze tjeter keshtu qe prit C-ne. :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:32:17
me falni qe nderhyj...po sikur tiu sugjeroj nje plan D ....eshte yll fare dhe bini te dy rehat

jo se ke ai plani jot D bllokohet Tipi...mo na prish pune dhe ti nashi  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:32:24
jo mo lal...po me shau mo lal LOL LOL
E ti nuk durrove eee. :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 14:33:18
E ti nuk durrove eee. :D :P

po hic o fare...ti e di qe une prekem shpejt LOL

Honest si te dush mu me lusin LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:33:50
Te mbushme e ke. :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 20-07-2011, 14:35:10

Honest si te dush mu me lusin LOL LOL

e shoh ...dirket ke plani jot D te futi Tipi :P  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 14:35:48
e shoh ...dirket ke plani jot D te futi Tipi :P  LOL
Pasi te kalojme dhomen C bashke, ashtu planin se me shkau dhe dekonspirova muhabetin. :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:02:04
Honest....mos i beso aparencave
mishel vepron vetem , eshte natyre solitare dhe nuk para ben kompromisa......

plani D ishte ideja ime , per ti dhene fund zjarrit qe po ju djeg te dyve LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 15:02:47
Honest....mos i beso aparencave
mishel vepron vetem , eshte natyre solitare dhe nuk para ben kompromisa......

plani D ishte ideja ime , per ti dhene fund zjarrit qe po ju djeg te dyve LOL LOL
Ti paske qellime djallezore, do te na ftohesh. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:03:58
ti me njeh....une jam e gjithanshme LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 15:04:36
dhe e gjithperfshirshme. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:14:53
ehe....cuditerisht ndodhem ne situatat dhe ne momentet e gabuara...ne kohet e gabuara.....

perse valle? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 15:15:51
Ja sa me prish pune mua e me heq zockat qe afroj ne oborrin tim... :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:16:22
me sa duket jam xheloze per oborrin tend hahahahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 15:17:07
Mire qe e shpreh dhe nuk me le ne mendime. :P :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:19:02
ti e di une jam e sinqerte...LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 20-07-2011, 15:19:33
34 cope kam.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 15:20:12
CTS mos i fshi MP ore se 39 ti kam derguar vetem une LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 20-07-2011, 15:40:09
Plot....... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 20-07-2011, 16:34:43
CTS mos i fshi MP ore se 39 ti kam derguar vetem une LOL LOL

Shiiiiiiii, jo mi jo, se te tuat i kam te ruajtura diku tjeter ;). Krim te fshish te tuat
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 16:36:29
LOL LOL fillove edhe ti te mashtrosh ore....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 20-07-2011, 17:43:40
LOL LOL fillove edhe ti te mashtrosh ore....LOL

Qafsha gardelinat qe ste genjej. Pastaj mesazhet e tua jane postulate, si mund ti fshij.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 20-07-2011, 17:46:59
Moj Mishel paske vendos te kapesh 100-in rekord qe me dergove 65 mesazhe menjehere. Po mer fryme mi goc se ketu jam.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 20-07-2011, 21:26:12
53 sot. Me kerkuan per shoqeri  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2011, 22:03:04
300 sot me kane grire zockat e forumit me mp. :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-07-2011, 23:27:33
hahhhhahaahhahahahh a perfundimisht nuk boheni mo lool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 09:48:30
une akoma nuk e di cfar eshte MP..
me falni per moskeqkuptimin
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 09:52:03
1000 :D :D uuuuaaauu
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 09:54:54
qenke duke ik per lesh mesa shoh une...sa femije tu bene? hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 09:59:09
hhahahahha 5 femije deri tani   :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2011, 10:03:39
hahhhhahaahhahahahha perfundimisht nuk boheni mo lool
Pse ben si interesante 250 mi ke bere vetem ti. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 10:07:57
hhahahahha 5 femije deri tani   :D :D
..kujdes ate qe kemi bashke.. ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 10:31:08
uuuuu grenso ate harrova te thoja ate tatin ia fala njeres :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2011, 12:53:39
pika te rente po ate gjete ti ta falesh?..me te mirin :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 21-07-2011, 13:03:08
sapo mora 1 mp nga nje shoqe e ereles :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 13:08:42
pika te rente po ate gjete ti ta falesh?..me te mirin :P

vallai per hajer ishalla
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2011, 13:52:51
Pse ben si interesante 250 mi ke bere vetem ti. :P :P

e di e di...mire ta kam bere edhe prit sa do te te dergoj ...temthet do te ti pelcas LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 22-07-2011, 01:21:53
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 14:52:29
e di e di...mire ta kam bere edhe prit sa do te te dergoj ...temthet do te ti pelcas LOL
  Bobo s'po me mban me inboksi. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:14:33
te hengert se mu bene 468 ..namin e zi me ke bere LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 21-10-2011, 22:45:54
pak
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-10-2011, 23:10:26
pako gje 412 cope loool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 21-10-2011, 23:32:46
une i fshij shpesh por prap te 300shja rri kutia LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 22-10-2011, 13:34:49
MP e tjuaja jane prova per gjygje :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-10-2011, 22:27:29
MP e tjuaja jane prova per gjygje :P

si e gjete ......kur e mendon eeeee
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 23-10-2011, 15:01:16
MP e tjuaja jane prova per gjygje :P

pse?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 23-10-2011, 16:45:44
shiko shiko i fshit provat e tradhetise :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-10-2011, 22:35:55
ehe i fshime zoti dedektiv...hahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 04-11-2011, 07:52:43
90
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 04-11-2011, 08:39:34
akoma 90
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 08:49:35
po po pret te te shtohen o....po dale o se ste le shoku pa ndihme ja ti bej une 91 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 04-11-2011, 11:54:59
shume jane...s'po kam nerva te merrem me spastrimin e tyre ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 04-11-2011, 14:12:53
Mirësevini, dreamm  [11/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-11-2011, 15:41:10
une plot....mbeta me fshese ne dore...puuuuuuu dhe pjesa dominuese nga TIPI LOL LOL LOL

Mirësevini, Mishel  [272/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 04-11-2011, 19:03:10
Shume pak
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 05-11-2011, 08:35:02
plot o 96.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 08:37:10
ou paske pas trafik eeee LOL hahahahahahaha une 1 te dergova per ti bere 91...meqe po qaheshe hhaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 05-11-2011, 08:38:47
Trafik I papare, rremuje hesapi. Ti me dergove 6 jo 1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2011, 08:39:55
hahahahhahahaha e mire rendesi ka te mbijetosh...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SweetAntonia ne 07-11-2011, 09:34:14
Sekret se sdua te bej figure te keqe :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2011, 09:52:23
Sekret se sdua te bej figure te keqe :P
..qenke ne hall :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SweetAntonia ne 07-11-2011, 09:54:02
..qenke ne hall :P

Bote mizore kjo e forumit!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-11-2011, 14:37:54
Tek nje, por pres te tjera. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-11-2011, 15:18:43
274 ka ca dite....ca ka ndodh LOL LOL tipi me ke bere merak LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Nore ne 07-11-2011, 15:35:58
20 mezi i cova me ndihmen e lurres :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 08-11-2011, 16:48:52
3 cope kam, i fshiva te gjitha.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: CTS ne 11-11-2011, 07:05:34
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 12-11-2011, 14:27:53
48 :D e asnje nga ..... ^o) :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 26-11-2011, 17:14:39
0MP kush do ma coj MP i pari do ta shtoj tek lista shokve :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 26-11-2011, 17:15:32
48 :D e asnje nga ..... ^o) :P

uuu sa gjunaf :( LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 26-11-2011, 17:16:08
hepra ma nis nje sa per te pat kemben e mbare :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-11-2011, 19:29:07
Mirësevini, dreamm  [73/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-11-2011, 13:48:28
342
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 01-12-2011, 11:06:54
Mirësevini, TATU  [403/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2011, 11:19:07
Asnje bre asnje...te gjithe me harruan........... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2011, 11:29:48
Po une ne qender jam moj...se paku ketu ku jam  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:38:41
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:39:47
iii sa pak  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:40:56
e gjen dot se nga kush e kam ate 1??? :P
ma thuaj me mp qe ti bej 2
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 22:25:55
499 + 1 qe me vjen dhe e fshi gjithmone
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 12:23:15
409 _+1 qe do me dergoj grens tani behen 411 LOL LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-12-2011, 12:23:59
mua nuk me punon.. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 12:25:08
e di....ty asgje ste punon LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-12-2011, 12:25:52
paskam ngatrru temen :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 12:26:47
dukesh loooool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 19:09:05
dreamm  [100/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2011, 20:30:24
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 06-12-2011, 21:02:37
akoma me 1 un
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 21:14:36
409 pertoj ti fshij
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 06-12-2011, 21:27:40
uraaaaaaaaaaa sa i lumtur jam mu bene 2

e  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 06-12-2011, 22:09:48
une me zerO
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 22:10:48
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 22:10:57
7
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 22:11:08
9
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 22:11:28
arjol boll me dergove mp se ma ke blloku kutine postare LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:12:13
501
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 06-12-2011, 22:12:45
un mavria ngela me 2
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 22:13:00
414 shej mjaft per sot LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 22:14:41
kush e gjen sa dhemb ka ky ujku ne kurizin tim do ti coj nje MP  :D LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 06-12-2011, 22:16:08
ZerO edhe ti mishel nuk leviz  fare  :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 22:17:18
po ti o derman mi ke pre krahet fare....spo me le te marr fryme LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 06-12-2011, 22:24:40
1 sa  0  :perqafim :perqafim

Mishel dermane,  na bej derman LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 22:26:03
1 e ke boll per sot....neser edhe 1 tjeter dhe ja LOL nga mot te mbushet inbox-i plot hahahhahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lurra ne 09-12-2011, 10:02:31
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 10:18:24
sa usera ke bo mi lurra LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 14:34:24
TATU  [410/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:46:03
358 ..fshiva ca se mu bllokua serveri LOL LOL

o tipi po pse ngacmo o robi i zotit LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2011, 16:10:24
Mirësevini, SteriOtipi B  [385/0 PM]   si nuk kam nje nga kjo Mishel mor jahu... LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 16:11:12
ti te tera nga une i ke o mashtrus LOL LOL....me cmene e mu ..pale do pergjigje e per cdo MP LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2011, 16:12:02
Mirësevini, SteriOtipi B  [386/0 PM]   i fundit nga Mishel qe me lutet ti jap nr e celularit. LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 16:15:29
hahahahhahahhaa shiko se shume e dine qe ti po genjen ...po nga ata qe mendojne se ti po thua te verteten qe nuk ekziston.... hmmmmm:

