×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293941

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 293941

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#50 ne: 28-09-2006, 18:07:31
jo mi aida jo...i bardh jom i bardh :P LOL
aida, e sjellshme, pak e hjeshme, e matur ne ate se cka thot... ene motra jeme

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#51 ne: 28-09-2006, 18:18:46
Ibraim, e ke dallashit komplet pershkrimin tim! LOL
Çfarë imagjinate paske! LOL


Kumanovarin e paramendoj si burrë 30-35 vjeç, baba i mrekullueshem, bashkeshort problematik (:P), duhanxhi i perbetuar me gishtat e zverdhur nga duhani, (ankohet se s'ka pare i shkreti po supozoj see mbeshtjell vete duhanin :P) dheeee bjond! LOL

(Ende qeshem me pershkrimin e Kengaime! LOL )

Të përshëndes! :)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#52 ne: 28-09-2006, 18:42:55
Aiden ehhh e mendoj duke bere kafet ne kuzhine vjerres ja ben me kripe (gjoja si padashur ) :D

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#53 ne: 28-09-2006, 18:50:05
Jo jo e dashur, në vend te krypes ja fus një tablete për barkqitje! (Kinse padashje!) :-[
E kalon e shkreta pasditen ne WC!  :-[

LOL  :perqafim

Lisen e paramendoj me një skalper te maaaaadh ne një salle te operacionit, përpara saj një tavoline dhe viktima e shtrire duke lutur për meshire. :D

(Pacienti me perngjan si Leftoja por sjam e sigurtë! :D)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#54 ne: 28-09-2006, 18:56:09
Pikes i ke rene.......LOL

Aida mos qesh ti se ato gafa me pilula i ka bere me termend Lisa........per bark per gjume si ti duash ti :D
(Meqe ra fjala ate per gjume ja kam hedhur njehere Leftos ...imagjinon vete ti se perse :D)

 • Postime: 12210
Lefter
#55 ne: 28-09-2006, 19:25:08
Kete siper e imagjinoj   ,,biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip,,..dhe shum katile.... :D

Dhe e kam nje imagjinate se nganjehere i perzin  pilulat e gjumit me viagrat... :D(edhe ate me qellim) :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#56 ne: 28-09-2006, 21:12:52
Ky titulli duket si pak me spec kur e lexon ne fillim :D   mund te kete edhe keqkuptime LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#57 ne: 28-09-2006, 21:16:45^^^ SI shpirt te vogel!! :-* :-*
 • Postime: 4215
Charlie
#58 ne: 28-09-2006, 21:26:17
kete siper nuk mund ta imagjinoj ....sepse sa  here  e  imagjinoj  ma prish imagjinaten :D

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#59 ne: 29-09-2006, 16:52:35


Aida, sÂŽme paska punu imagjinata mirë për Ibron e?  :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#60 ne: 01-10-2006, 00:45:41
Te ka punu, edhe ate sikur me e pas burre. :D LOL LOL

Ket shoqen lar, e imagjinoj si 23-25 vjecare. Kam pershtpjen se eshte brune, me floke deri te supet. Eshte e matur, e mencur dhe me disponim te njejte 24/7. :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#61 ne: 01-10-2006, 06:55:42
vetem floket kafe me ke gjetur ...edhe mencurine dhe maturine te tjerat aha........

E imagjinoj njeri ku rafsha mos u vrafsha :D

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#62 ne: 01-10-2006, 10:10:49

Aida, sÂŽme paska punu imagjinata mirë për Ibron e?  :D


Kengaime, lexo pergjegjen e Bekimit! :D

Të ka punu, edhe atë sikur me e pas burrë. :D LOL LOL

Ky dreq e njeh me mire Kumanovarin! :DLisa eshte 26 vjece, simpatike, cdo here e qeshur, floke brune dhe syte jeshile! :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#63 ne: 02-10-2006, 23:08:42
Me qelloi kjo mua ;)

Kjo eshte te të 30-at. Sipas imagjinates sime pjellore ( :D ) eshte brune. Vetullat duhet ti kete si gajtan. Gjatesine e ka mesatare.

:D

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#64 ne: 02-10-2006, 23:11:52
ky lart  duhet te jetë rreth 21-22 vjet ,zeshkan , gjatësinë si e kanë meshkujt mo, dhe duhet te jetë shumë bujar.

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#65 ne: 02-10-2006, 23:16:22
Belina me duket qe eshte relativisht e re , e moshesh 16-17 nese nuk gaboj,e dobet, mbase eshte zeshkane me sy kafe dhe shume shume vajze e mire  :perqafim

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#66 ne: 02-10-2006, 23:49:42
Kjo ka gabu qe nuk ka konkuru per MISS kur ka qene e re. :D

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#67 ne: 02-10-2006, 23:54:16
Bekim ende jam e re  :D


Bekimin kur e kam verejte heren e pare ne forum ka pas per avatar foto portretin e Jaki Chan, prandja edhe fizionomia e tij me asocion ne te.Pra zeshkan, 170 cm i gjate, 65 kg , sy kafe.Thot qe eshte 22 vjecar ,por pjekuria e tij me thote qe ka  mbi 30.  :P

Gjeta gje?  hmmmmm:

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#68 ne: 02-10-2006, 23:57:58
Moshen e kam 21. Kilet i ke gjet. Ndersa gjatesia eshte 179. :D

Afer je afer. :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 03-10-2006, 04:09:31


Lisa është 26 vjeçe, simpatike, çdo herë e qeshur, floke brune dhe sytë jeshile! :D
[/quote]


Kujton se i ke gjet heeeee....pervec syve aha asgje nuk ke gjetur :D uuuuu edhe qe jam simpatike :D
E shikoj duhet te te dergoj fotot e fundit ;) Te me shikosh dhe njehere bjonde :D


PSM (personi siper meje) e shikoj si djal .....kaq e perfytyroj te jet mashkull :D

 • Postime: 4215
Charlie
#70 ne: 03-10-2006, 13:59:34
kete siper e kam  imagjinuar njehere :D .. kam frike se po e imagjinova edhe  njehere do ta humbi fare edhe  kete  pak imagjinat  qe  kam LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#71 ne: 03-10-2006, 14:09:36
ky lart duhet te jetë i shkurter topolak :D :D

LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#72 ne: 03-10-2006, 14:14:01
krejt krejt  vetem  see .. qe  qesh  njeri  me  vetveten  ende  nuk  kam  pare ...deri me tani LOL

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#73 ne: 03-10-2006, 19:30:27
E imagjinoj si shkurtabiq, me floke te shkurtera dhe qefli. ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#74 ne: 04-10-2006, 09:12:16
Per këtë lart s'kam ndonje perfytyrim te hollesishem, se e kane pershkruar te tjerët, madje me mjaft saktësi.

Por do të shtoja: mendoj se i ka sytë kafe, i pëlqejnë orët e dores dhe ka disa syresh.