×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293905

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293905

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#25 ne: 26-09-2006, 23:11:58
hahahaha Shkencetari, te them  qe je krejt ne drejtim te kundërt.Ktheje pak antenen  ne anën tjetër  :) ( se paku ndrysho gjatesine, floket dhe ngjyren e syve)  :P

Shkencetari : eshet tip i qete , mendon shumë para se të flas.kështu qe kjo e ka sjell shpesh herë ne humbjen e rasteve ne jetën reale  :D .Djale i mbarë,baba i mirë  ;) e burrë gadi gadi perfekt ( po mos te ishte nganjeher një vullkan qe shpërthen  mbrenda tij dhe ujrave te heshtura qe flejne ne te ) LOL
Mosha diku 35 ;)

hahahaaha habitem se si me njeh aq mire  :D

 • Postime: 4215
Charlie
#26 ne: 26-09-2006, 23:13:45
Këtë sipër , hmmmmm: e paramendoj  djal me marifet , i urte , i ëmbël e i qeshur.Aq i urte sa nga turpi kurr ne jetën reale nuk flet me goca ,kështu qe tërë atë energji nga bota reale e shpraz këtu  ;)

jo ,jo i mirë është charlie ( kështu kam përshtypjen ) :)

te gjitha  ja  ke  qelluar  ...vetem aty  tek turpi  nga  gocat  jo ..:D aty jam edhe  me  i  hapur se  ketu  edhe se  mendon  ti :D

Tash ..Ladyx ...e  imagjinoj keshtu ..: floket i ka te  gjata dmth tamam ..:P dhe goce nga 17 - 21 vjeq ashtu kam  pershtypjen se eshte . ..:D tjeter e bukur natyrisht .. e qeshur ...  

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#27 ne: 27-09-2006, 02:35:43
^^^ Ky lart eshte koke presh! :D

 • Postime: 12210
Lefter
#28 ne: 27-09-2006, 02:48:39
Kete lart se here e imagjinoj,me duheyt pastaj te pi raki se nuk kthjellem dot... :D

 • Postime: 4215
Charlie
#29 ne: 27-09-2006, 14:20:11
^^^ Ky lart është kokë presh! :D

mos  genjee LOL

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#30 ne: 27-09-2006, 15:59:45

ahh per kete siper " NO COMMENT ""  ^o) ^o) :P

 • Postime: 4215
Charlie
#31 ne: 27-09-2006, 17:41:25
kursee kete siper imagjinoj keshtu : moshen e ka tamam :D e gjate 1.80 tjeter  ...eshte nje goce me  karakter te lart ..:D e vyshme sa te duash :P e  qeshur , dhe nganjehere i  rritet mendja  si  shum LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#32 ne: 27-09-2006, 20:46:35
Charlie  zot ozot  vogelush me pantallona te shkurtra ngjyre tulle e bluze ngjyre bari, floket e prera ballaboks ngjyre karote LOL
guest11984
#33 ne: 27-09-2006, 22:05:55
hmmmmmmmmm hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
mendoj se është jo shumë e gjatë te rreth 1.60 cm...elegante,te rreth 55 kg
floket te gjata deri te rripi sytjenave LOL LOL LOL
edhe me onde kshu e imagjinoj un erlehten  :D :D :D
nga karakteri mendoj se nuk eshte shume e hapur me te tjeret,jaj fusin zakonisht shoket (ne muhabet e kam fjalen) kam prova per kte  :D :D :D
ne shpi eshste paksa me serioze,vjen ktu na shpalos talentin e dalaverizmit LOL LOL LOL LOL LOL :dmth sipas meje kjo a erlehta  :P :P

 • Postime: 4215
Charlie
#34 ne: 27-09-2006, 23:05:32
Charlie  zot ozot  vogelush me pantallona te shkurtra ngjyrë tulle e bluze ngjyrë bari, floket e prera ballaboks ngjyrë karote LOL


ku me  ke  pa moj ti  ....LOL qe  di  kaq shum  


Ndërsa ...annen e  imagjinoj  si  yll qe  shendrit  naten  :perqafim

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#35 ne: 28-09-2006, 13:58:28
(sa imagjinate te zhvilluar paskeni o popull....ishalla ju ben pune te pakten :D)

Charlie hmmmmm (se imagjinoj fare :D) po do thoja nje djale i gjate tipare geshtenje me sy kaf...
Djal i qete me shoke pak............

 • Postime: 4215
Charlie
#36 ne: 28-09-2006, 14:21:46
sa imagjinat  te  zhvilluar  paske  moj  Lisa LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#37 ne: 28-09-2006, 16:00:57
Kete siper e imagjinoj djale te gjate dhe thatim. Vesh xhinse te gjera dhe atlete te bardha. S'para vesh kemisha, ka qejf bluzat e zeza me menge te shkurtra. Ka nje tatuazh ne sup, ku shkruhet: "100% Shqiptar".

Kaq. :)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#38 ne: 28-09-2006, 16:10:34
Njeri i mire, njeri pa fjale :P

Rredh moshes 26-27-28 :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#39 ne: 28-09-2006, 16:37:49
Këtë sipër meje e imagjinoj nja 15-17 vjeç, e gjatë nja 1.70, me floke te zeza, i pelqen te vishet bukur.

Eshte goce shume simpatike, ke qejf ta shohesh si leviz, tip fol e qesh, s'i pushon goja kur ka pire njecike, por eshte shume e zeletshme! :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#40 ne: 28-09-2006, 16:39:44
Ke gabuar ke mosha :DPo ti shtesat behi ne fillim :D nejse thanx  :-[ :-[ S'ishe keq  :D

 • Postime: 12210
Lefter
#41 ne: 28-09-2006, 16:42:11
Syrgjyn....hmmmmmmm mmmmmmm...Se di duhna me e vet Xha Milon se para.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#42 ne: 28-09-2006, 16:47:12
puupupup larg ketit lart :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#43 ne: 28-09-2006, 16:49:39
Kesaj lart vetem Lefteri i vjen afer, shume afer madje! ;) :P

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#44 ne: 28-09-2006, 16:51:30
Kete siper e paramendoj duke ngrene nje tigan ka koka nga nusja... LOL


Eshte shpirt njeriu! :)

 • Postime: 12210
Lefter
#45 ne: 28-09-2006, 16:52:52
Kjooo siper....Hmmmmmmm.. .Dreq e gjyse..... :D(ehhh se kokna pi ma ajer te paster) :D

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#46 ne: 28-09-2006, 17:30:46
Lefton e imagjinoj te rrethume me cuperina, aq shume e kan fut ne rreth sa qe nuk mund ta shoh qe ta di si duket.
Mendoj qe ka kalu te 30-tat, ihiiiiiiiiii moti  :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#47 ne: 28-09-2006, 17:32:21
te hjeshme, te bukur, te mire, zemermire, si konge shpirti mo...

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#48 ne: 28-09-2006, 17:37:11
Gjithmone te qeshur, i afert , i dashur

Kam bindjen qe eshte bjon  hmmmmm:

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#49 ne: 28-09-2006, 17:54:44

Kam bindjen qe është bjon  hmmmmm:

LOL mos ja ke pare suratin? LOL
Uhhh sa kam qeshur!!! ibraim a je bjond? :P


E paramendoj si vajze simpatike, e sjellshme dhe e qeshur! :)
Me shume nuk di cte them, kjo pershtypja ime nga postimet e saja qe kam lexuar.