×

Si ndjeheni ne kete moment?

· 20242 · 309381

Si ndjeheni ne kete moment?

· 20242 · 309381

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
ne: 09-06-2006, 08:48:29
une ja kalova mire sot dhe per momentin ndihem shume mire  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#1 ne: 09-06-2006, 09:38:32
oho po baj qef un  ;).
si kurre me pare.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 296
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#2 ne: 09-06-2006, 09:55:54
Shume bukur ndihem
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#3 ne: 10-06-2006, 01:20:45
si pergjumesh  pagjume:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#4 ne: 10-06-2006, 13:05:59
pak si e trullosur nga dielli :D sa u ktheva nga plazhi, hehe.. kam marr ngjyre te lezetshme :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#5 ne: 10-06-2006, 13:12:32
Valla  ne keni vjedh Diellin neve ju te Brazilit.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#6 ne: 10-06-2006, 13:19:41
vallaj kshu po degjoj ore, se jo vetem nga juve por dhe andej nga USA i njejti muhabet :d... ene pastaj ankohen per ne se kemi kohe te keqe (?) ne dhe dimrin e kemi te bute :P

M'gjeni ca pasqyra, se ua dergoj me reflection :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#7 ne: 10-06-2006, 13:23:23
Nuk eshte  pasqyrja ajo qe reflekton kendej.... :D
Jo mo jo leni pasqyrat se ia kam pagu bileten nja dy ,,apachi-ve,,  e du  mu ja fillu me  ata te mesohem se si e therrasin ata kohen e mire.,... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#8 ne: 10-06-2006, 13:24:33
epo ec vet atehere :P gjen kendej diell por edhe hene te bukur :d LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#9 ne: 10-06-2006, 13:31:15
Paj s'eshte ide e keqe :P ...Po mi dreqee  edhe ti me lexo si  librin   ku e di qe une henen e kam fiksim,jo per gje po ma shton apetitin.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#10 ne: 10-06-2006, 13:33:52
po yjet cfare te bejne :P ta vrasin apo shtojne ate akoma me shume :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#11 ne: 10-06-2006, 13:37:36
Jo jo edhe ato me  shtojne edhe me shum...Tash me  shkoj ne mendje ti numeroj yjet andej ku je ti :D,plus me i mar me vete  gjerat percjellese si   dy gota te bukura etj etj...... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#12 ne: 10-06-2006, 13:41:26
te hengert romanticizmi ty ishalla, qe mendje e shpirt aty te punon, s'lodhesh hic LOL
hajt tashi, me trego te verteten :d cili ka qene akti yt me romantik qe ke bere per nje vajze :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#13 ne: 10-06-2006, 13:48:58
Ehhh...Me te tregu habitesh  edhe ti  edhe unë habitem se si  kam mundur te bëj...
Vjet gjatë veres ka qen këtu për ne  vizite(nga Finlanda) edhe unë i kam nja dy ,,ushtare,, te mi (d.m.th. qe me ndegjojne çka ti them bëjnë)  dhe i  dërgova unë ne  Kalane e Prizrenit,krejt pajisjet iu qova d.m.th.  tavoline karriga,vere,mish...Dhe iu thash me  me pergatit  atje darken edhe atë e ishim grill me vete kshtu qe të mos ftohet asgjë.
Edhe unë dola me te nëpër qytet dhe  po i them:të shkojmë   ne vizite na Kala(se naten atje nuk shkon njeri) dhe ajo me thot hajde  nuk e dinte qe i kishe pergatit surprize,neise kur kena mberi atje lart kur i ka pa qirinjt,tavolinen çdogjë u pat habitur.....Kjo është një nder me surpriza qe kam bo ne per te romantizmit... ;)
E kam  edhe një tjetër ama ajo a qen për dike tjetër..Kshu qe te tregoj me vonë ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#14 ne: 10-06-2006, 14:28:53
very thoughtful of you :)
po c'u be me vajzen, e sakatove :P... e pastaj e largove kshu :S
apo finlandeze puro ajo, e ti e do shqiptare akoma me puro :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#15 ne: 10-06-2006, 14:44:16
Jo jo  se preka hiq... :P.Se ish njefar gjysemshqiptare...P aramendo tash po te ish ndonje  puro se cka do kisha ba.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#16 ne: 10-06-2006, 15:00:58
une jam e paafte te paramendoj :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#17 ne: 10-06-2006, 15:16:52
Ami ti shof ato sy ihere.... hmmmmm:.......I tejkalon  biles.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#18 ne: 11-06-2006, 03:57:46
ashtu është Lefto, prandaj s'duhet me i pa, se bën -mas- :d e te dum te gjallë :P

Si ndihem sot?!  hmmmmm: si top sheqeri LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#19 ne: 11-06-2006, 04:58:07
ashtu është Lefto, prandaj s'duhet me i pa, se bën -mas- :d e te dum te gjallë :P

Si ndihem sot?!  hmmmmm: si top sheqeri LOL


Po ti mi dreq... Aq do Leftoja, gjuhën naaaaaa e ka nxjerre, dy pellembe e kusur... :P Dhe ti flet për masë pastaj! Sa ia dashke te miren njerit... LOL

Mbeske, do edhe ca korrent shtese nga këto dy shtyllat binjake qe kam këtu para shtepise, se aq te larta dhe te fuqishme janë sa edhe i siperpermenduri do t'i kishte zili! LOL

Ah, sa për të mos dalë nga tema... Unë ndihem rehat fare.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#20 ne: 11-06-2006, 06:49:58
tani jam pak e merzitur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#21 ne: 11-06-2006, 11:11:04
Me ka kap nje merzi keto ditet e fundit, qe nuk di se si ta largoj. :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#22 ne: 11-06-2006, 11:13:05
Une ndjehem shume mire  :)
Më ka kap një merzi këto ditet e fundit, qe nuk di se si ta largoj. :(
Bekim pas cdo shiu ka diell  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#23 ne: 11-06-2006, 11:15:11
Ishallah del dielli ca si shpejt. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#24 ne: 11-06-2006, 13:24:27
mire fare :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super