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 09-12-2011, 16:19:33
25
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 09-12-2011, 16:21:05
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-12-2011, 16:33:26
dreamm  [2/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 23:21:18
sa mire qe keni nerva ti fshini.....plot kam
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 09-12-2011, 23:23:29
*Niku*  [9/0 PM]  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 23:25:29
404 plottt
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 10-12-2011, 16:26:00
118
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 10-12-2011, 16:26:34
404 plottt
Sa sh paske mi :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-12-2011, 16:31:20
133/3 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 16:32:13
444
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 06:38:09
Sa sh paske mi :D

410 do votosh e ti LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-12-2011, 19:08:11
me gjithe te miat jane? :engjell:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 19:37:57
jo ka me shume tipi dhe shej LOL

425
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2011, 20:13:10
500 smban me
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 22:22:06
LOL LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2011, 11:00:17
SteriOtipi B  [0/1 PM]  kush ma ka dergu kete ... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:00:47
SteriOtipi B  [0/1 PM]  kush ma ka dergu kete ... :D

njeriu i padukshem me siguri LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 13:06:16
dreamm  [13/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 13:07:36
moj si ka mundesi qe i fshini....une fshi dy faqe dhe pastaj pertoj....uffff
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2011, 12:25:04
Une jam 00.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 12:25:39
499 per momentin
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 12:31:33
 Mishel  [106/1 PM]

edhe pse dje i fshiva fare.....prape sot tumbllas
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 14-12-2011, 13:41:58
Mishel kaq shume mesazhe, dhe nuk me ke kthyer 1  :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 14:05:19
ti tento te nisesh 1 dhe te vijne 10 lool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 14-12-2011, 15:15:49
intrigadoravet  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 19:50:04
0/000 une
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 14-12-2011, 19:52:41
intrigadoravet  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:15:29
 Mishel  [156/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 13:30:30
500-1 qe po e pres te vi
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 16-12-2011, 13:34:49
500-1 qe po e pres te vi

ja se po e nis tani :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-12-2011, 13:41:24
Me nis dhe mua nje  te behem me 1  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 13:43:37
ja do me falenderosh per kengen qe te postova  :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2011, 14:20:45
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2011, 14:22:30
500 spranoj me
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 17-12-2011, 14:24:57
275/5
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2011, 21:44:53
Mirësevini, dreamm  [20/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 18-12-2011, 21:45:56
[498/0 PM]                    i kam fshire dy cop se mos do ndonje te me coj mesazh privat
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-12-2011, 15:45:33
sapo e deletosa komplet 0/0 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2012, 15:30:53
dreamm  [32/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 06:35:05
 169 ka ca qe rri ky numer
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 05-01-2012, 21:49:15
60 ju futa 1 fshese
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 05-01-2012, 23:09:00
6/1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-01-2012, 23:36:33
33 po pres 34 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-01-2012, 09:21:19
Mishel  [170/0 PM]

pak shume...shume dobet ky vit LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-01-2012, 11:39:57
Misss  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: *Niku* ne 06-01-2012, 11:51:33
Misss  [0/0 PM]
dhe un :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-01-2012, 13:55:27
500, dhjete te tjera i kam kalu ne junk.. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-01-2012, 21:29:40
173 dhe asnje e hajrit looool
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-01-2012, 22:39:31
9cope, very funny :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-01-2012, 22:39:57
10 cope eksituese :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-01-2012, 22:42:50
Pse re ktu e gjete te shkembesh eksitimet, shprehi live mo  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: TATU ne 07-01-2012, 12:26:50
TATU  [422/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 10-01-2012, 23:54:35
81
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: intrigadoravet ne 11-01-2012, 13:28:37
49
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 09:17:40
Mishel  [180/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-01-2012, 09:38:53
Skujtohet njeri per mua.  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 22-01-2012, 23:44:24
Mishel  [180/0
ArjOL  [180/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: miabel ne 23-01-2012, 09:31:16
miabel  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 23-01-2012, 10:04:41
whitesnake  [84/0 PM]
Bereqaves jo keq, shpresojme te shtohen  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2012, 11:08:26
Mirësevini, dreamm  [58/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 23-01-2012, 11:24:31
Sbesoj  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2012, 15:46:10
295 fringo te reja...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2012, 15:46:58
whitesnake  [84/0 PM]
Bereqaves jo keq, shpresojme te shtohen  :D

ja se tu bene 86 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 23-01-2012, 15:58:22
ja se tu bene 86 LOL
whitesnake  [92/0 PM]  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2012, 16:04:37
LOL....mire goxha qenke...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 23-01-2012, 16:05:46
82
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2012, 13:02:11
86
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:52:28
Mirësevini, Mishel  [372/0 PM
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2012, 12:11:57
Mirësevini, dreamm  [66/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 01-02-2012, 12:16:08
Pasion
S'je i mireprit,edhe te eshte mohuar e te drejta te kesh mp
0 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2012, 13:44:02
LOL LOL.....

Mirësevini, Mishel  [411/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 01-02-2012, 13:46:02
0/0 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2012, 13:46:25
operacioni fshesa ...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 01-02-2012, 13:52:20
operacioni fshesa ...LOL
Operacion, "i  lene me koke menjane" ose "i braktisuri :( "     :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2012, 13:52:39
joooooo se besoj...mos e meshiro veten LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2012, 22:13:43
0 delete te tera dhe nuk pranoj me mp... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 04-02-2012, 22:15:26
 [89/0 PM]  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:42:44
As une nuk pranoj te gjitha  mesazhet i dua para popullit  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:43:33
Mirësevini, Mishel  [55/1 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:44:32
Mirësevini, Lefter  [439/2 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 15:18:18
Mirësevini, dreamm  [88/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2012, 15:22:18
5 me 0  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:22:24
e kam boshatis fare se pres MP e misit
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 22:48:53
Ja fute kot LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:50:07
po em bosh fare eshte i gjithi per ty te shkruash per qefin tend ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 09:31:00
Mirësevini, Mishel  [69/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

numer me fat LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2012, 15:56:37
Mirësevini, dreamm  [100/1 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2012, 15:57:02
Mirësevini, Mishel  [69/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

numer me fat LOL

 :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 15:57:52
Mirësevini, Mishel  [99/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

si shtohen me aman...si kerpudhat pas shiut LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2012, 15:59:21
..te qenka prish dhe numri pale :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:02:57
Mishelke nuk pske  afat as ta hapesh kutine.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:06:40
..te qenka prish dhe numri pale :P :P

po he mi ..ma prishen pisat LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:07:00
Mishelke nuk pske  afat as ta hapesh kutine.... :D

me shkoqur me shkoqur se ste kuptoj LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:08:59
hahaha...E paske te bllokuar kutine te mbushur plot...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:10:19
104 me ate qe do me vij do me bejne 105 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:12:22
Kot i ke kur nuk iu pergjigjesh.,...LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:12:36
LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:13:40
Kot i ke kur nuk iu pergjigjesh.,...LOL LOL

Po jo.mo u pergjigjem por nje here ne vit LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:14:49
ate e thash  dhe une nje me erdhi sivjet....dmth te dyten ta pres vitin tjeter...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:17:08
Kur me dérgove ti mo  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:18:40
Ket vit.... :D :D


Sa i ke hec na trego? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:20:17
Ma perkthe icik ne shqip  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:21:17
Je t'aime   :D :D :D


I fshiva sot  gjitha vetem nje e kam  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:22:50
Ja sa te vij darka e ma ben BF im....full me MP LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:23:30
LOL

Te kujt ke? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 16:23:52
Ja sa te vij darka e ma ben BF im....full me MP LOL

ai i riu besoj eee LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:23:55
GF time me te dashur...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:27:23
Aha lefto mos prit as per vitin tjeter nga une merru me miss dhe tatun  :D  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:28:26
Shhhttttt mos  fol ashtu se ju dua te gjithave pa perjashtim....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 16:29:52
Jo jo flm shume LOL do rri me burrin tim LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:31:38
Mire pra mirre,te premtoj se nga sot sdo te te tradhetoj shume  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:32:01
Ai frigu Mishel po LOL


Lefto, edhe une kam gjet rehat me kte te riun....kshuqe mo me shkruaj me LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:33:11
Uuuuuuuuuu  sa keq ,mbeta thate/...LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:36:23
Po hajt se do gjesh te tjera   :P


:-* :-*
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:37:24
Jam perbetuar ne ju ,nuk nderroj une shpejte  :D :D
 :-* :-* :-*
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:40:07
Une mendova qe sna nderroje fare, ti thua shpejt  ^o) :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:41:17
Shpejt,fare  jan nje per mua...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:46:01
Ahhhh ti tiiiiii....do te te lidh eeee, more vesh? LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:46:43
Eshte menyra qe me pelqen...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:50:27
Polici a viktima te pelqen me shume? LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:53:07
Polic se kurre sdi se si eshte te jesh viktime... :D

Po ti hec me trego se sa mp ke dhe nga kush dhe pse?....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 16:56:16
Viktima eshte me mire mo :D


Kam 120 MP....nga new BF dhe nga ish BF....nga ty asnje!!  ^o) :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 16:57:02
hahahahahahhahah... ...Shume bre i nderrove  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-02-2012, 17:00:08
Rendesi ka qe ty te kam new, ish, aktual.....per qejf mo :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2012, 08:48:30
Mirësevini, Mishel  [99/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e rejakaq vazhdoj ende
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:49:18
Mirësevini, vullkani  [496/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:54:32
 :(
 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:58:27
hepra na thuaj pak sa ke

i kam bere 500 un aty apo akoma  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:59:56
114 kam
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:03:08
Mirësevini, vullkani  [498/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 18:07:05
E cdo te thuash ti qe te shkruajne te gjitha zockat ty e  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:08:39
cti besh kur je  i mrie te gjithe te duan
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:09:00
Mirësevini, vullkani  [500/1 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 18:21:40
Mos u shit se ste blen njeri jo  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:24:54
po si mund te shitem un kur ti mi ke mbush ne maksimum llogarite bankare  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 18:36:59
Po une kam thene ate qe me ke transmetuar dhe thashe te ndalem te ky djale ta coj ne rruge te Zotit...:D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:40:15
hajd pra me nxir nga ky labirint ku po e ci dhe me fut ne pyllin tend plot pem te larta  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 18:41:32
Ka pune puna  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:42:24
os me thuaj se kane zene pemet rugen se kam shar pa problem  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 15-02-2012, 15:49:56
Mirësevini, dreamm  [111/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:29:13
Asnje  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:30:04
N'a se po te nis nje vetem mos qaj ketu  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:30:49
Pa e pa se besoj,se me keni lene pas dore  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:33:59
Po shume si gjel me pupla te mbajme  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:35:47
Cfare te besh kshtu eshte puna e kotecit nje gjel per 10 pula  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:37:42
LOL eh zgjidh tani se une e dua gjelin per vete LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:38:49
Te kam thene se per vete e ke  bashke me pupla  e pula  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:40:35
 :( non je ne veux pas  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:42:13
mais vous êtes toujours n ° 1 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:43:56
nuk mjafton kjo  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:48:59
mon coeur est votre   :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:53:27
Non non tu le garde pour d'autres femmes aussi  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:54:45
je ne veux pas je veux juste un à la fin  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 16:56:55
Tu sais, tu parle très bien français :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2012, 16:59:54
grâce à gogle  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 16-02-2012, 17:01:58
U surrat i keq  :D bisou  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:42:33
asigjo kush do me beje mp e pare ka dhurate. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:52:09
58
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:53:29
epo nje kerkova 10 erdhen. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2012, 21:55:54
Mirësevini, dreamm  [113/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:56:23
SteriOtipi B  [29/0 PM]  sa shpejt u bene.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 17-02-2012, 21:57:05
Asnje  :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 19-02-2012, 17:01:40
161....per 5 min do i bej 0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 19-02-2012, 17:03:31
Mirësevini, endrrimtare  [166/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja  :P

edhe une 0 do ti bej  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 19-02-2012, 17:23:16
 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 19-02-2012, 17:23:44
Uuu....mua mu bene 5  ^o)


