×

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 19543

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 19543

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#150 ne: 24-08-2007, 22:56:56
Ecen puna ketej mo njerez  :D
mishel
#151 ne: 25-08-2007, 01:22:14
do eci tani qe erdhen refugjatet.  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#152 ne: 25-08-2007, 01:29:04
Malli ketu eshte. :D
mishel
#153 ne: 25-08-2007, 01:35:50
shttt lefto mos na prish pune. duro te vine edhe ca myshterinj.

 • Postime: 12234
Lefter
#154 ne: 25-08-2007, 01:49:34
Ska problem une fillova te tund,vetem me mbldih ca mushterinj me ca Leke me shume.Due t'i rrjep. :D
mishel
#155 ne: 25-08-2007, 08:05:27
o Lefto ti do myshterinj apo myshterije? :D

 • Postime: 12234
Lefter
#156 ne: 25-08-2007, 17:18:40
Nuk ka problem vete te  jene ne Leke. :D
Capkenja
#157 ne: 25-08-2007, 20:46:28
marshalla cuni :D

 • Postime: 12234
Lefter
#158 ne: 08-09-2007, 22:11:58
Capkene,sonte eshte nate e Shtune duhet mbledhur ca Leke... :P..Po hec  mi mbledh ca myshterinje se me kete rruge do mbetemi pa buke ne goje. :D

Edhe mos harro  sonte prej ores 24-02 eshte Happy hour,do i qerras  une cfare t'i doje shpirti. :D
Capkenja
#159 ne: 08-09-2007, 22:13:49
mire qe u  kujtove ti..si e shtune qe eshte te bejme ndonje dore lek..se ska cte bej populli femer :)

Lefto,ta kam lene ty programin sot ne dore :D

 • Postime: 12234
Lefter
#160 ne: 08-09-2007, 22:17:17
jo  une di mire se care te bej,po ti di tek dera mi mbledh ca zocka.Mundesisht je ken shume Leke.Pastaj puna ime eshte se si i rrjep une ato. :D
Capkenja
#161 ne: 08-09-2007, 22:18:35
jam mbase  vijne keto te Ameriqise se coc kane lek me shume se ne te Evropes LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#162 ne: 08-09-2007, 22:24:30
Oooooooo aman aman  at Ameriqanset mi mbaj larg.se per Zotin po na erdh Lisa mi merr edhe keto Leke qe i kam ne dore. :D..Jo per gjo,po s'do mundem t'a rrefuzoj ate. :D
Capkenja
#163 ne: 08-09-2007, 22:29:35
Po pse i ngordhur je ti ti tregosh vendin :D


Faktikisht drejt me thene po  deshen femrat dhe xhepat i shkundin :D

 • Postime: 12234
Lefter
#164 ne: 08-09-2007, 22:31:26
Jo qe jam i ngordhur,po ajo se para   me ngordh pastaj mi merr. :D

Se njef ti Lisen mire se njef. :D
Capkenja
#165 ne: 08-09-2007, 22:34:19
une te njof ty..dhe te njof per goxha djale :DLisen se njof..do ma prenzantosh ti mire  :D

 • Postime: 6908
 • Gjinia: Femer
erlehta
#166 ne: 13-09-2007, 22:49:14
Moj gra sa bukur stiptokat këta :D

Do e ken ber kursi ne Angli tek "The Full Monty" ose  "One Night Stand" LOL

Ju dy siper mos u merni me thashetheme,,jo per gjo por Lisa eshte saju :D
Capkenja
#167 ne: 14-09-2007, 10:44:31
nuk merremi moj nqc :D

 • Postime: 12234
Lefter
#168 ne: 15-09-2007, 15:57:59
Nese ka dikush qe e sajon Lisen ai jam une. :D

po ti hec mos na e shiko thashethemet,po nxjer Leket se une  nuk po bej strip per sy te zi ketu. :D...Dua te mbledh ca Leke me shum se kam per t'a bere darsmen. :D
Capkenja
#169 ne: 15-09-2007, 20:37:42
dale prit te vij tetori te te jap rrogen e pare te punes :D se atehere e marr per vete LOL LOL LOL
Capkenja
#170 ne: 25-11-2007, 16:50:59
ca behet ketej nga clubi im...kane humb femrat..ajo Eleganca dhe Lisa coc kishin ca lek teper...nuk po dine ku ti shpenzojne...hajden i cuna....

 • Postime: 12234
Lefter
#171 ne: 25-11-2007, 19:16:02
dalë prit të vij tetori te te jap rrogen e pare te punës :D se atëherë e marr për vete LOL


Hajde hajde ,se edhe rrogen e dyte e ke marre tashi/.... :P...Mos po e tund une ketu belesh eeee?.... :D :D
Capkenja
#172 ne: 25-11-2007, 19:17:17
uuuuuuuuuu Lefto rroga e pare iku u prish u ble bileta per atdhe :D

 • Postime: 12234
Lefter
#173 ne: 25-11-2007, 19:20:30
Hin borgj. :D
Capkenja
#174 ne: 25-11-2007, 19:21:24
do te jap rrogen e dhjetorin..dakort :)

ti  vetem tunde :)