×

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 152215

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 30-06-2007, 00:12:09
A jeni burra (apo gra) :D qe këtë teme ta bëni me 1 milion postime? Nëse po, atëherë do keni bërë temën me te madhe ne gjithë forumet e galaktikes dhe do të hyni ne librin Guiness :P

 • Postime: 4261
Charlie
#1 ne: 30-06-2007, 01:30:49
Haha...Max..a ka ndonje shperblim per kete a jooo ...:D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#2 ne: 30-06-2007, 03:33:33
tash ja fillojme kur ikem 99 vjeq e mbarojme ket tem..mire :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 30-06-2007, 08:00:51
Fillim i mire djema. Tani duhen dhe 999,998 postime :D

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
braveheart
#4 ne: 30-06-2007, 10:57:21
Interesante ideja, por do beheni me fiksime.

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 30-06-2007, 13:27:50
Interesante ideja, por do beheni me fiksime.

Uuuu se mos po na ndjek gjermani ne LOL LOL LOL

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#6 ne: 30-06-2007, 13:44:05

Jo, nuk lejohen
« Editimi i fundit: 30-06-2007, 18:02:23 nga M A X »
Capkenja
#7 ne: 30-06-2007, 16:29:30
hajde po bej une nja 100 postime ne dite...


Max a do qe ta arrijme qellimin,he se vjen Charlie vjen Wili vijne cunat po i zure ndonje muhabet te embel ketu rrine ata :D


Hajde postoni..jepni kontributin tuaj ketu LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#8 ne: 30-06-2007, 16:52:08
Nëse me premton se do të dekoroj kur te shkojm ne shtepi ..atëherë poo ..:D ndryshe nuk ka postime nga unë :Dp.S. O Max po 1 milion nuk i kishte i gjith forumi postime ...si do ta bejm kete teme me 1 milion postime :D
Capkenja
#9 ne: 30-06-2007, 17:02:12
uh ca vape...une kam frike se po ia arritem qellimit do na zer virus tema..dhe do filloni ta fshini nga e para ju :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#10 ne: 30-06-2007, 17:14:40
ke vape ti capkene,po zhvishu apo ke turp nga muret hhahaha
Capkenja
#11 ne: 30-06-2007, 17:36:47
do ha ndonje akullore pasdite mire do bej :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#12 ne: 30-06-2007, 20:08:32
Ju befte mire tema e re me 1 milion postime dhe ty Capkene ishalla te ka lene vapa tani. Hajde te befte mire akullorja, gjak e vena tu befte (s'te uroj tule se ne gocat s'kemi c'i duam tulet mi. :))

 • Postime: 12234
Lefter
#13 ne: 30-06-2007, 20:09:22
Sa  Leke marrim per nje postim? :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#14 ne: 30-06-2007, 20:09:46
Ah po MAX Faleminderit per idete e tua te ndritura e te shndritura fare. Ne Shqiptaret vallaj kemi llafe shume por nese do e bejme kete teme me 1 milion replika, koha do e tregoje.

:perqafim MAX (dhe Erlehta). :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#15 ne: 30-06-2007, 20:10:37
Sa  Leke marrim për një postim? :D

E pra, gjithe ky harxh nervash, mendimesh dhe shkarkim i trurit ketu, sa $ marrim per nje postim, ose centa te pakten?! :D

 • Postime: 12234
Lefter
#16 ne: 30-06-2007, 20:11:37
Po na dhane ndonje cent,e lash punen qe e kam po punesohem ketu. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#17 ne: 30-06-2007, 20:14:54
Sikur edhe 1 cent postimi te jete, une deri tani jam bere me 4 centa. Dal pak me e pasur se para se te postoja ketu, apo jo?! :D

 • Postime: 12234
Lefter
#18 ne: 30-06-2007, 20:15:58
Ti vjedhi une Centet,jam moderator apo jo? :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#19 ne: 30-06-2007, 20:20:52
Ti vjedhi unë Centet,jam moderator apo jo? :D

Po s'ka keshtu me hile, pastaj une s'te di per hileqar ty.

 • Postime: 12234
Lefter
#20 ne: 30-06-2007, 20:23:20
hahahha..E po ç'të besh i ka jeta këto. :D....Edhe mo tiii Centet po të dhimsen.,une ty nuk te dija per koprace. :D LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#21 ne: 30-06-2007, 21:33:53
Ja te postoj dhe une te mar centin e pare :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22 ne: 01-07-2007, 00:39:30
Po deshet centa thoini Syrgjynit te instaloje apo shkruaje nje program per shared revenue program :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#23 ne: 01-07-2007, 01:01:20
Hajt se j'u ndihmoj edhe une njecike! :D :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#24 ne: 01-07-2007, 01:04:43
Do ma japesh i xhiro ate arushin roze? :P
 

tema interesante shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:18:24
nga InfoZ
tema interesante shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:00:51
nga InfoZ
shtypi i dites gazeta tema

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:31:03
nga InfoZ
gazeta tema

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:25:18
nga InfoZ
Gazeta Tema

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:22:45
nga InfoZ