Per 2 min do behen 0 prap LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2012, 16:25:23
 Asnje  dua ta marr ndonje  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 16:27:42
Ku ne cvend LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2012, 16:29:43
Ku te doje shpiti se ty nuk te them dot jo...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 20-02-2012, 16:30:45
LOL JE I FORTE PER ZOTIN  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 01-03-2012, 22:02:23
C'jane?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 07:36:40
132
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 08-03-2012, 15:17:30
Mirësevini, dreamm  [151/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2012, 15:19:03
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 08-03-2012, 15:20:32
Don te ta shtoj ndonje numer.?.. :D

 ;)  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 08-03-2012, 15:48:24
C'jane?
:( :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BVDGF ne 08-03-2012, 15:50:30
0/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-03-2012, 19:32:52
une zero i bej por sa here qe hyj dalin mbi 50 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 09:20:33
Mirësevini, Mishel  [204/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: +ERELA+ ne 09-03-2012, 10:35:50
Mirësevini, +  [15/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 13:44:32
Mirësevini, Mishel  [209/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 12-03-2012, 12:43:57
Mirësevini, Pasion  [68/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


Mos ma prish postimin ;)

Pm e marra jane nga ata qe s'shenojne me ketu,por dikur*******


Jane pergezime te marra vec ate qe bej te dukshme duke diskriminuar idotet ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 13:20:40
277
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2012, 15:49:29
Mirësevini, dreamm  [166/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 13-03-2012, 15:51:08
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-03-2012, 16:02:27
Hic  per momentin  :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 13-03-2012, 16:04:52
Hic  per momentin  :-[
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-03-2012, 16:08:22
aaaa kot ja fute tani :D
mos doje te thuash, pranove 34 nga une dhe nuk ktheve as edhe nje? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2012, 16:34:37
Hic  per momentin  :-[

Per cudi edhe une hiq :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-03-2012, 16:35:50
pse genjen, nje sapo ta dergova :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2012, 16:36:53
Vetem aq  :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-03-2012, 16:41:15
sa doje ti?
ok, ja dhe nja 5 a 6 sa per te te bere ty qejfin se nuk kam dicka per te te treguar ne mp :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-03-2012, 16:43:26
Ti vetem dergo se kam une qe te tregoj :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 08:23:16
34 Ti kam shkruar vec une :P
e 42 Mishel
e 24 Max duke i bere kerkese per staf une

Asnjeri s'me kini shkruar :(

se gjete....56 i kam nis LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 08:24:10
une kam 303 ...te tera nga pasioni :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 15-03-2012, 09:49:23
une kam 303 ...te tera nga pasioni :P
PSE S'ME KE KTHYER PERGJIGJE? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 10:13:05
se ka qene MP retorike LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 15-03-2012, 11:12:05
se ka qene MP retorike LOL
E SI? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2012, 22:00:23
ja ashtu..si qenie e mbizhvilluar dhe e mbivlersuar qe je duhet ta dish...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 16-03-2012, 22:11:42
Pastaj prandaj jane retorike se me ta t'heq pak vemendjen :P e c'te bejme qe kemi mendjen per mos pergjigje ;)

Do llafe eee??
A s'mendon se s'te shkon*****sonte or taj?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2012, 22:31:47
une llafe sdua se skam nerva por thjesht po te pergjigjem
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 17-03-2012, 06:11:42
Marmjesi Mishelino ;)
Mishelino e un or taj njo pergjigje t'kam dhon,e a se kupton or taj per retoriken ne fjale aaa?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2012, 07:30:12
jo pisellino se kuptova...ma hodhe kete rradhe.
Sa u ngeshem je or taj.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 17-03-2012, 08:50:05
SHUME I RREMBYESHEM JAM :P

E SA MP KE TANI?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 17-03-2012, 08:51:03
111/1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2012, 09:14:07
311
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2012, 13:03:41
171
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-03-2012, 22:40:45
i kam ekzekutu te gjitha keshtu qe ju lutem shume mos nisni me shuem se 30 mp ne dite se skam kohe ti lexoj. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2012, 22:41:56
346
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Parloté ne 20-03-2012, 23:20:07
Vetëm 2.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 20-03-2012, 23:27:39
Mirësevini, Pasion  [65/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: M A X ne 20-03-2012, 23:28:12
[4385/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Art01 ne 20-03-2012, 23:51:00
00  :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 11:33:56
Mirësevini, dreamm  [2/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 11:50:33
0/0 :(

I padeshiruar :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 21-03-2012, 11:56:53
0/0 :(

I padeshiruar :P
te sjell une nje...? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 11:57:28
te sjell une nje...? :P

:D

Neser aaa? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 21-03-2012, 11:58:53
hahaha jo me..tani..ta mbush inbox-in.... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 11:59:34
hahaha jo me..tani..ta mbush inbox-in.... :P

0/0  Pasion.

I padeshiruar :P

Ke bann :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 21-03-2012, 13:53:37
Mirësevini, dreamm  [2/0 PM]

3/0   ta kalova  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-03-2012, 14:02:48
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 21-03-2012, 14:06:13
0/0  :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-03-2012, 14:11:28
Te ja cojm nj-tj nga nje? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 21-03-2012, 14:17:57
Te ja cojm nj-tj nga nje? :P
OK!  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-03-2012, 14:18:33
Boh, sa ankesa kane keto kur su con njeri msg  :D mua shyqyr sme bezdis njeri, dua paqe LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-03-2012, 15:40:04
Boh, sa ankesa kane keto kur su con njeri msg  :D mua shyqyr sme bezdis njeri, dua paqe LOL

qekena isoj :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 21-03-2012, 19:17:24
18/o jua kalova te gjithve... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 19:18:09
0/0 ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 19:22:31
3 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 19:23:55
3 :D
Genjen
I ke mbyllur se 8 here jam perpjekur une :D

Bllok mua mos? :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 19:25:58
Nope, as di si mbyllen ^o) :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 26-03-2012, 21:45:37
0 cope
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 26-03-2012, 21:47:17
po tani?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 26-03-2012, 22:03:06
5 ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 26-03-2012, 22:05:05
Genjeshtare.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 26-03-2012, 22:05:57
Pse??
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 26-03-2012, 22:06:27
Kur vajte nga 0 ne 5 brenda 2 minutash?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 26-03-2012, 22:08:53
Ishin 18 min i dashur Erion ;)


Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 26-03-2012, 23:19:10
18
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 26-03-2012, 23:19:52
0/0  :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 00:41:43
369...kush do mi fshij
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2012, 10:48:02
dreamm  [12/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 27-03-2012, 11:04:49
Sbesoj  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 12:46:35
371
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 27-03-2012, 20:51:16
371
Para se te nderroje avatarin apo pas  :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 21:00:21
para Arjol.....375
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2012, 17:58:34
3 dhe asnje nga Mishel... :P  hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 28-03-2012, 18:27:16
1 mp sapo ma dergoi Tipi :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 00:18:57
3 dhe asnje nga Mishel... :P  hmmmmm:

te duket e cuditshme eeee LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2012, 11:23:17
1 mp sapo ma dergoi Tipi :P
dhe i shkruajta: do ma japesh apo jo?
Nje birre.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 11:49:11
LOL

378
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-03-2012, 12:53:59
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 12:55:32
378 .....dhe asnje nga pasioni LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-03-2012, 12:58:09
378 .....dhe asnje nga pasioni LOL
:Dhttp://luna-nueva.pblogs.gr/files/f/218370-monaxia.jpg (http://luna-nueva.pblogs.gr/files/f/218370-monaxia.jpg)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 13:00:33
walk alone....

378 dhe mjaft
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 29-03-2012, 13:02:37
Asnje.  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 13:05:20
mire e ke bere
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 30-03-2012, 20:41:51
as nje, i fshiva te gjitha...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-03-2012, 21:37:00
as nje, i fshiva te gjitha...
Me mire :S
Sikurse une :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-03-2012, 21:53:00
415 shume trafik keto dite
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 30-03-2012, 21:56:21
Me mire :S
Sikurse une :)
epo me ishte bllokuar inboxi. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-03-2012, 21:57:55
Sabotazh :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2012, 16:59:43
0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 01-04-2012, 17:14:03
Misss  [1/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2012, 20:19:44
397
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BVDGF ne 02-04-2012, 13:14:49
0 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 03-04-2012, 20:16:00
12/o momentalisht, se tjerat i fshiva...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2012, 20:45:39
23
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2012, 05:36:50
422
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-04-2012, 09:13:17
ec aty mishel..jepu zgjidhje :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 04-04-2012, 14:26:49
32/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 05-04-2012, 14:32:56
18/o  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 19:55:23
Mirësevini, dreamm  [18/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BVDGF ne 12-04-2012, 15:15:43
5 dhe te 5 i kam prej zemres time Mishelit  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2012, 15:51:46
shpirt te kam

450
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 14-04-2012, 00:08:25
19 cope
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 14-04-2012, 00:11:20
Tu bene 20  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 14-04-2012, 00:13:22
Tu bene 20  :P

