×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 18-10-2019, 18:15:07 »

Si zemer ☺️😚
Postuar nga: Parloté
« ne: 17-10-2019, 17:31:26 »

Edhe më i matur dhe me kulturë ;)
Postuar nga: Charlie
« ne: 16-10-2019, 15:10:18 »

I matur dhe me kulture duket kshu nga shkrimet :D
Postuar nga: Passion
« ne: 13-10-2019, 13:17:25 »

Camarrok i mprehte .
E mistrec  :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 08-10-2019, 10:08:44 »

Me   :-[..lule ne dore hmmmmm:
Postuar nga: M A X
« ne: 07-10-2019, 23:27:46 »

 :trendafili
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-10-2019, 23:24:38 »

Ne gjume 😁
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-10-2019, 18:16:07 »

Grensin, o e don me gjith shpirt o e uren me gjith shpirt  :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 07-10-2019, 17:11:39 »

komshie shembullore,bujare  ;)pak e eger :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 06-10-2019, 17:06:23 »

Të ndershëm, sjellshëm, tërheqës, lozonjar, joshës,..... :)