×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22457 · 292986

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22457 · 292986

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#22450 ne: 07-06-2019, 16:38:12
eh c'tju them mi gra... s'di na tja filloj se per k'te duhen nete te gjata dimri dhe pagjumesi. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#22451 ne: 07-06-2019, 16:39:34
i poshtem fort eshte.....mjere une cme ka rene per pjese :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#22452 ne: 08-06-2019, 13:31:49
E imagjinoj te dashur, vetem ktu ne forum behet si e forte kjo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#22453 ne: 08-06-2019, 13:37:48
Ehe ashtu me imagjino :P
Kerkon te marri kalane me te mire ky..dreqi o bo i qut :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#22454 ne: 10-06-2019, 21:57:52
Ngjum
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22455 ne: 10-06-2019, 22:17:15
Pissed off
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#22456 ne: 10-06-2019, 23:48:57
Te dale tefteri :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super