21 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 14-04-2012, 00:14:28
21 :D
COOL  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 14-04-2012, 00:17:45
:D ne progresion jane! :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Xhuli* ne 14-04-2012, 00:18:14
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 14-04-2012, 00:22:43
0
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 19:55:29
Mirësevini, Pasion  [117/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 20:17:48
o/o te fshira te gjitha...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 17-04-2012, 20:22:26
o/o te fshira te gjitha...
pse keshtu ti tu rendua posta?  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 20:24:32
pse keshtu ti tu rendua posta?  :P
hahah  jo me se nuk dua te me kontrollojne posten time personale... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 17-04-2012, 20:28:12
Era tradheti ketu  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 20:29:40
Era tradheti ketu  :P
hahha joooo ste trradhetoj kurre une ty..ore... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 23:47:07
23
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2012, 10:21:01
Mirësevini, SteriOtipi B  [14/0 PM] ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-04-2012, 11:48:34
ooo vetem une 0/0 ktu, ca bohet...pse valle...?? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2012, 11:58:22
si duket nuk i paske qejf mp :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-04-2012, 12:03:10
hahah epra s'nuk hic...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2012, 12:04:54
une per vete nuk te shkruaj se pertoj. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-04-2012, 12:07:35
hahahha kopjac, mos u lodh..ka kush me shkruan... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2012, 12:14:28
po jep ca emra po jo me shume se nje aman. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 12:19:39
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Sherin ne 18-04-2012, 12:25:15
Asnje tani jam Rregjistruar
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-04-2012, 12:25:50
ta mbush une inboxin mi.... :P
mire se erdhe... :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Sherin ne 18-04-2012, 12:27:56
Mire se te gjeta  moj po mundohem te ve nje foto po sma lejon
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-04-2012, 12:30:11
s'ka gje o goc..pa foto me mire... :P
ka probleme me fotot ktu, mezi vihen...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 29-04-2012, 17:26:14
Mirësevini, dreamm  [42/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 29-04-2012, 18:35:13
as une nuk kam  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-04-2012, 21:26:55
481
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-04-2012, 22:50:05
0/0 :(

I padeshiruar :P
:-[ :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-04-2012, 23:12:14
63....disi e deshiruar :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-04-2012, 23:19:42
63....disi e deshiruar :P
Lum si ti :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-04-2012, 23:21:49
Hajt se me mire do behet dhe per ty :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-04-2012, 23:24:11
Jam demoralizuar :D iku miresia  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-04-2012, 23:28:06
E ke ne dore vet....miresine ;) :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 29-04-2012, 23:46:47
E ke ne dore vet....miresine ;) :P
Aha :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 29-04-2012, 23:53:03
Ehe ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2012, 00:05:31
Asnje... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 30-04-2012, 13:22:20
0/0 te fshira...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BVDGF ne 30-04-2012, 13:25:56
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 13:56:12
0/0 te fshira...
E perse?

Takimet tona te lena i perkasin misterit? :)

Po ti le disa shkronja te te them se ku do e lejme te dalim per nje maj ;) :D

I kam disa i kam mp :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 30-04-2012, 15:25:45
E perse?

Takimet tona te lena i perkasin misterit? :)

Po ti le disa shkronja te te them se ku do e lejme te dalim per nje maj ;) :D

I kam disa i kam mp :D
hahhhaa ashtu mendon se ikam fshi..??
jo nga ti...
e ku destinacioni i rradhes,,,?? hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 30-04-2012, 17:03:08
Ti nensy mashkull je?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 01-05-2012, 11:55:13
Ti nensy mashkull je?
hhhahahah po me burre jame, ti cuno, a nuk me shikon ne foto..???
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 01-05-2012, 13:54:50
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 01-05-2012, 14:49:28
74
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 01-05-2012, 15:35:59
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 01-05-2012, 16:21:19
hhhahahah po me burre jame, ti cuno, a nuk me shikon ne foto..???

Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 01-05-2012, 17:02:35
Pfff,po pertoj ti numuroj  LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 01-05-2012, 17:22:54


I lexon admin ato? :D

Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 01-05-2012, 17:24:35
Nese do , dhe i lexon.

****** nuk e bo ***** maksi ate se * eshte cun ******
me
***
karakter.
Ai **** shau dhe ambasadorin amerikan ****** qe u merrte me thashetheme.***
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 01-05-2012, 17:35:51
Nese do , dhe i lexon.

Ke frik se ja shpreh ndonjeren dashurin?!

..

Mesazhe kam, disa mos them hic lol
FRIK TE MADHE KAM O GJUMASHO,PO C'TE BEJME :P

Pajtohemi me rrymen :D

Pm 0

frika
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-05-2012, 18:52:16
485
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 02-05-2012, 10:15:41
Kujtova se ishe femer. Je fiks per pasionin pra. Urime.
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 02-05-2012, 10:16:42
mashkull eshte, vetem se top*et i ka te goja LOL LOL
hahaah ti cuno, qe te ka humb gruaja, mos me ngaterrove gje me Ciljeten..??
hahha jo deri te goja ore....hahhaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 10:18:28
Mirësevini, Mishel  [487/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 02-05-2012, 10:22:08
Mire se ju gjeje...hahahha
Nensy  64/0 pm...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 16:04:03
Mirësevini, dreamm  [56/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2012, 16:04:53
Kush ti dergoi? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 16:05:18
500 mu bone...i fshiva ca po prape me myti trafiku.....Tipi mja de mja se me lodhe tuj fshi MP LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 16:05:40
Ja te shoh  :D


Po ti, sa ke?? :D hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2012, 16:06:22
Mirësevini, Lefter  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 02-05-2012, 16:06:51
Skam nevoje per urimet e tua Erion.....
Dhe super femer jam..meqe e dyshon...

Aha, dmth po e mban ket pasionit kshu afer si shoqe, kur ti shkon shopping. Ok me behet qefi.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 16:07:09
Sa rrenacak qe je....mos guxo te fshish mp-te e mia...se te sjellin fat LOL :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2012, 16:07:33
Ato i ruaj me nje kuti speciale.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 16:09:50
C'gje tjeter speciale ruan te ajo kuti? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Brentiani ne 02-05-2012, 16:48:32
118..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 09:18:45
Mirësevini, Mishel [437/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-05-2012, 09:39:48
jepi drejtim mishel se paske shume :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 09:41:32
te te jap passin do hysh te mi fshish ca??? se pertoj shume
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-05-2012, 09:42:38
nuk jam kundra :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 09:43:41
hajt se po ta dergoj me MP...po mos bej zullume ok????
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-05-2012, 09:46:42
besoj se ke kaq besim hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 09:47:25
tek ti kam shume.....aq sac mund te kesh tek ujku te ruaj delet LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-05-2012, 10:30:54
pata nje defekt ne tru..prandaj u shkeputa per pak minuta..mishel hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 22:48:09
Zero :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 22:49:58
Zero :D
:( :(

E ke fjalen per mua :( :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 22:51:13
Pse dhe ti i padeshiruar? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 22:52:28
Pse dhe ti i padeshiruar? :P
Si arrite ta kuptosh? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 22:54:54
U nisa nga postimi i meparshim i joti :P


Nga ky dmth
:( :(

E ke fjalen per mua
:P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 22:57:51
M'duket  i kam bllokuar gabimisht :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 22:59:06
Epo atehere qenke i preferuar ti LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:01:27
Po i hapa ama do shenoj rekord :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 23:02:27
Ok, ma thuaj rekordin  ;)  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:06:59
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja :(


I rrezikuar Pasion :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 23:12:33
Miresevini, Misss  [0/0 PM] Temat e palexuara 


:D  :D :D


Sje i vetmuar LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:14:51
Miresevini, Misss  [0/0 PM] Temat e palexuara 


:D 


Sje i vetmuar LOL
Ke fshire mp e mija ti? :(

Une s'marr se per te derguar s'ka antare ketu te mos i kem shkruar :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 23:17:19
Jo nuk i kam fshire, i kam te regjistruara ne kujtese  :D

Une te kam derguar gjithashtu! Qe i ke fshire ee?  hmmmmm: :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:20:22
Mirësevini, QuoVadis  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Me ke bere bllokade ti? :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:25:48
Pse me ke shkruar ne mbremje? :S
Me paska ik kot :) :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-05-2012, 23:27:14
467
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:32:14
 :D


U thye akulli :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 23:35:29
162  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:41:06
162  :P
Qenke per ne librin Guinness,sepse per tre min arrite 162 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 23:43:11
E sheh qe ta kalova...:P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 05-05-2012, 23:53:04
E sheh qe ta kalova...:P
E dija :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-05-2012, 23:57:10
468 :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 00:01:06
E dija :D

Sa mire qe me kupton mo  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 00:01:46
E si te ish ndryshe? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 00:06:02
Do mee besh nje +1 ti apo jo?  :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 00:08:11
Mi paska fshire te gjithe ate mund timin duke u treguar i vemendshem drejt pm te Miss :D

3+ ke ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 00:13:23
:P


168 tani :D

Ps. Flm Pasion  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2012, 03:25:39
499  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 06-05-2012, 10:06:06
199 :P
djallushe do mbesh 200? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 06-05-2012, 10:14:36
Quhet e imja? LOL dua te nis edhe une nje qe te behet nr i plote..:D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 06-05-2012, 10:17:50
po me si squhet shprehu lirshem :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 06-05-2012, 10:19:23
Jo,jam ne dileme ty apo Tipit tja nis?! LOL kujt thua ti? 
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-05-2012, 10:19:49
69

numer pis lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 06-05-2012, 10:21:19
LOL sheji ty ste nis ashtu mire i ke LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-05-2012, 10:23:31
LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 06-05-2012, 10:27:32
po tipi kush o? :D

djallushe,boohhh cbera LOL LOL ta prisha magjine mduket LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 06-05-2012, 10:29:07
mire bere po he sjemi keq per nr LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 06-05-2012, 10:31:10
po tipi kush o? :D

djallushe,boohhh cbera LOL LOL ta prisha magjine mduket LOL

Eshte antari siper teje,kishte 499 une ja bera 500 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 22:57:38
Mirësevini, Misss  [200/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 22:59:34
Mirësevini, Misss  [200/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :D


Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Nje gabim eshte shfaqur n e lidhje me profilin tuaj :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 23:00:36
Nuk u jep muhabet te tjereve ti, ndaj  ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 23:02:32
Do ndryshoje Pasion do ndryshoje :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 23:14:41
Do ndryshoje Pasion do ndryshoje :P

Mire ben  :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 08:46:04
Mirësevini, Mishel  [468/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 07-05-2012, 10:50:58
asnje, 0 te fshira te gjitha..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 13:26:46
Mirësevini, Mishel  [476/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 07-05-2012, 23:56:27
asnje, 0 te fshira te gjitha..
Ke nje ketu kur te vish :) me 15  perqafime te ngrohta,sepse ne realitet kam dy dite pa te takuar :D

Ka disa Pasion pm  ka :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 08-05-2012, 10:49:55
Ke nje ketu kur te vish :) me 15  perqafime te ngrohta,sepse ne realitet kam dy dite pa te takuar :D

Ka disa Pasion pm  ka :)
hahahah po pse nuk i bere 16 perqafimet, apo nje live kur te shikohemi... :perqafim
vetem 1 pm kam....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-05-2012, 10:51:58
89
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2012, 11:01:30
Mirësevini, Mishel  [101/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 08-05-2012, 15:26:40
LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 08-05-2012, 18:56:21
 1 e kom...hihihihi))
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lindushe ne 08-05-2012, 21:25:34
hic
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 08-05-2012, 22:12:24
vetem 3/o pm kam..tjerat te fshira.. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 08-05-2012, 22:38:21
hic
Tashme e ke nje Lindush.

