×

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 19538

Striptease Club nga "A&A"

Vizitor · 641 · 19538

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#200 ne: 02-12-2007, 00:35:08
Du leket, Mishel.
Capkenja
#201 ne: 02-12-2007, 00:36:07
ca kerkon ti re....ke punuar ?Jo ..po nuk punove ska lek..jam pronarja une ahaaha
mishel
#202 ne: 02-12-2007, 00:50:30
ti hipi i here kubit masanej hajde kerko paret! u bone ti... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#203 ne: 02-12-2007, 01:32:02
Po i hipa njiher mi, iiiiiiii kjo.

Apo te pelqeva heren e pare, e do t'me shofish perseri? :D :P
Capkenja
#204 ne: 02-12-2007, 01:38:53
ore hipi prape ti se ste kemi pare ne te tjeret :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#205 ne: 02-12-2007, 01:51:04
Aty me kishe, pse sme pe??? :Dp.s. mu kujtu ajo batuta e Koco Devoles. LOL LOL
Capkenja
#206 ne: 02-12-2007, 01:52:11
ahahha ke filmi me Sillon re aaaahaha

po ste pashe se po merresha me Sterion ishte bere xurxull shoku nga rakia e rrúshit :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#207 ne: 02-12-2007, 01:54:36
Do mi jepni ato leket se edhe breket qe kisha mi moren!!!!!  :D
Capkenja
#208 ne: 02-12-2007, 02:14:42
ahahaah ahahaahha

dale..do e llafos me Mishelin :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#209 ne: 02-12-2007, 02:21:27
Ajo po flen mi... Tashti vendos vete... O leket o breket.

Nuk dal dot nga lokali keshtu i katandisur. :D
mishel
#210 ne: 02-12-2007, 10:04:48
E si doli ky mi capi ?i dhe leket apo allatet ne dore edhe ec perpara te cafsha ballin?! i ka jeto keto te perpjeta beko . ehhh

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#211 ne: 03-12-2007, 01:39:42
hhahahha

Sa te pashpirta qe jeni mi amani,,, eshte edhe ftohte, pa le. LOL
mishel
#212 ne: 17-03-2008, 13:51:03
Clubi u rihap. pas nje periudhe konstruksioni dhe perfeksioni tashme jemi serisht ne treg. ejani plot risi ju kemi sjelle. me ambiente komforte dhe bashkohore. ketu tashme mund te shplodhen syte si te seksit femer ashtu dhe atij mashkullor. clubi eshte ndare ne dy ambiente  . ne njerin ka strip femeror, ne njerin strip mashkullor. pra sic mund te kenaqen syte mund te kenaqen dhe dockat tuaja tek daravisni stripet tane. kalofshi sa me gezueshem

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#213 ne: 17-03-2008, 15:06:01
e hapet kiosken qe jau kishte sekuestruar shteti per insekte ne mase dhe ambient i mospershtatshem. LOL LOL LOL
mishel
#214 ne: 17-03-2008, 15:35:51
po ti cpate o i uruar! qetesohu he derman se ty do te vendosim ne platen kryesore! dhe kioske skemi patur ne po zotrote harrove?
Capkenja
#215 ne: 20-03-2008, 15:41:19
kush ka harruar breket mbreme tek tubi duke kercyer LOL LOL
mishel
#216 ne: 20-03-2008, 16:04:51
tek kush ambient eshte moj te grate apo burrat?
Capkenja
#217 ne: 20-03-2008, 16:09:21
burrat burrat..i kishte gjetur pastruesja sot LOL
mishel
#218 ne: 20-03-2008, 16:15:38
ja bo i vrap pele e pyete tipin si o gdhi sot me breke a pa breke se ai ishte afer asaj qe ja kercente tubit. LOL LOL LOL
Capkenja
#219 ne: 20-03-2008, 16:28:49
po bej nje vrap breshke..neser do ta sjell rezultatin :D

ai do i kete harruar..se ia i heq vend e pa vend LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#220 ne: 20-03-2008, 16:49:56
si ishte ngjyra e brekeve ? :P
Capkenja
#221 ne: 20-03-2008, 17:19:24
ti i ke breket sot apo jo :D
mishel
#222 ne: 20-03-2008, 17:22:02
po ti thuja mi cngjyre ishin?
Capkenja
#223 ne: 20-03-2008, 17:25:48
te kuqe....me ca cerka si te bardha :D

se mora vesh nga kishin ardhe ato njolla te bardha LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#224 ne: 20-03-2008, 17:27:02
CApi po mire shifi njehere se mos jane tendet se dhe ti po hidheshe tek tubi. LOL LOL