×

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22457 · 292987

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22457 · 292987

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#75 ne: 04-10-2006, 14:26:34
Syrgjynin e imagjinoj duke hyre ne shtepi....ngruaja i ka shtruar darken dhe ai vrapon tek PC.......
-Po hajde me te hongert mortja ty se ngele ne PC -i thote gruaja
-Ja se erdha dhe nje minut :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#76 ne: 04-10-2006, 17:46:37
kjo siper me "me ne frego" sma ha mendja te ket ne forum :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#77 ne: 04-10-2006, 22:09:47
Si ma ke gjet :D

Kete siper mundohem ta imagjinoj ......ndonejhere me duket si djalosh qe e ka mendjen per lojra ndonjehere me duket burre qe hiqet si djalosh :D
Mendoj se i ka te 20 e catat dhe pervelohet per dashuri :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#78 ne: 04-10-2006, 23:22:33
mos je gje fallxhore ti se i ke rene pikes :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#79 ne: 04-10-2006, 23:26:01
Ky eshte nje tip i shemtut, i eger, i lodhur, me floke te pakrehura, me sy te palara, harabat i pandreqshem, dhe qe vdes per nje femer. :D LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#80 ne: 04-10-2006, 23:46:44
Ky është një tip i shemtut, i eger, i lodhur, me floke te pakrehura, me sy te palara, harabat i pandreqshem, dhe qe vdes për një femër. :D LOL LOL LOL LOL

burri duhet te kete turp kur eshte qose dmth pa lesh
dhe mos te pyesi si eshte ... se nuk do asnjeher sheqer :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#81 ne: 05-10-2006, 01:04:03
Se ste mora vesh asgje.... e din ti? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#82 ne: 05-10-2006, 10:45:58
po ju re keni fillu te ziheni per pun leshi?

boll re se qe te dy qose jeni.skeni lesh ke fytyra se tjeter gje sdi une. :D :D

meqe ra fjala ky siper eshte pa lesh ne fytyre dhe leshte e kokes i ka si dhia kur nuk lahet per tre muaj.LOL LOL LOL plus qe i ka kembet si steke bilardo.po nqs pyet ndonje a eshte simpatik apo jo. ^o) po te merni mendimin tim varet se me ke e krahason.po ta krahasosh me nje majmun edhe mund ti thuash simpatik.po ta krahasosh me nje handikapat duket shume i shpifur.LOL LOL LOL LOL LOL
ky  ishte nje pershkrim i shkurter per forumistin siper meje. :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#83 ne: 07-10-2006, 20:53:01
ky siper meje (dmth siper ne rradhe mos keqkuptohemi) duhet te jete nje tip çaprazi qe se ka shokun se nuk le njeri pa ngacmu....tashi kshu nga paraqitja le te me dergoj nai foto se pastaj e pershkruaj une... :D :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#84 ne: 07-10-2006, 23:24:28
kte siper simpatike por kte poshte hmmmmmmmmmmmmmm ....... me mire spo e them :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#85 ne: 07-10-2006, 23:30:34
këtë  sipër  e  paramendoj  si  xhan ....te  bukur , floke  te  gjata e te zeza ,syt  i ka  kafe me  duket :P etj etj  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#86 ne: 07-10-2006, 23:34:45
hahahahah per ate me pyte si i kam syt aa LOL

Une kte ktu siper e imagjinoj: dy meter te gjat, simpatik, zeshkan, me sy jeshil :D iiiiiiiiiiii sa i keq :P

muahhh xhani
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#87 ne: 08-10-2006, 05:51:59
kete siper meje e imagjinoj Shkodrane :DD Dhe me ka nje moter te madhe yll te bukur :DD
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#88 ne: 08-10-2006, 09:47:51
Lisen e imagjinoj,shume te shkurter  :D dhe te dobet,gati se shohin te tjeret hic rruges,LOL LOL LOL LOL LOL,kush e kembe i kan hyp lises LOL LOL LOL
dhe tamam si blete puntore LOL LOL

mendoj se a me zemer aq te madhe sa e nxe forumin bashke me banjot
LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#89 ne: 08-10-2006, 15:19:17
Kte siper me e imagjinu automatikisht me prishet ramazani... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#90 ne: 08-10-2006, 15:28:35
kete lart e imagjinoj me  vesh te  medhej si  gomar :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#91 ne: 09-10-2006, 15:48:11
Kte sipër me e imagjinu automatikisht me prishet ramazani... :D
ja ky sikur eshte i ndershi dheut
hhahhahahahahahaha
ja mbeshtes mendimin carlit ne lidhje me lefton
LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#92 ne: 09-10-2006, 15:56:06
Kete larte kam pas nderin me i shku nga pas, kshu qe nuk po tregoj si duket, se mos me shtohet konkurrenca. :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#93 ne: 09-10-2006, 20:44:03
kete siper e imagjinoj "shalthate" :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#94 ne: 09-10-2006, 20:47:33
kjo siper eshte "shal njome' :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#95 ne: 10-10-2006, 14:15:56
KY SIPER DUHET TE JETE PAKEZ PLAK ME HUQE.  LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#96 ne: 10-10-2006, 14:18:10
une ate imagjinoj per TY (siper ) po jo plak me huqe po plak zevzek :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#97 ne: 10-10-2006, 14:21:01
kete siper nuk  mund  ta  imagjinoj  se  pastaj me dhemb koka :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#98 ne: 10-10-2006, 14:25:17
unë atë imagjinoj për TY (sipër ) po jo plak me huqe po plak zevzek :D

KETE GOCE E IMAGJINOJ SI ZBORISTET E KOHES SE XHAXHIT (TANI AI QE KA INFO LE TE KUPTOJE)   :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#99 ne: 10-10-2006, 14:25:35
pse gjithmon e imagjinoj djalosh te ri fare une kete siper ....hmmm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super