Ky emer me pelqen me shume se ,,,,,,,,,,,, :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 00:22:47
222
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 09-05-2012, 01:32:20
Tashme e ke nje Lindush.

Ky emer me pelqen me shume se ,,,,,,,,,,,, :D
mos me thuaj qe eshte ajo qe po mendoj edhe une../?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 01:33:33
mos me thuaj qe eshte ajo qe po mendoj edhe une../?

:D :D

Magneti Pasion i njeh :P

Se di :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 01:37:06
per ate QE ESHTE EDHE NGA LAGJA TJETER..??
;) ;)Nensy sa mp ke?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 09-05-2012, 01:38:03
tani vetem 3....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 01:40:22
tani vetem 3....
:)
S'ka gje se do te te shkruaj sms ne mengjes ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 09-05-2012, 01:42:59
:)
S'ka gje se do te te shkruaj sms ne mengjes ;)
ok por mua shtuan dhe ca tjera.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:22:42
SteriOtipi B  [22/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Xhuli* ne 09-05-2012, 11:22:58
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:23:27
Asnje.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:50:11
Mirësevini, Mishel  [109/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:55:45
Mirësevini, Mishel  [110/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-05-2012, 15:31:43
Mirësevini, dreamm  [68/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2012, 17:25:09
Une gjithmone 0/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 09-05-2012, 17:27:14
0...rehat. :-)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 10:04:32
Mirësevini, Mishel  [111/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 12:10:33
[22/0 PM]   te tjerat i fshij sa em vijne se sdu te kaloj kete numrin. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 14:38:49
Une gjithmone 0/0 :D
Hic s'te kam shkruar? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lindushe ne 10-05-2012, 14:49:58
Kam 8
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 15:02:36
Kam 8
9 ke :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 10-05-2012, 15:22:05
9 ke :D
tani ju bene 10 hahahah
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 15:22:41
11 fare
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 15:23:17
tani ju bene 10 hahahah
:D :D :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:27:36
Mirësevini, Mishel  [83/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:29:00
[22/0 PM]  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:29:45
mua cuditerisht me pakesohen nuk me shumohen.....si shpjegohet ky fenomen?  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:30:08
kurse une tek ai nr rri. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:31:01
mire  e ben.....fshiji te tera se po te nis me zuzar LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:32:03
 :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:33:07
:P :P

ja ke per te pare...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:35:09
dil zbuluar. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:35:42
dil zbuluar. :P

edhe pse ka ardh vera akoma veshur jam LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:36:09
hiqi.... komplekset. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 15:36:55
hiqi.... komplekset. :P

jo se kam frike nga ti ...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 15:40:05
mire ben. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 16:41:13
dhe 1 nga tipi mu ben 1001 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 16:43:43
paske pa limit mp ti mi shtrige....iiii do bej kerkese e une se du me i bo MP album fotografik LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 16:44:20
paske pa limit mp ti mi shtrige....iiii do bej kerkese e une se du me i bo MP album fotografik LOL

jam e veshur me petkun e pushtetit ca me bo :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 16:47:44
ouuuuuu jam celoze....MAX du me u fut mik per veten...me mundeso jo me petk pushteti (se ja kam provu shijen s'kamkureshtje) por me zgjerim MP...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 16:48:04
dhe 1 nga tipi mu ben 1001 :P

mgjth nuk te besoj.....beji copy dhe paste ketu qe ta besoj LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 16:49:05
Mirësevini, ShEJ  [1001/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 16:50:58
Mirësevini, ShEJ  [1001/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

ok ma mbushe mendjen...une se fundmi kam shume trafic...
Mirësevini, Mishel  [1002/2 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

ta kalova me 1 shej LOL LOL

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 18:05:52
hahaha puc
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-05-2012, 18:10:06
Hic s'te kam shkruar? :D

Jo hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 22:17:07
Jo hmmmmm:
Sabotazh :P
Dikush te ka vjedhur pasword :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erionmuca ne 11-05-2012, 02:26:58
Sabotazh - nuk egziston ne fjalorin Shqip-Shqip.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 09:21:21
Mirësevini, Mishel  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 11-05-2012, 09:32:25
Mirësevini, Mishel  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

fiks sa mua
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 09:45:50
ca thu mi LOL LOL....ti i ke fut duret te une apo une te ty...hec e gjeje  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 11-05-2012, 09:56:29
Mirësevini, ShEJ  [96/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 10:05:27
 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:44:29
11/o  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 11-05-2012, 14:45:19
11/o  :D
:) :)


Mirësevini, Pasion  [183/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:45:45
Mirësevini, Mishel  [97/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:46:30
:) :)


Mirësevini, Pasion  [183/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
hahah por une spo perfshi temat e pa lexuara..vetem mp qe kam lexu... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 11-05-2012, 14:47:53
hahah por une spo perfshi temat e pa lexuara..vetem mp qe kam lexu... :P
:D :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimage.shutterstock.com%2Fdisplay_pic_with_logo%2F93637%2F93637%2C1273406860%2C2%2Fstock-photo-giving-a-rose-beautiful-woman-holding-red-rose-52669141.jpg&hash=80e2bd8a8942df95fbac6b3e96d6925d)

Shikoje me kujdes Nensy,edhe do veresh dicka.

Intuita intuita ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 11-05-2012, 14:48:52
hahah po shikoj veten  ... :P
flm..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 11-05-2012, 14:49:59
hahah po shikoj veten  ... :P
flm..
;) ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:57:02
s'ma ka var hic mishel, mbeta tek nr 22. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:58:11
s'ma ka var hic mishel, mbeta tek nr 22. :P

te kam thene No more MP from me LOL

sepse ti abuzon me to LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 14:59:07
im ignoring u. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 14:59:25
im ignoring u. :P

ja del dot thua? LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-05-2012, 15:00:37
ja del dot thua? LOL
ehe. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 15:01:58
Mirësevini, Mishel  [98/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

to see to do eshte ajo pune...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2012, 16:09:00
Mirësevini, dreamm  [76/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2012, 16:09:30
Mirësevini, Mishel  [104/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 13-05-2012, 17:09:30
54/00 kam qe mot keshtu  :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 13-05-2012, 22:44:18
Mirësevini, Pasion  [204/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2012, 07:41:28
114
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:39:28
Asnje  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:47:24
Mirësevini, Mishel  [127/5 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

keto te pesta nga Lefto qe me kerconen me jeten..LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 16-05-2012, 19:13:01
shume kam pas por i kam fshi...
tani kam 20/0 PM...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-05-2012, 08:32:22
Mirësevini, Mishel  [129/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-05-2012, 22:49:31
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 17-05-2012, 22:57:04
1 e kisha nga x..... :) tani asnje.!
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 17-05-2012, 22:58:31
Mirësevini, whitesnake  [782/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-05-2012, 08:55:19
Mirësevini, Mishel  [167/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 18-05-2012, 10:02:52
1 e kisha nga x..... :) tani asnje.!
e ke edhe nje nga une moj...
tu shtuan... :perqafim :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 23-05-2012, 00:44:20
265
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 11:27:20
Mirësevini, Mishel  [201/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 12:44:28
Nje gabim eshte krijuar ne profilin tuaj.
Pasion ju keni 0 pm te ardhura,edhe 15 te derguara :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 13:09:12
Nje gabim eshte krijuar ne profilin tuaj.
Pasion ju keni 0 pm te ardhura,edhe 15 te derguara :S
^o) ^o) :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 23-05-2012, 14:47:57
Mirësevini, dreamm  [96/0 PM
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2012, 13:06:55
Mirësevini, Lefter  [478/0 PM].... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 25-05-2012, 14:28:50
Mirësevini, Pasion  [0/21 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

S'di si hapen,se disa numra kane shtuar :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2012, 15:16:46
Mirësevini, Mishel  [265/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: RootlessTree ne 25-05-2012, 22:58:00
Mirësevini, RootlessTree [69/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


 :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2012, 22:59:17
edhe une e kam qejf ate numer MP

269 kam une
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 25-05-2012, 23:00:07
Ndersa une  [296/1] :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: RootlessTree ne 25-05-2012, 23:06:24
 [71/1 PM]

Ta read, te mos e read, kjo eshte ceshtja. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2012, 23:07:18
mos e ha or trim LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 26-05-2012, 00:00:29
99
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2012, 14:52:39
Ndersa une  [296/1] :D


Kush te dergoi ate te fundit? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 26-05-2012, 23:19:54

Kush te dergoi ate te fundit? :D

Njeri, shume simpatik duhet thene  ;)  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-05-2012, 23:35:06
272
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 26-05-2012, 23:59:06
99
Ti bera 100  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2012, 21:26:56
Mirësevini, dreamm  [102/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2012, 21:27:46
Ti bera 100  :P

Sic duket ke ngaterru emer :D
Nuk ke qene as i 100 as i 101 as i 102 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-05-2012, 22:22:33
Sic duket ke ngaterru emer :D
Nuk ke qene as i 100 as i 101 as i 102 :D

LOL LOL

ska gje se mi beri mua 276 hahhahahhaj
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2012, 23:56:24
LOL

ska gje se mi beri mua 276 hahhahahhaj

E pra e :D e nisi per te mua e perfundoi te ty :P

Ca kishte shkruar te pakten :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 28-05-2012, 23:58:03
Misssi ka 322 MP :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: AMOR ne 29-05-2012, 00:17:52
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 06:18:00
E pra e :D e nisi per te mua e perfundoi te ty :P

Ca kishte shkruar te pakten :D :P

qe me priste ne 7 pa 5 te kthesa ....LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2012, 16:33:30
[23/0 PM]

kaq kam lene se ato qe me vijne i delete direkt pa i lexuar. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 16:36:02
Mirësevini, Mishel  [281/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

[23/0 PM]

kaq kam lene se ato qe me vijne i delete direkt pa i lexuar. :P

e di e di qe edhe MP ne kosh perfundojne....dhe besoj ato me pikantet LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2012, 16:37:55
moj po cke me mua xhanem. :P LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 16:49:43
HIc
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 29-05-2012, 21:01:01
60 pm
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 21:49:47
285
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 29-05-2012, 21:58:46
26
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2012, 11:14:20
Mirësevini, Mishel  [292/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2012, 13:22:22
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-05-2012, 13:47:43
0/0
Do ti ndajme 50/50? :D


Mirësevini, Pasion  [412/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2012, 13:51:14
Varet cfare permbajne :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-05-2012, 13:54:48
85% i kam nga ti :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2012, 13:55:59
Ah, mbaji se i kam ne outbox dhe une ato qe ti kam cu :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2012, 13:56:41
Mirësevini, Mishel  [292/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

kaq
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Triology ne 05-06-2012, 03:03:58
308 :D shumicat me personin siper
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2012, 07:49:16
hahahhahah i paske shekullore pastaj

po si te kam o ftyre e keqe eeeee perq
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 05-06-2012, 18:09:08
396
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 05-06-2012, 18:14:28
396

Ma paska kalu LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 05-06-2012, 19:42:10
70/mp
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2012, 08:33:30
Mirësevini, Mishel  [348/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2012, 17:18:38
Mirësevini, dreamm  [96/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Niki™ ne 06-06-2012, 18:16:53
Mirësevini, Niki™  [115/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2012, 20:07:33
se mbaj mend kete Niki???
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Berni ne 06-06-2012, 21:32:54
Mirësevini, Berni [141/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2012, 22:18:40
Mirësevini, Mishel  [348/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

sot me mengjes kisha kaq...ne dreke mu ben 386......cmi shtoni aman se pertoj ti fshi
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 06-06-2012, 22:32:29
o. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-06-2012, 15:23:47
qenke e virgjer mesa duket :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2012, 15:29:21
Mirësevini, Mishel  [397/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-06-2012, 15:31:49
ec aty ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2012, 15:32:09
se ktu jam une si gjithmone
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 08-06-2012, 17:32:00
101
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2012, 13:43:18
Asnje, sma  varr njeri  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: LamiA ne 09-06-2012, 14:11:25
As mua ...:(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2012, 14:46:28
Asnje, sma  varr njeri  :D
Sa gjynaf qe je LOL :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2012, 11:25:00
402
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 12-06-2012, 00:17:23
429


Deri ne 500 eshte max?  hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: RootlessTree ne 12-06-2012, 00:21:18
169.

