×

Spitali !

Spitali !

· 79 · 5526

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#50 ne: 02-02-2007, 15:18:13
Po cke ti po qe se lio-ja është nga lloji tjetër i fut Ujkun unë qe ta ftilloje, por thashë qe ta provoje njëherë se atë dëshirë ka shprehur ai kur u shtrua. :D :P

 • Postime: 4215
Charlie
#51 ne: 02-02-2007, 15:18:24
Jo ore svuaj nga ndonjë gjë unë jam top nga ajo anë unë LOL LOL
Po unë thash me i ber nder ndonjerit  :D


:D ...po une  jam  i  sheruar mi ...une vete thash qe te me  vizitosh aty tek dhoma e personelit ...e shikojm televizorin bash ...aty ka edhe  internet LOL :D

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#52 ne: 02-02-2007, 15:18:26
ky spital a ehste edhe per lavazh truri

 • Postime: 1580
sorelina
#53 ne: 02-02-2007, 15:28:06

:D ...po unë  jam  i  sheruar mi ...unë vete thash qe te me  vizitosh aty tek dhoma e personelit ...e shikojm televizorin bash ...aty ka edhe  internet LOL :D


Jo mo svij une ne spital sa me infekton ajri :D


Po cke ti po qe se lio-ja është nga lloji tjetër i fut Ujkun unë qe ta ftilloje, por thashë qe ta provoje njëherë se atë dëshirë ka shprehur ai kur u shtrua. :D :P


Sma mer mendja te ket pas lio ket deshire :D

 • Postime: 4215
Charlie
#54 ne: 02-02-2007, 15:31:55

Jo mo svij unë ne spital sa me infekton ajri :Dedhe mua  me  infekton shum ajri i spitalit ....po pse s'dalim jasht spitalit ..eee .si thua :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#55 ne: 02-02-2007, 15:33:31
Sma more mendja te ket pas lio ket dëshirë :D

E mire ik shih se cfare deshire ka... se me ta marre mendja nuk ke gje ne vije. :D :P

 • Postime: 1580
sorelina
#56 ne: 02-02-2007, 15:39:05
Vijen e bej vete une madje dhe me vizore :D  :P

pluss qe nga sapo te semurit kam alergji une  ;) :D
wiliams
#57 ne: 06-02-2007, 11:28:42
une per vete dola. hmmmmm:.se u bera me keq se isha :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#58 ne: 06-02-2007, 14:58:35
pse nuk u sherove ti Willi ...mendova se keshillat e mia zune vend :D

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#59 ne: 06-02-2007, 16:02:31
Jo nuk qe puna se nuk bene efekt keshillat tende moj Lisa por wili ngaterroi ilacet dhe gaboi ne doze. :P :D ;)
mishel
#60 ne: 06-02-2007, 19:47:27
Sorelina ki kujdes me ata qe sapo jane kthyer nga ushtria dhe qe sapo kane dale nga spitali....jo per gjo po nuk dine te kontrollojne hormonet :D :D :D, dhe po ma sheh veten keq moj xhane sa do shtrohesh edhe vete pastaj pupupu
Na iken njerezit te gjithe ne spital , po shyqyr qe keni ate doktoreshe Lisen qe ju mban me gajret thoni,

 :D :D :D :D
wiliams
#61 ne: 06-02-2007, 20:40:45
pse nuk u sherove ti Willi ...mendova se keshillat e mia zune vend :D
po nuk kisha nevoje per keshilla o Lisa..une kisha nevoje per vizita,prandaj e mora nje dhome dyshe..po vetem infermjerja e turnit te trete ka ardhur nja 3 here aty..dhe kaq.. :D hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#62 ne: 03-07-2007, 17:05:33
Eh këta doktorret moj xhane si gjen njëherë ne detyrë :D :P

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#63 ne: 04-05-2019, 14:21:26
Shyqyr bosh spitali 😂😂😂

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#64 ne: 04-05-2019, 20:15:50
kanë dal tek festa e lalo erit

 • Postime: 134
Passion
#65 ne: 04-05-2019, 21:48:24
:(

Epidemia  e dembelizmit na ka zene.  :(

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#66 ne: 05-05-2019, 12:17:45
😂😂😂

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#67 ne: 13-05-2019, 19:53:01
Shyqyr bosh spitali 😂😂😂

Ka munguar personali 😂

Ja unë aplikoj për infermiere e specializuar në disa fusha, me përvojë shumëvjeçare dhe lodhjen nuk e njoh....

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#68 ne: 13-05-2019, 19:55:40
Ka munguar personali 😂

Ja unë aplikoj për infermiere e specializuar në disa fusha, me përvojë shumëvjeçare dhe lodhjen nuk e njoh....


😂
Oooo tani vijnë me dëshire 😂

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#69 ne: 13-05-2019, 19:57:43
Uroj mos të kenë frigë injeksionet se e kam aftësi numër 1 😂

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#70 ne: 13-05-2019, 19:59:17
He se je dorelehte ti 😂😂

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#71 ne: 13-05-2019, 20:02:15
Ashtu më kan thënë gjithmonë, pra urdhëroni mos pritoni. Ja Erlehta ju garanton  :perqafim

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#72 ne: 14-05-2019, 00:45:33
Ma gjeni icik ate Miss se prap u semura nga dashnia per te...:)😂😁

 • Postime: 12738
Mishel...............
#73 ne: 14-05-2019, 15:21:06
Mjekja patologe jam vete..se mos ma ze njeri vendin :P

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#74 ne: 17-05-2019, 20:44:45
tani paska lezet me ardhe ne spital.. :D