×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293939

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293939

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#100 ne: 10-10-2006, 14:42:13
Kete siper e imagjinoj Goce serioze por qe ka qejf te gerricet gjithmone edhe pa shkak romantike deri ne sadizem  :D, me sy bojeqielli, mund te jete rreth 165 ambicioze...

Sa kot ja kam fut per kete siper.............. .. LOL LOL LOL LOL LOL LOL  

 • Postime: 4215
Charlie
#101 ne: 10-10-2006, 14:46:54
Si shpesh  po  ia futshe  kot  ti oree ... vetëm se  kujdes  se po të  futet ty  rastesisht  se  koti  e  pastaj  .....yyyyyy :D


kete lart e  imagjinoj  shum  person  qe  ja  fut  kot  :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#102 ne: 10-10-2006, 14:50:27
vet botkuptimi i ketij siper ka permasa ekstreme koti ne lidhje me kotesine e ambientit kot qe ai kot sa e jeton....  LOL LOL LOL LOL

Perfundimisht kotesia e ketij njeriu eshte kot te diskutohet ne kete teme.  :D

 • Postime: 4215
Charlie
#103 ne: 10-10-2006, 14:54:01
Psee mos  te  thash  me  diskutu  ....dy here  ja  fute  kot  ...tash  kujdes  ...e  treta e verteta LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#104 ne: 10-10-2006, 15:07:49
Ky siper ka probleme me personalitetin Mnedoj se e ka te dyfishte   APO JO LIO  LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#105 ne: 10-10-2006, 15:11:35
E di qe ja paske fut plot ti......

Burr me men ky siper vallahi :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#106 ne: 10-10-2006, 15:12:35
Edhe ti njefaresoj je vallahi  LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#107 ne: 10-10-2006, 15:13:11
Paske  probleme  ne  tru  ti  plakooo ..:D a  ke  qen  aty  kur  i  ka shperndar mendet Zoti  ee ....si  duket  paske  munguar  ate  dite  :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#108 ne: 10-10-2006, 16:40:59
Jo mor Lio djali se nuk jam si ty une qe rri e mbaj rradhe qe te marr pak tru sepse, me ishte caktuar qe kur linda sasia.  por ti vazhdo prit se do te japin edhe ty ndonje cope gjys te perorur sepse paske shume nevoje.

 • Postime: 12210
Lefter
#109 ne: 10-10-2006, 16:59:31
Kta dy siper jan krejt  Stereo.... :D


Ndersa ajo siper ktyre edhe taman e kalibrit qe ma di hallin mu..... :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#110 ne: 10-10-2006, 17:14:00
ky siper meje paska hall te madh  hmmmmm:

le ta leme rehat ne boten e tij sepse pale ku do ta degdise ky hall qe ka.  :D :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#111 ne: 10-10-2006, 18:05:06
mashkull me sens humori....me duket ky siper ,ua...

 • Postime: 1580
sorelina
#112 ne: 10-10-2006, 18:08:56
kjo siper me duket shume gazmore dhe e mencur :D :perqafim
guest11984
#113 ne: 10-10-2006, 19:14:49
sorelinen e imagjinoj me ate callmen e zeze dhe ate rripin e bardhe ne koke
LOL LOL LOL
te shendoshe sa nje fuci  :D :D :D
dhe fytyre te madhe dhe te kuqe
hahahahahaaaaaaaaaa aaaaaa

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#114 ne: 11-10-2006, 12:17:12
Kjo siper me duket e lodhur nga jeta.......po shumee lodhur ama  LOL LOL LOL LOL LOL
mishel
#115 ne: 14-10-2006, 13:45:42
ky siper me duket se paska marre nje fraze (kushedi se ku) dhe kush i dilka perpara po kete perdorka...shiko se nuk eshte shume impresionuese (behet fjale per frazen "e lodhur nga jeta")...

kete siper e imagjinoj shume te zgjuar (por jo aq sa e shet...sepse nuk e shet fare) me shume sens humori (kam pershtypjen me raste dhe doza te permbajtura) dhe pak si i lene mbas dore... LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#116 ne: 14-10-2006, 15:52:12
Kjo siper ja ka futur komplet kot...

Mundohet te duket si interesante por aha prap tek ura mbetet... hmmmmm:

Nuk eshte faji i saj qe e ka imagjinaten akoma me kufizime... LOL LOL LOL LOL


P.S Per ate te lene pas dore thuaja ndonje te deshperuari yllo. ;)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#117 ne: 16-10-2006, 01:08:52
Ma merr mendja se gocat cmenen fare pas Tipit. :D

 • Postime: 4215
Charlie
#118 ne: 16-10-2006, 01:10:53
ahhaa...imagjinat  te  persore ka  ky lart :D

 • Postime: 12210
Lefter
#119 ne: 16-10-2006, 01:11:47
Kta du i imagjonoj shum ,,mono,, ndersa ai me lart shum stereo.... :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#120 ne: 16-10-2006, 01:13:12
Ky eshte WI FI :D LOL LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#121 ne: 16-10-2006, 01:15:46
Ky lart i ka  do tipare te machorit,veq se eshte i animuar pak... :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#122 ne: 16-10-2006, 01:17:48
Ky e ka hunden e madhe. :D

 • Postime: 4215
Charlie
#123 ne: 16-10-2006, 01:18:06
hahaha.....ky  lartt ka  tipare  te  femravee :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#124 ne: 16-10-2006, 01:52:40
^^^ ky lart del ne foto me mitroloz ne krah :D