Misss ma rumbullakos ti e para. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 12-06-2012, 00:22:39
Ta prish 69, se heren e pare me kritikove LOL


Po deshe ma rrumbullakos ti :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: RootlessTree ne 12-06-2012, 00:27:12
Ahuhaa. Lere, se po shaj nenji, e doemos do me shaje back, e ja pra u rrumbullakos.

Ur dirty rootless, dirtyass. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 12-06-2012, 00:31:36
Une kam 430 now  :P

Ti shaj se mos tedergon njeri  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-06-2012, 10:03:58
402
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 12-06-2012, 10:04:41
69
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2012, 10:57:32
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: whitesnake ne 12-06-2012, 10:58:57
Mirësevini, whitesnake  [14565/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

Te gjitha nga Ondrra  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:04:30
LOL

Qe dmth asnje ste kam derguar LOL mos u merzit po eh,se do ta nis 1 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:05:14
Me nis dhe mua.... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-06-2012, 11:08:16
407
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:09:03
Nuk merrem me privacine e robve une. Jam goc me namuz LOL pervec njerit LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:10:12
Pa he mo na trego kush ashte ai? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:16:09
Pa he mo na trego kush ashte ai? :D

Une ta tregoj po s'do ai me e tregu identitetin LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:20:10
Kush o mo ai dreqi e hengert  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:22:14
Kush o mo ai dreqi e hengert  :D

Po ti je ore pse ben gjoja LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:23:08
He mo doja te degjoja nga goja jote... :D...Se beme  muaj e muaj pa  bere Mp...LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-06-2012, 11:24:10
Kam 3//0 nga ky siper :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:24:57
He mo doja te degjoja nga goja jote... :D...Se beme  muaj e muaj pa  bere Mp...LOL LOL

Po thashe te beja nje pauze se ti kur fillon nuk di te mbarosh LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:24:57
Tash te nis dhe nje ne ket dite vape....Ti del flaka ti del... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-06-2012, 11:26:17
Tash te nis dhe nje ne ket dite vape....Ti del flaka ti del... :D

Mos u lodh aman se nje te kemi LOL

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 12-06-2012, 11:27:45
Jo jo do ju deroj te terave me radhe se nuk permbahem dot.... :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2012, 23:27:28
Mirësevini, dreamm  [100/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 12-06-2012, 23:29:59
444, sa bukur ta shohesh! :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2012, 08:55:04
Mirësevini, Mishel  [417/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: AMOR ne 13-06-2012, 10:05:21
1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 13-06-2012, 10:06:50
Asnje skam. Njeri i padeshiruar ça pret LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 13-06-2012, 10:09:12
Mos me thuaj edhe njehere.... :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2012, 10:14:18
1

te ti bej une dy?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2012, 12:56:03
dreamm  [104/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Xhuli* ne 14-06-2012, 13:00:16
7/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Oqeani ne 14-06-2012, 13:06:28
Oqeani  [499/0 PM]  Si paskam fshi motii :P


Xuli, si je ?   :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2012, 13:35:53
Mirësevini, Mishel  [423/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 15-06-2012, 20:40:44
o/o te fshira te gjitha..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-06-2012, 15:20:34
Mirësevini, Mishel  [428/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 18-06-2012, 19:29:23
111
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2012, 19:33:18
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 18-06-2012, 19:48:56
0/0
Pthe?? :D

Mi ke fshire? :S


98.8%  full
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 18-06-2012, 19:53:12
90.4 full :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 18-06-2012, 19:53:41
80.4 full :D
:D :D :D  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 18-06-2012, 19:54:41
E bera gabim 80.4, ne vend qe ta beja 90.4  :DPasion  :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2012, 12:50:24
sa lexova kete teme  e zerova komplet kutine e mesazheve :engjell:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2012, 14:56:12
Mirësevini, dreamm  [99/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2012, 19:58:20
0/0 e kam gjithmone.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-06-2012, 20:00:05
0/0 e kam gjithmone.
Pthe?

S'te kam shkru hic hic una? :D

Tashme 55.

Flm qe shkrove them psh ;) :D :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2012, 20:10:05
Pthe?

S'te kam shkru hic hic una?

Tashme 55.

Flm qe shkrove them psh ;) :D :perqafim

Ka kohe qe jo :D :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 30-06-2012, 20:12:08
Ka kohe qe jo :D :(
:D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 15:10:12
i zerova te tera
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2012, 15:53:46
zero i kisha por sapo e bera 1 out(ja kerkova njeres por seriozisht ama) :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:07:50
zero i kisha por sapo e bera 1 out(ja kerkova njeres por seriozisht ama) :P

sa genjen  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2012, 16:09:17
jo vetem ja kerkova por me e rendesishmja eshte se ma dha tak-fap.. :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:18:11
jo vetem ja kerkova por me e rendesishmja eshte se ma dha tak-fap.. :-[

shyqyr paska qene dita jote e lum
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 02-07-2012, 16:19:15
jo vetem ja kerkova por me e rendesishmja eshte se ma dha tak-fap.. :-[

Cte dha mo? LOL specifikoi gjerat LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2012, 16:19:21
kam emocione te medha se nuk me duket vetja ne forme te mire :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:28:18
ta them une ci ka dhene? me leje o zysheeee
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mєlσdy. ne 02-07-2012, 16:54:11
3/0 :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2012, 20:50:49
131
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 12-07-2012, 21:41:48
0/00000 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 12-07-2012, 22:35:26
Mirësevini, Misss  [390/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 14-07-2012, 00:21:25
0/0 me dhembi ne shpirt por duhej ti fshija :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 14-07-2012, 00:29:22
0/0 me dhembi ne shpirt por duhej ti fshija :D
S'te besoj qe s'ke
edhe s'te besoj qe te dhembi shpirti :S


Disa :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 14-07-2012, 00:33:19
S'te besoj qe s'ke
edhe s'te besoj qe te dhembi shpirti :S


Disa :)

Nuk e besoj qe nuk me beson :S

1/0 tani
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:34:42
 0/12345678 :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:35:37
LOL

Mire do beje ti hapje.  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:36:29
kurre nuk do hapen..se kam frike se do me ndryshojne rrjedhen e jetes :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:37:41
She she sa i kujdesshem djali.  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:39:43
jam djegur dhjetra here me keto gjera..kam rreth 23 gra dhe 37 femije :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:41:12
LOL

Tani po i fryn edhe kosit he?  hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:42:18
kosit thua?..une i fryj akullores tani :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:43:09
LOL

Me zhgenjeve "princi i Anglise".  :-[   :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:44:17
mos u zhgenje se kam edhe nje vend bosh ne zemren time.. ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:46:03
Me sa dhoma dhe dritare e ke zemren?  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:48:28
grataçele e kam shyqyr zotit thuaj..se po ta kisha patur 15 katesh do ishte zene me kohe... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:51:06
Qenke keshtjelle e madhe ti, si ato keshtjellat e Louis XVI LOL 
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:52:31
kam frike qe mund te biem ne dashuri bashke..keshtu si e kemi nisur sot e kam fjalen :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:54:32
Ou? Per veten po flet apo per mua?  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:55:30
per veten..se keshtu e filloj gjithmone une..pastaj fap bie brenda ;)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:56:49
Sa 20 vjeç je ti? LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:58:07
afersisht trefish :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 15-07-2012, 13:58:51
23 dmth  :D ( e kisha kuptuar kaq gje)  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-07-2012, 13:59:46
kam frike se ja ke fut kot..po nejse ..ika tani se kam 12367 pune pa bere :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2012, 16:53:39
333
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2012, 08:29:23
Mirësevini, dreamm  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:24:45

Mirësevini, Misss [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-07-2012, 00:26:31
Mirësevini, Misss [0/0 PM]

:O :O :O

Sabotazh  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:28:32


Sabotazh  :D
:P

0/3  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-07-2012, 00:33:04
:P

0/3  :D

Serish sabotazh me      duket. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:39:38
Hahaa, jo jo

Tani 2/0


Po ti sa ke?  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-07-2012, 00:44:12
Sot 4 :),por te rendesishme.

Me peshe :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:48:33
Sot 4 :),por te rendesishme.

