×

Sa numra celularësh përdorni?

· 38 · 1027

Sa numra celularësh përdorni?

· 38 · 1027

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#25 ne: 04-05-2012, 14:19:40
7 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#26 ne: 04-05-2012, 15:18:06
7 :D

sa genjen...2 perdor grifshe e keqe

une nje ....edhe 1 qe do ma jepte njera kur isha ne gjermani si eci LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 322
Loadingg
#27 ne: 05-03-2013, 01:07:32
1
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#28 ne: 05-03-2013, 07:17:06
Deri me sot kam nderruar perkatesisht 2 rrjete operatoresh , si rrjedhoje 2 here kam nderruar 2 numra. Por kurre skam perdorur 2 numra paralelisht . Une harroj ku le 1 telefon ,imagjino te kisha 2
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 05-03-2013, 14:08:18
4 nr dhe keta i nderroj zakonisht vec njerit. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#30 ne: 05-03-2013, 16:48:35
4 nr dhe keta i nderroj zakonisht vec njerit. :P

Ate se nderron dot lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 12-03-2013, 14:04:33
tre ,timin dhe dy te femijeve
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#32 ne: 12-03-2013, 16:27:02
1
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#33 ne: 23-03-2013, 08:04:17
Me ne fund, 1 telefon por me 2 numra (1 personal & 1 per pune), na bani çirak ai qe e ka shpik. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#34 ne: 03-04-2013, 15:26:16
i kam hedh fare celularet tani perdor nr fix .. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 03-04-2013, 15:27:40
i kam hedh fare celularet tani perdor nr fix .. :P

Tipi kam nevoje te te komunikoj dicka shume urgjente...te lutem mund ta disponoj numrin tuaj FIX....faleminderit per kohen e harxhuar ashtu kot   :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7259
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 03-04-2013, 15:28:30
Tipi kam nevoje te te komunikoj dicka shume urgjente...te lutem mund ta disponoj numrin tuaj FIX....faleminderit per kohen e harxhuar ashtu kot   :P
kerkesa juaj ka rene ne vesh te shurdhet, ju lutem prisni pas dere. :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 03-04-2013, 15:31:38
kerkesa juaj ka rene ne vesh te shurdhet, ju lutem prisni pas dere. :P LOL

keni te drejte, ne fakt doja tju komunikoja sesa ka shku detyrimi yt financiar qe kur une kam lidh kabllon tek ty....por aktualisht ju nuk jeni ne gjendje te beni as edhe nje thirrje...access deny  :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super