×

Spitali !

Spitali !

· 79 · 5537

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 30-01-2007, 21:14:35
kam dridhje ne anën e zemrës si ta shpjegoj..se di as vete..po nuk është nevoja te me sjellësh asgjë..por vetëm hajde një ditë ...edhe një nate..dhe kaq hmmmmm:

qenke semurur keq me duket

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#26 ne: 30-01-2007, 21:26:45
^^^^^Gjynah i shkreti Williams....
wiliams
#27 ne: 30-01-2007, 22:26:59
^^^^^Gjynah i shkreti Williams....
..nuk sherohem me fjale ngushelluese une ,ta dish mire o Dije Dije :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#28 ne: 30-01-2007, 23:51:02
william......meqe te dhembe ane e zemeres te keshilloj kur te shkosh ne shtepi avash avash e me qetsine me te madhe te fillosh e te fergush nja dy byfteqe po si dhjom i gjalle mo....ti kulloje ynnyra tirone durres :D
Masanej me kadal shko shiko se te ka ardhe posta (ta kom dergu un i pako) hape me delikates se na e thy :D
Me te thone te drejten me ishte semure komshia dhe thashe te ta sjell ty meqe e kishe nje krevat te dhoma jote spitalit bosh :D
Pasi ta hapesh pakon merre kukullen (i therras kukulle une se eshte perri e bukur :D) edhe ma fut njehere ne vaske me uje te ngrohte e mjalt :D Ene ferkoje mire e mire nga gishti vogel i kembes , kofshet barkun, gjoksin (se dhe asaj aty te zemra i dhimbte :D) gushen e deri te maj e kokes........edhe me avash e mos u ngut  se nuk po te ik treni.....edhe kur te marosh, futut dhe ti ne vaske e lere te ta bej ajo ty masazhin por me kembe :D 
Qe ta shpejtesoj cik keshillen :D Pasi te jeni la e te jeni shpla mire e mire e t'ju shkelqej surrati dilni futini i cap buke zeni i dhome tek spitali forumit edhe per dy dite pa jua hap njeri deren (edhe ushqimin tu jua sjell me shumice me kove nga dritarja) beheni te dy qiqerr .....:D

 • Postime: 12210
Lefter
#29 ne: 30-01-2007, 23:54:32
Po synet beni ju ketu?...Apo te gje une ndonje berber... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 30-01-2007, 23:56:43
Akoma do ta presesh ti ...lere dreqin se ta kam bo nja 2 here deri tani....:D

 • Postime: 12210
Lefter
#31 ne: 30-01-2007, 23:59:14
Ca  t'i bej i ka ngjare  bishtit te zhapikeve... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 31-01-2007, 00:00:20
O po te ishte ashtu ishte mire...po ti per njecike po na nderron gjini :D

 • Postime: 12210
Lefter
#33 ne: 31-01-2007, 00:04:53
hahahhahha...Jam shum i eger per me ndru  gjini une.... :D
wiliams
#34 ne: 31-01-2007, 20:18:12
edhe ma fut njëherë ne vaske me ujë te ngrohte e mjalt :D Ene ferkoje mirë e mirë nga gishti vogël i këmbës , kofshet barkun, gjoksin (se dhe asaj aty te zemra i dhimbte :D) gushen e deri te maj e kokës........edhe me avash e mos u ngut  se nuk po të ik treni.....edhe kur te marosh, futut dhe ti ne vaske e lere te ta bëj ajo ty masazhin por me këmbë :D 

[/quote]ka 2 dite qe i lexoj keto porosite e tua o Lisa..ehhh cme ke hapur nje pune mua qe se di si do perfundoje .. :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#35 ne: 31-01-2007, 21:32:28
nese i ndjek keshillat ta them une perfundimin :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#36 ne: 01-02-2007, 09:32:55
edhe ma fut njëherë ne vaske me ujë te ngrohte e mjalt :D Ene ferkoje mirë e mirë nga gishti vogël i këmbës , kofshet barkun, gjoksin (se dhe asaj aty te zemra i dhimbte :D) gushen e deri te maj e kokës........edhe me avash e mos u ngut  se nuk po të ik treni.....edhe kur te marosh, futut dhe ti ne vaske e lere te ta bëj ajo ty masazhin por me këmbë :D 

ka 2 ditë qe i lexoj këto porosite e tua o Lisa..ehhh cme ke hapur një pune mua qe se di si do perfundoje .. :D
Eshte nje gje e sigurte Wiliamas pas 9 muajsh ajo dhoma dyshe do te kthehet treshe. :D
wiliams
#37 ne: 01-02-2007, 22:24:15
pse treshe?..mund te behet edhe katershe..nuk i dihet punes..o SteriOtipi :P

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#38 ne: 01-02-2007, 23:08:17
a vetem nag dy veta eshte a :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 02-02-2007, 04:30:58
stereotipi harron ti qe je ne spital....prezervat ivat dhe kontraceptivet e ndryshem jane  pa pare fare :D
wiliams
#40 ne: 02-02-2007, 10:06:00
a vetëm nag dy veta është a :P
po agnesa si fillim..pastaj pas 9 muajsh rritet numri :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#41 ne: 02-02-2007, 10:16:04
stereotipi harron ti qe je ne spital....prezervat ivat dhe kontraceptivet e ndryshëm janë  pa pare fare :D

Po ti moj doktoreshe nuk e specifikove perdorimin e tyre (pa rilexoje ci ke thene wiliamsit) ;) :P :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#42 ne: 02-02-2007, 14:47:11
po agnesa si fillim..pastaj pas 9 muajsh rritet numri :D
LOL jo do jem e mbrojtur une :P

 • Postime: 1580
sorelina
#43 ne: 02-02-2007, 14:55:03
Mire qe spitalin e beme, por ka dhene ndonje rezultat, na eshte sheru ndonjeri a jo :D :D

 • Postime: 4215
Charlie
#44 ne: 02-02-2007, 14:59:40
ka ka disa ...:D

 • Postime: 1580
sorelina
#45 ne: 02-02-2007, 15:01:27
he ore je sheru ti qe te vijme per urim :D LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#46 ne: 02-02-2007, 15:05:52
he  praa  per  ate  them ka  disa ...:D me gjithate je e  mirseardhur per vizit :D

 • Postime: 1580
sorelina
#47 ne: 02-02-2007, 15:09:26
Jo ore svuaj nga ndonje gje une jam top nga ajo ane une LOL LOL
Po une thash me i ber nder ndonjerit  :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#48 ne: 02-02-2007, 15:12:04
degjo Lion e kemi tek ne dhome dhe ai vuan nga semundja e vetmise futu me te nja 15 dit ene nje dhome se ndoshta na e sheron... :D :P

 • Postime: 1580
sorelina
#49 ne: 02-02-2007, 15:16:40
degjo Lion e kemi tek ne dhome dhe ai vuan nga sëmundja e vetmise futu me te nja 15 dit edhe një dhome se ndoshta na e sheron... :D :P

Po futu ti ore se si dihet LOL