Me peshe :)
:perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 21-07-2012, 00:49:35
:perqafim

6


2+4 :D :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:50:51
6


2+4 :D :)

Mendova se 3+3  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 21-07-2012, 01:42:57
Po tash sa ke ? :D


une pervete 0 :( :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2012, 10:28:05
0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 21-07-2012, 10:40:13
Me prit te te bej nje MP... :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 21-07-2012, 11:57:54
Mirësevini, dreamm  [1/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-07-2012, 18:41:33
Prisni sa ti numuroj.  :D :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2012, 22:27:28
333

kaq ka ngel ka kohe...sa bukur
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 27-07-2012, 14:33:25
asnje, me kan harruar fare....kshtu eshte kur ben mungesa.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2012, 14:36:00
Aq sa dua te kem. 0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 27-07-2012, 14:52:45
Asnje,sma var asnjera  :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2012, 16:58:44
Mirësevini, Mishel  [343/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pussy Lover ne 27-07-2012, 18:12:51
Mirësevini, inteligjent1  [1/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 10-08-2012, 17:15:15
Mirësevini, Misss [0/0 PM]


Uuffff, me ne fund jua nxorra fundin  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Loadingg ne 11-08-2012, 18:45:36
115
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 11:12:27
Mirësevini, Mishel  [193/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-08-2012, 11:13:39
1/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-08-2012, 13:28:08
Mirësevini, Mishel  [193/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
..hiqi ato te miat :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 13:45:12
 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 13-08-2012, 13:58:55
dreamm  [5/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:15:02
Mirësevini, Mishel  [193/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Plus 1

..hiqi ato te miat :D

mendon se i kam llogarit??? ath do ishte numri 500  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:20:02
LOL aq shume ? .....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:20:20
me shume akoma....ma bllokon MP LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:23:58
Mos qofsha nen lekuren tende , ve bast se sa vuan LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:24:25
jo jo nuk ka aq forca ai sa te me  bej te vuaj.... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:29:53
Fshirja e gjithe atyre MP eshte mundim i madh :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:34:15
kur e mendoj po...ne fakt  :P

po kam punesu dike ta bej per mua LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:36:41
Oouuuu LOL edhe paske punsuar njerz ? :D pastaj thone nuk po ka pune LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:37:23
pikerisht...personi tjeter e ben me shume deshire se lexon lloji lloji...thagmash :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:38:58
Sa po e paguan kete personin ti kshu ? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:39:41
e ben per qejf....Do doje ta beje e ti?  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:44:36
Nese me paguhet mire pse jo LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:45:05
pa pare se bo ti?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 14:49:25
Jo faleminderit :D punet e veshtira paguhen :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:49:58
hahahahahah epo ik vrit veten per te dyten here
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-08-2012, 15:30:50
hapa forumin, me shprese te me kete shkruar dikush, e kote.... hmmmmm: jam ne pritje te metejshme per nje mesazh nga ti :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 15:32:40
hapa forumin, me shprese te me kete shkruar dikush, e kote.... hmmmmm: jam ne pritje te metejshme per nje mesazh nga ti :D
:perqafim ishalla te shkruan
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 15:33:12
Cudi edhe une ashtu isha ne pritje po e kot :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-08-2012, 15:34:47
:perqafim ishalla te shkruan
:D
inshallah, e ben zemren gur e me dergon nje sa per te dite nese jeton apo jo  :P

afrohu te te jap nje qaf, se pata mall per ty  e per askend tjeter :perqafim
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-08-2012, 15:36:27
Cudi edhe une ashtu isha ne pritje po e kot :D :D
Wow cfare koincidence  ^o) hajt ti shkruajm njeri tjeterit atehere :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 15:37:21
Ladies first :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: [AnnaBela] ne 13-08-2012, 15:38:42
Charli luan rolin e menemadhit, e une behem si e veshtire :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 13-08-2012, 15:40:39
Jo mi c'ne :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 13-08-2012, 19:47:10
Ti kisha mbledhur te gjitha pm do dilte te shumezohej here dy numri i pllakave te muzeut te Luvrit.

Sa pllaka ka ai? :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 15-08-2012, 11:54:41
prej kohesh....0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2012, 12:57:59
Mirësevini, Mishel  [201/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 15-08-2012, 14:48:37
Mirësevini, Mishel  [201/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Jo 202?

Era sabotazh :P

Na pergjojne  :D


106 Pasion. :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2012, 15:07:31
Jo 202?

Era sabotazh :P

Na pergjojne  :D


106 Pasion. :)

Mirësevini, Mishel  [202/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
 ;)

edhe ti kujdes ne numerim LOL

gjermani gjermani e ka fajin , po na numeron
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 15-08-2012, 15:10:31
PTHE? :D

Ku gabova une? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2012, 15:11:29
asgjekundi.....thje sht jane

[203/0 PM] tashme :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 15-08-2012, 15:12:00
7 me jan bere nga dje deri sot :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2012, 15:13:01
Mirësevini, Mishel  [204/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 15-08-2012, 15:14:46
Sa shpejt po te shtohen mi pupup :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: AMOR ne 19-08-2012, 18:58:54
0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 19-08-2012, 19:02:30
0
Kush guxon? :DMirësevini, Pasion  [107/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-08-2012, 13:37:36
Mirësevini, Mishel [212/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-08-2012, 13:54:25
O/1200002 PM
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2012, 14:04:44
Mirësevini, Mishel  [228/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 23-08-2012, 23:14:13
I zerova again :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 23-08-2012, 23:24:59
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Misss ne 23-08-2012, 23:25:46
Mirësevini, Pasion  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
:)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2012, 00:33:43
Vetem nje e kam sa per far :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2012, 22:43:02
Mirësevini, dreamm  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 07-09-2012, 22:43:49
Vetem nje e kam sa per far :D

LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 08-09-2012, 18:10:38
Tash edhe ate e fshiva biles :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2012, 15:51:58

 
Mirësevini, Mishel  [341/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: cafuné ne 11-09-2012, 21:06:10
-
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2012, 22:44:22
aq
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 11-09-2012, 23:41:40
-
Ke bere bllokim? hmmmmm: :)

Prit ta provoj njehere! :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-09-2012, 07:46:40
+1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2012, 13:11:52
11 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 12-09-2012, 13:59:40
0/0 prej kohesh...rehat
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2012, 10:39:01
Jam ne dilema te ja  bej nje kesaj  apo jo :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: endrrimtare ne 14-09-2012, 10:41:00
Kaq sa kam LOL

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2012, 10:42:09
Shume paske :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 14-09-2012, 12:37:05
0/0 prej kohesh...rehat
:(

aty rreth
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-09-2012, 15:27:17
352
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2012, 15:57:06
Mirësevini, dreamm  [7/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2012, 16:56:48
Asnje  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2012, 17:12:10
354
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 20-09-2012, 18:16:19
s'kam fare...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2012, 18:25:50
e ci do
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Jems1 ne 23-09-2012, 17:42:55
Asnje :( askush nuk me ka derguar asnje ndonjeher  :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 10:55:31
Mirësevini, Mishel.........  [444/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

me pelqen ky numer.....askush mos te me dergoj me se do e bllokoj LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 08-04-2013, 10:56:21
ca  te pranuara ...ca te bllokuara
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 10:57:00
kush ti ka blloku mi?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 08-04-2013, 10:59:05
i kam bo bllok un
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 11:00:43
ehe,,, e si e bone ti kte?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 08-04-2013, 11:01:35
te opsionet e mp emrin e padeshiruar
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 11:02:28
ehe... e mire e ke bo...ke vone shume emra te ajo lista?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 08-04-2013, 11:04:50
vetem 1
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 11:07:02
une nuk kam asnje...as di si funsionon ...sme ka interesu sepse i lej robte te shprehen lirshem....nese me do menderja i pergjigjem , nese jo ...heshtje LOL

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 08-04-2013, 12:41:32
218
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-04-2013, 12:41:45
214
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 08-04-2013, 12:46:01
214
Ti barazojme? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 08-04-2013, 12:46:47
nese ecim me propocion te zhdrejte ka mundesi
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 08-04-2013, 12:50:30
Eliminohet mundesia e barazimit :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 15:25:41
Mirësevini, Mishel......... [459/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

nga miq e dashamires :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Loadingg ne 09-04-2013, 14:46:47
125
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-04-2013, 14:49:15
Mirësevini, Mishel.........  [469/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

sme ndahet kjo 9 ne fund...LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: BVDGF ne 09-04-2013, 15:04:14
0 LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2013, 14:54:46
Mirësevini, dreamm  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 12:00:20
Mirësevini, Mishel.........  [473/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

fshiva ca se ishin bo 500....spo merrsha mo MP...u bona merak LOL

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2013, 12:09:31
Mirësevini, SteriOtipi B  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja

u kam bere bllok te terave :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 12:10:01
shiqir o djale.....tani paske ra rehat LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2013, 12:11:46
 :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 12:13:50
sidmos nga keto shtrigat qe te cajne koken me MP.......heeeeee LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2013, 12:21:46
te papara jane :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 12-04-2013, 12:30:02
263

objektivi im eshte ta mbush full qe mos me nisin me mp lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 12-04-2013, 12:47:30
Mirësevini, Pasion  [I padeshiruar person qe te kesh te drejten e marrjes,edhe te dergimit te MP ne komunitetin virtual Zeri Juaj  :S :S] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 04-05-2013, 18:13:54
1 :D

Ish krejt komplimenta :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-05-2013, 21:15:13
0 vallai
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:36:58
Mirësevini, dreamm  [3/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 04-05-2013, 21:58:52
223,por me vlera mbi vlerat eshte ky i fundit :D

Dreamm ti bejme 4 ata te tute? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2013, 21:59:49
Pse jo! :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 04-05-2013, 22:01:50
U be! :D

Ti gezosh  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 06-05-2013, 22:44:20
prej kohesh 0/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2013, 22:48:42
prej kohesh 0/0
S'te besoj aspak sepse jam 100% i sigurte qe ke :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 06-05-2013, 22:49:21
S'te besoj aspak sepse jam 100% i sigurte qe ke :D
ikam fshire ore te gjitha..s'kam me... :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2013, 22:49:56
 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: NENSY ne 06-05-2013, 22:51:52
 :P :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2013, 09:10:55
Mirësevini, Mishel.........  [485/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-05-2013, 13:51:27
sistemoj mishel...seleksiono j dmth :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2013, 14:23:19
sistemoj mishel...seleksiono j dmth :P

ti me ke myt ne fakt
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: DiniL ne 09-05-2013, 20:12:23
0 0 0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Shej ne 09-05-2013, 20:21:06
3
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2013, 20:53:22
S'me shkruajne e s'me shkruajne mp :S :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2013, 12:18:15
Mirësevini, SteriOtipi B  [0/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2013, 16:17:04
Mirësevini, dreamm  [0/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2013, 17:28:00
Mirësevini, dreamm  [0/0 PM]

i paske ekzekutu mp...mire e bo mos lej gjurme lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2013, 18:17:16
i paske ekzekutu mp...mire e bo mos lej gjurme lol


U futa ne forum, s'kish njeri..u hallakata njecike :D..pastaj ju futa mp-ve :P :P

...s'ke pune, lun deren..thote vjehrra ime :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2013, 19:14:00
eshte kola ai qe lu deren
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 26-05-2013, 00:07:10
shume
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-05-2013, 00:24:43
55....
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 26-05-2013, 00:27:30
0 :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-05-2013, 00:36:32
me shpejt i fshini se i lexoni lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2013, 12:46:42
Mirësevini, SteriOtipi B  [159/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


me paskan sulmuar keto tre ditet e fundit.. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-05-2013, 13:20:57
Mirësevini, Mishel............. ..  [74/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2013, 13:36:49
mirembrema e mire u pafshim grens  0/0 PM
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-05-2013, 13:37:23
mire ke bo qe i ke fshi...mos lej gjurme LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2013, 13:45:13
keto kohet e fundit po tregohem shume i kujdeshem mishel :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-05-2013, 13:53:33
me siguri te ruakan mire se fundmi LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2013, 12:01:39
Asnje
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 30-05-2013, 12:54:00
Plot  :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 13:22:07
Mirësevini, Mishel............. ..  [143/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-05-2013, 13:47:30
Mirësevini, Sol Invictus  [16656/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 13:55:07
Mirësevini, Sol Invictus  [16656/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja :D

sa genjen...deri ne 500 lejohen..pastaj bllokohen
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-05-2013, 14:07:49
sa genjen...deri ne 500 lejohen..pastaj bllokohen

