×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 295307

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 295307

 • Postime: 4224
Charlie
#175 ne: 20-10-2006, 17:30:47
kete siper e  imagjinoj  si shpirt  :perqafim

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#176 ne: 23-10-2006, 22:03:56
TE JETE E BUTE QE MOS ME VRASI ME KOCKA :P
Capkenja
#177 ne: 23-10-2006, 22:30:32
bjond me lesh ne koke

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#178 ne: 24-10-2006, 04:39:43
Si shpirt kjo lart  :perqafim e bukur e mire ke qejf ta shikosh,po edhe e shkurter sa mua LOL  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#179 ne: 24-10-2006, 06:35:54
NUk e di perse por kur lexoj "korcare"  me vjen perpara syve nje brune me floke kacurrela ......(si lepulushe me lesh te verdhe) :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#180 ne: 24-10-2006, 09:36:46
lisa,floke te zeza(kuptohet te sterngjyera) te gjata,ka ndenjur 2 ore per ti shtrire,syte geshtenje,trupin mjaft sexi jo e gjate,i pelqen te vishet bukur te gjtha rrobat e ngushta dhe perdor shpesh edhe takat

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#181 ne: 24-10-2006, 10:48:53
ok hajt po qelloj edhe njëherë :D
Këtë lart e imagjinoj shumë te gjatë jo i shëndoshë me ngjan sikur i ka shpetuar vorraxhiut nga duret :D

HAHAHHA   Kete e imagjinoj shume ekstrem ne mendimet e saj.  :P  Konfuze dhe nje person qe jeton me enderra  LOL LOL LOL LOL

Eshte goce e mire dreqi  :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#182 ne: 26-10-2006, 03:55:19
Eshte per te qeshur si na imagjinojne te tjeret :)


Kete siper e imagjinoj njeri te qete dhe tkam pershtypjen se mendon shume......
guest11984
#183 ne: 26-10-2006, 10:56:45
Si shpirt kjo lart  :perqafim e bukur e mirë ke qejf ta shikosh,po edhe e shkurter sa mua LOL  :D
eeeeeeeeeeeeeeeee xhuxhe ja ke fut kot  :D :D :P :P :P  :perqafim :perqafim :perqafim
lepurushen un e imagjinojn leshverdhe te stergjate,tamam rrace gjermane.syte jeshile :P :P :P :P

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#184 ne: 26-10-2006, 15:05:27
kete siper e imagjinoj si pipi corapegjata
kurse lisa sme tha kam kapur ndonje gje apo ja kam futur kot fare

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#185 ne: 26-10-2006, 18:31:08
lisa,floke te zeza(kuptohet te sterngjyera) te gjata,ka ndenjur 2 ore për ti shtrire,sytë geshtenje,trupin mjaft sexi jo e gjatë,i pëlqen te vishet bukur te gjtha rrobat e ngushta dhe perdor shpesh edhe takat

ja po te jap une nje me te qarte......
floke te zeza ..jo gesgtenje ne karrote (te sterngjyera e drejt sa nuk mbaj mend as ngjyren time origjinale :DD) te gjata----jo i kam prere i kam deri posht veshit------nuk i kam te shtrira momentalisht gjithsesi c'do model ti bej nga nje ore te mire me merr ........syte geshtenje------jo i kam boqell ......te tjerat je ne rregull vetem se nuk vesh gjithmon te ngushta.......varet me raste.....Prijsin e imagjinoj nje trup mesatar djal i qeshur me shoqeri shume....qe nuk ben shume sex se vetem aty i rri mendja :D LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#186 ne: 26-10-2006, 18:35:45
Shtttttttttt mos fol knej per seks se editohesh.... :D..Kete siper e imagjinoj ....jeth e imagjinoj... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#187 ne: 26-10-2006, 18:47:20
une gjeth....jo gabim une jam e gjithe pema :D


Si ky siper meje nuk i bo nona dy mo.........kete siper e imagjinoj vetem mbret me 5 skllave ne krevat :D

 • Postime: 12234
Lefter
#188 ne: 26-10-2006, 18:54:22
Kete  siper e imagjinoj  shum gjynafqare...Ka mar popullin mashkullor ne qafe... :D


P.S  ke imagjinaten gati perfekte.... :P ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#189 ne: 26-10-2006, 18:58:17
uaaaaa keta te lene pa martuar si mo pse une e mora popullin mashkullore ne qafe :S Thua te bej une nga keto pune :D Se kuptoj perse ke krijuar kete mendim per mua :DLefto ehhh lefto djal shume shoqeror.........me zi pret te krijoje familje e te behet baba me 30 femije se familja e tij do perbehet nga 5 gra :D

 • Postime: 12234
Lefter
#190 ne: 26-10-2006, 19:03:51
Po le moj se me qellim po thom ashtu me e mbajt konkurrencen larg... :D..Ca menove se te jap une ty kollaj eee.... :P

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#191 ne: 26-10-2006, 19:24:09
Djale me teper energji :D

 • Postime: 12234
Lefter
#192 ne: 26-10-2006, 19:28:46
Katile..Qe don me ma mar Lisen per divjakasin.... :D

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#193 ne: 26-10-2006, 19:33:08
Katile..Qe don me ma mar Lisen për divjakasin.... :D

PO ore pse jo :D

Jo po ta maresh ti e ta ndash me machorin :S

 • Postime: 12234
Lefter
#194 ne: 26-10-2006, 19:44:40
Jo moj jo se ajo vetem pjese e promocionit,edhe ca ka lidhje ashtu ka qef dhe Lisa... :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#195 ne: 26-10-2006, 19:46:49
Keto 3 siper jane llafazana si pushon goja  :D

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#196 ne: 26-10-2006, 19:46:58
Lefter javen tjeter do te jap llokumen e fejeses se Lises :D

 • Postime: 12234
Lefter
#197 ne: 26-10-2006, 19:50:00

Valla hiq se besoj,se se ha Lisa llokumin aq lehte... :D

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#198 ne: 26-10-2006, 19:52:40
Llokumin do e hash ti, Lisa do marin burrin LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#199 ne: 26-10-2006, 20:03:55
hahaha...Thuji divjakasit te vije ne dyluftim... :D..Se jap une lisen lehte joo..Jo  per gje po ma ka lene Machori amanet.... :D