×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293903

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293903

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#125 ne: 16-10-2006, 02:09:49
Kjoooo,,, ehhhh kjoo. :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#126 ne: 16-10-2006, 02:38:59
Kjoooo,,, ehhhh kjoo. :D


Hottest and sweetest guy "eva" :DE thashe anglisht... ooops... Njeri i mire dmth... njeri pa fjale :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#127 ne: 16-10-2006, 02:44:03
Sa bukur qe me njifka kjo goca.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#128 ne: 16-10-2006, 02:52:21
Une ty te njof koke e kembe :P

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#129 ne: 16-10-2006, 02:54:52
Komplet thua ? :D Dyshoj

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#130 ne: 16-10-2006, 03:03:20
Pse dyshon? Te kam thene that you're the only one for me! :D hahaha

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#131 ne: 16-10-2006, 03:06:37
Ashtu i thoje edhe Charlie-t dikur. :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#132 ne: 16-10-2006, 03:09:26
Me Charlie-n. s'kam femije :D :D LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#133 ne: 16-10-2006, 03:10:28
Mos do te thuash se me mua ke? :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#134 ne: 16-10-2006, 03:12:37
Don't deny your fatherhood any longer :D :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#135 ne: 16-10-2006, 03:13:48
E c'me zuri belaja. :D

Keshtu eshte kur i fut hundet njeri gjithandej. :D LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#136 ne: 16-10-2006, 03:17:16
ncncnc ja tregoj une asaj Kinezes ne mengjes :D
mishel
#137 ne: 16-10-2006, 19:45:49
Kjo sipër ja ka futur komplet kot...

Mundohet te duket si interesante por aha prap tek ura mbetet... hmmmmm:

Nuk është faji i saj qe e ka imagjinaten akoma me kufizime... LOL LOL LOL LOL


P.S Për atë te lënë pas dorë thuaja ndonjë te deshperuari yllo. ;)Fakti qe je irritu i cike i bie qe te jem shume afer te vertetes....apo JOOOOO???

 LOL LOL

PS: mos ma qa hallin rrushi se nuk jam beer akoma per raste te deshperuar...kam rruge te gjate deri aty. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#138 ne: 16-10-2006, 19:52:56
^^^ Njeri i mire... e gjate... floke brune.. syte e zi. :)
mishel
#139 ne: 16-10-2006, 19:55:14
me ke e ke moj sweety???

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#140 ne: 16-10-2006, 20:05:28
me ty me ti... :D
mishel
#141 ne: 16-10-2006, 20:10:11
jo jo je larg sweety...kam qene dikur me floqe te errta por tashme i kam te verdha.....dhe syte me sa mbaj nuk i kam patur kurre te zi...por nje ngjyre tjeter
 :D :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#142 ne: 16-10-2006, 21:51:22
Moj... e di ti qe floke te verdha do thosha ne fillim po thashe ik se do me shaj se e bera bjonde :D


Per keta dy sy qe bjonde do te thosha :)

 • Postime: 4215
Charlie
#143 ne: 16-10-2006, 21:55:33
kete  siper  e  imagjinoj si  Adriana  Lima  :D

 • Postime: 12210
Lefter
#144 ne: 16-10-2006, 21:57:39
Ky lart me duket si ato ,,biondinat,, qe skan i fije ne koke.... :D

 • Postime: 4215
Charlie
#145 ne: 16-10-2006, 22:02:06
kete  siper  e  imagjinoj  me  koke  te  madhe dhe  me  vesh  te  medhej si  lloj  gomari ashtu  disi :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#146 ne: 16-10-2006, 22:07:23
Keta te dy lart jane ylla :-[

 • Postime: 12210
Lefter
#147 ne: 16-10-2006, 22:17:49
Vetem imagjinata qe e kam per kete lart me ka shti te luaj lotarine amerikane.... :D ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#148 ne: 16-10-2006, 22:22:43
Llotarine e syve te tu! :D

 • Postime: 4215
Charlie
#149 ne: 16-10-2006, 22:28:06
kete  siper  e imagjinoj  bjondee ...sikur  ajo  goca  ne  biciklete tek  ajo  fotoja  ....:D syt  i  ka ngjyr  kafe  ashtu  disi ....e bukur  sa  te  thuash   :X