Ja pyet nai admin :D LOL (a eshte me copy paste)?! pse duhet ti besojme te tjeret siper ath? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 14:13:29
ska nevoje me pyt...e di vete une LOL

ke besim tek une ti?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 30-05-2013, 20:02:13
Asnje

 hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 30-05-2013, 20:02:30
 ^o)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2013, 23:32:25
lol lol o lali nuk nigjo ajo dere lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 17:32:22
lol lol o lali nuk nigjo ajo dere lol
Po ti me :D je me mua a armikun :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 07:25:46
po me gju ne shpulle me llafet e mija lol

une jam me ate qe ishalla lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 04-06-2013, 21:31:25
CA
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Loadingg ne 05-06-2013, 13:04:46
126
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2013, 22:48:49
1/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-06-2013, 09:27:15
302
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:22:17
paske pesuar ulje.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:26:07
Mirësevini, Mishel............. ..  [53/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:53:26
jane ato te miat aty moj..? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:15:01
jo jo...jane vetem MP qe ia kam nis une vetes...
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 20:38:28
62
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 23-06-2013, 19:04:16
Mirësevini, dreamm  [1/0 PM]
I fshive? :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 23-06-2013, 21:20:21
 Gjumashi  [264/0 PM]. po i kam fshir. disa se nuk kishe mend hehe.

 hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 23-06-2013, 22:15:15
Une nuk kam fare. I fshij menjehere, shkak gruas sime te dashur....! I bindur se edhe kete do ta lexoje.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 23-06-2013, 22:56:13
Une nuk kam fare. I fshij menjehere, shkak gruas sime te dashur....! I bindur se edhe kete do ta lexoje.

I paske pasur  kompromentuese ;)

Edhe te miat??? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-06-2013, 09:11:44
70
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 24-06-2013, 15:24:37
I paske pasur  kompromentuese ;)

Edhe te miat??? :P

Fatkeqesisht  :)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: flutur ne 24-06-2013, 15:47:41
Fatkeqesisht  :)

ti e di :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: elton.asllani ne 25-06-2013, 15:06:44
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Ft9729k.png&hash=4aa627ee71a3c0e7ab1a4ebb97437296)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 25-06-2013, 17:43:54
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Ft9729k.png&hash=4aa627ee71a3c0e7ab1a4ebb97437296)

Pse s´mundkam te klikoj t´u hedh nje sy mesazheve?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:02:08
70
..sa jane te miat si perfundim? :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:12:59
101
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:14:00
mos harro keto te sotmet :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:19:16
as ato.te djeshmet
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2013, 23:19:12
1/0 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-07-2013, 12:32:36
heuuuu bre..nonen...102 cope qenka bere dhe nje vrime ne uje eshte bere si perfundim :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Pasion ne 24-07-2013, 22:37:09
246
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2013, 07:14:52
145
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-07-2013, 12:49:48
e bera 0,se mu blloku inboxi :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 25-07-2013, 22:10:29
O Willi a ende gjall qenke ti a ? pupupu kam mendu qe je harru moti haha :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2013, 23:15:15
gjalle o ala ..
po edhe ti charli gjalle qeke lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 26-07-2013, 10:21:11
A i ka mbet noj shprese atij te shkretit a jo me duket se ende po ushqejka ndonje shprese te vogel qe po e shof kendej ende :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2013, 11:06:53
LOL LOL...shpresa vdes me robin o ti shoq
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 26-07-2013, 11:32:23
Qysh po e shoh une konsumin e shpreses e paska nga fundi :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-07-2013, 12:41:57
o bobobooo kush paska ardhur...kush pi tani edhe 2 kg paracetomol..derisa te gjej nje burre tjeter per tu martuar ky siper :(
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 26-07-2013, 17:48:09
Hec se ta kam gjet nje goce atje ku isha eshte fiks per ty LOL  e lere miletin rehat :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2013, 17:57:25
I kam disa nga I njejti person :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 26-07-2013, 18:02:04
Veq mos me thuaj qe i ke edhe ti nga Willi ato te rejat :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2013, 18:04:38
Inboxi im nuk e njeh Willin :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 26-07-2013, 18:06:32
Ouuuu...:D po e lexoj kete ai do ti vdesin edhe ato pak shpresa qe i kan mbet te shkretit :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2013, 12:26:56
Inboxi im nuk e njeh Willin :D
..as nuk do e njohe kurre sa kohe do merresh me persona si Charlie :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-07-2013, 14:31:59
 hmmmmm:

pse po mos te merrej me charlin do i shkrujshe? :P

une kam ca ...te tera mga ky grensi i kam
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 28-07-2013, 15:13:37
Mishellke a po e sheh qysh don me te tradhtu ty ky Willi sy me sy haha  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-07-2013, 16:20:52
po pra charl ,kai ane kerko dashni te perjetshme ka ana tjeter shif cbo

pranej si zej bese une lol

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2013, 18:36:25
filluan moskeqkuptimet tani.. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 28-07-2013, 23:47:51
Nuk ka qka keqkuptohet ktu kendej Mishellkes i qo MP ...e kendej i qon MP dashurije  edhe Babyt ncnc  :D mos kujto se ajo eshte ka me tregon krejt sa Mp ja ke dergu haha :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2013, 03:29:14
ahhh more grens more pisiveng....edhe kete do me bo lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-07-2013, 13:43:14
thashe ta provoj njehere..po nuk e perseris me :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2013, 14:05:29
mos guxo se do te divorcoj
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 29-07-2013, 14:59:00
LOL Grens ti paska lidh kembe kjo me duket ee ? nuk e kam besu kete :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2013, 15:24:37
mos e beso po deshe
.
.lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 29-07-2013, 15:25:42
Pa ma konfirmu Willi nuk e besoj joo :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2013, 17:12:35
leje se o ne gjendje shoku , as.vete se beson lol
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-07-2013, 20:26:58
une kam 0 mesazhe..nuk po ma var asnjera :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-07-2013, 15:54:08
.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-07-2013, 19:49:19
paske ngatrru temen moj e uruar :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Charlie ne 02-08-2013, 16:44:22
Grens ke fillu edhe me i ngatrru edhe gjinit tash e ? :D :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-08-2013, 18:56:11
po qe mashkull mos ke frike se nuk ta marr jo :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Invisible Girl ne 18-08-2013, 09:03:24
7
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-08-2013, 10:43:18
ja po te nis nja 100 cope e te behen 117,besoj boll i ke per kete vit :S
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 10:02:19
Mirësevini, Mishel............. ..  [167/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2013, 15:08:04
Mirësevini, Mishel............. ..  [167/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
besoj se 164 jane te miat,po ato 3 te tjerat nuk e di te kujt jane :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 15:24:03
te shokeve e shoqeve LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2013, 14:09:08
1/0
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 15:14:38
0/0 :-[
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 15:45:12
Mirësevini, Mishel............. ..  [173/0 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 19:58:30
0/173
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-09-2013, 13:00:31
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2Fo55fus.jpg&hash=d38e2e0b72c51dc5c0793da3b605f0fd)
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:31:06
Mirësevini, SteriOtipi B  [19/19 PM] Temat e palexuara | Pergjigjet e reja


Sa pak, me shume prisja. :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:54:50
hajt se ka ra tirazhi gjithanej LOL

176 kam une...ka i muj kaq se nderroj numrin  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: dreamm ne 24-12-2013, 00:08:32
Mirësevini, dreamm  [23/0 PM]
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Lefter ne 28-12-2013, 15:02:08
E kush ti ka dergu ashtu?.... :D :D


Une asnje  :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 19:22:59
0
Operacioni fshesa
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-01-2014, 05:58:04
Cope 11 :D

Wtf man  hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-01-2014, 07:25:02
Hahaha tipke te ka rene tirazhi fare a i vrare :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-01-2014, 05:35:49
Ashtu eshte filmi po rri urte
... :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 13:57:58
11 cope ...edhe keto me Bekimin , meqe para 5 vitesh skishim as i koqe MP LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 27-03-2019, 13:58:41
270 qe kishin ngel nga 2014 :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 13:59:26
Ato i fshiva se asnji nga ata antaret si mbaja mend LOL , sec ishin ca nofka , pertova ti lexoja se ishin nja 400 e ik pirdhu LOL LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erlehta ne 27-03-2019, 14:00:31
Asnje 😂
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Gjumashi ne 27-03-2019, 14:08:49
Monique, ti kishe lexuar, te shikoje cfare ke menduar ateher hahahahaha
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 14:12:58
Monique, ti kishe lexuar, te shikoje cfare ke menduar ateher hahahahaha

Cte lexoja aman , perralla me kucedra kishin nja dy qe hapa, po nuk njihja gjekundi autoret e perrallave LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 01:07:44
442.. I lexova dje, po sa i vrar paskerkam qene LOL
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2019, 13:25:42
442.. I lexova dje, po sa i vrar paskerkam qene LOL


Kot nuk te them metamorfoze LOL

une 1 me kimet e ate :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Passion ne 05-04-2019, 14:29:49
Asnje 😂

Si une e ti.  :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doja te dija i kisha fshire me pare pm,apo nga formati i forumit me jane fshire ? hmmmmm:
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: erlehta ne 05-04-2019, 14:53:29
Ahhh vella se di 🤔. Une i kam mp e kaluara, por te reja nuk kam 😆

Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-04-2019, 17:10:34
cop 13 kam e si leviz. :D
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-05-2019, 09:51:05
asnje cope..
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-06-2019, 03:06:47
Unë sikur e kam siklet kur kam më shumë se 1 pa e hapur... Dmth që unë skam asnjë të pa lexuar. 😏
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2019, 11:50:40
Unë sikur e kam siklet kur kam më shumë se 1 pa e hapur... Dmth që unë skam asnjë të pa lexuar. 😏

Uaaa beratase si je mi?
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-06-2019, 13:43:44
Hii Mishel!! :) jam shume happy që u mblodhën përsëri bashkë
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: Parloté ne 05-06-2019, 13:45:50
1-2011, 1-2013 dhe 4-2019.
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2019, 15:56:20
13 por nga keto 11 i kam te para 5 viteve nga adhurueset. :P :P
Titulli: Sa MP keni?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 21:09:02
Ku di..sdi as ku asht MP box anymore 😁😁