×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 295306

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 295306

 • Postime: 12234
Lefter
#150 ne: 16-10-2006, 22:30:53
Paske gabu ne imagjinate.... :D

Une kete  larte(Charlien) e imagjinoj si ato  ne   bordello.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#151 ne: 17-10-2006, 13:30:23
Kete siper e imagjinoj brun me sy kaf ka von icik bark kohet e funit :D

 • Postime: 12234
Lefter
#152 ne: 17-10-2006, 19:23:04
Uhaaaaa Lisushe ja ke qellu edh ke gabu pak andej kah barku, s e kam si tepsi me bakllava... ;) :D..Katrore katrore...


Kete siper e imagjinoj qe me ka shtri er shtrati dhe e veshur si TombRider me  rrype ne dore duke me troturuar.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#153 ne: 17-10-2006, 20:42:12
Kete lart e imagjinoj ta kete qef torturimin :D :D
mishel
#154 ne: 17-10-2006, 20:50:07
me pak fjale tip mazokisti eeee :D

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#155 ne: 17-10-2006, 22:58:02
kete me mire nuk po e imagjinoj fare :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#156 ne: 17-10-2006, 23:41:23
Erlehta eshte shume sexy... kaq :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#157 ne: 17-10-2006, 23:43:39
Kjo me ben te luaj menc... KAQ :D LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#158 ne: 17-10-2006, 23:54:26
Ky lart me ben te shkallohem ... PIKE :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#159 ne: 18-10-2006, 00:11:03
Kjo lart ma ben mishin kokrra kokrra. :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#160 ne: 18-10-2006, 00:16:06
Ti mua ma ben mishin puckuliza puckuliza :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#161 ne: 18-10-2006, 03:02:50
Kete lart e imagjinoj me mish kokrra kokrra :D

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#162 ne: 18-10-2006, 10:08:30
Kete siper e imagjinoj ................eh  me mire mos ta them se si e imagjinoj. :P :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#163 ne: 18-10-2006, 14:27:34
Ky lart me duket si Vampir LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#164 ne: 18-10-2006, 15:14:21
Ky siper me duket si Don Kishoti i Mances  LOL Aventurier  dhe trim por me mullinjte e eres ama.  :D :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#165 ne: 19-10-2006, 06:45:31
Kete lart e imagjinoj jo shume truplarte (mesatar) te mbushur pak.......me fytyre te prere tipare brun.........:S (gjeta gjo apo ne ajer :D)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#166 ne: 19-10-2006, 10:21:18
kete skam si ta imagjinoj se eshte motra ime dhe ja njoh dhembe e dhemball. :perqafim

nuk po e lavderoj se thoni pastaj shih ky si mburret.. :)
mishel
#167 ne: 19-10-2006, 16:30:49
kete siper e imagjinoj, te gjate me pak kurriz te dale..me ca floke te rena aty ketu (helbete mosha ben te veten)...dhe pa dhembe...po prape si simpatik mbetet :perqafim

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#168 ne: 19-10-2006, 20:34:15
kete e imagjinoj me gjuhe perjashta.:D
mishel
#169 ne: 19-10-2006, 20:37:23
kete siper e imagjinoj te lehte si pende.... :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#170 ne: 20-10-2006, 00:09:45
Sipas avatarit, i bie qe te jete nga ato femrat qe ti ngrejne qimet e kokes LOL LOL LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#171 ne: 20-10-2006, 06:07:36
Kete siper...dyshoj  nese e ka Bekuar perendia aty ku duhet :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#172 ne: 20-10-2006, 07:37:29
Lisen e imagjinoj me karakter te forte dhe me shpirt te ndishem ne brendesine e saj  :)

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#173 ne: 20-10-2006, 13:07:39
Këtë lart e imagjinoj jo shumë truplarte (mesatar) te mbushur pak.......me fytyre te prerë tipare brun.........:S (gjeta gjo apo ne ajër :D)

Aha nuk ju afrove fare  LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#174 ne: 20-10-2006, 17:28:50
ok hajt po qelloj edhe njehere :D
Kete lart e imagjinoj shume te gjate jo i shendoshe me ngjan sikur i ka shpetuar vorraxhiut nga duret :D