×

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148862

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148862

 • Postime: 4146
Charlie
#100 ne: 08-07-2007, 00:06:36
Kan ikur neper disko mos ke dert :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#101 ne: 08-07-2007, 00:13:14
po iki dhe une pra se qenka si vone  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#102 ne: 08-07-2007, 16:16:57
hajde rradha....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#103 ne: 08-07-2007, 17:01:07
kush e ka radhen?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#104 ne: 08-07-2007, 19:43:13
qenka be dhe me rradhe tani, po pa rradhe ste lejoni ju me kalu LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#105 ne: 08-07-2007, 21:48:07
Keni akoma secili rreth nja 40 cope postime qe te plotesohet nr i postimeve per kete teme...


hajdeni mo gjumasha cbeni sot e diel..flini akoma ju LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#106 ne: 08-07-2007, 21:54:07
Ehh, e kush fle moj Capkene?!  :P Une te Dielave zakonisht vetem punoj, pa marre pushim fare biles. Ja, sot e cuditshme qe kam nje pushim dreke te Dielen. Mezi pres fillimin e javes une, se vetem atehere clodhem pak, bej pushim.

:perqafim Capkene Shejtone. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#107 ne: 08-07-2007, 22:16:00
Nese tentojme bejem 1 000 000 postime , ateher ku postim i imi kontribon me 0.0001 %  :D  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#108 ne: 09-07-2007, 00:34:20
aahha ja llogaritari e ka  bere llogari :D

Elegance me vjen keq zemer qe e diela qenke dhe pune kurse ne ne Gjermani rrime si derra te shtune te diel pushim...ahahahah
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#109 ne: 09-07-2007, 05:10:31
aahha ja llogaritari e ka  bërë llogari :D

Elegance më vjen keq zemër qe e diela qenke dhe pune kurse ne ne Gjermani rrimë si derra te shtunë te diel pushim...ahahahah


Flmd e dashur, te pakten sot pata nje dite te lehte ne pune. Ja tani kam edhe nja 2 dite pushim dhe do clodhem e bej qejf fare, aq me shume qe mje ka ardhur shoqja me e vjeter e shkolles, nga Hungaria. ;)

Ti c'fare bere sot te Diele ndonje gje te bukur, lepurushe?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#110 ne: 09-07-2007, 10:35:49
Dje e diel.Nje ere e cmendur paradite desh me theu vazon me lule qe e kisha vene siper televizorit me beri hatane se se kam as te timin e kam marr hua diku per keto 3 muaj qe me kane mbetur.U cova vona,faktikisht doja te cohesha nga pasditja nga gjumi po komshija nuk me la rehat me burrin e vet ..cohu gjumashe tha kemi goxha pune.....ajo po transferohet tani dhe disa gjera qe nuk mund ti marr me vete do ti ler tek une.

U cova..ashtu e pergjumur nja gjysem ore kam kerkuar neper katet e pallatatit nje shok te klases e kishim lene te gjithe te dilnim..po se nga ishte fsheshur nje zot e di.Mendova po marr nje dush...vetem syte dhe dhembet kisha lare si fillim dhe hengra pastaj qumesht Panda te preferuarin tim me disa gatime qe beri i shoqi i komshies.

Ora shkoi 14,lexova nja 2 ore per diplomen ose me sakte shkruajta hyra ne MSN takova nje te njohur dhe bene nje dore te mire muhabet.Pasdite u vesha u krekosa e dola per te  blere bileten e trenit per javes tjeter (nisem per nje interviste pune ishalla behet dicka )...mora babin ne tel,doja te flisja dhe me te dashurin po spo pergjigjej (kushedi do kete qene ne gjume se fle pasdite ai :D )


Ne darke gatova,lexova perseri dhe aty nga ora 10 e a 11 e darkes vijne cunat e klases ..hec tha jemi bere nje grup do ikim te kendojme KARAOKE ..ishte gallate e vertet arrita te fitoja pike me shume (oh zot me ate zerin tim ta shpif..sesi me ngjante vetja kur kendoja po i kapja shpejt melodite )

Fjeta..ah se harrova para se te fle i urova lepurushit tim naten e mire..dhe i thashe "Do te them nje gje tek veshi mos ja trego njeriu ,Te dua shume zemer dhe me mungon !

Fjeta vone nga ora 2 e nates....sme zinte as gjumi lexova prape per diplomen...

Sot e hene....kam shume pune bohhh dhe forumin spo e hap shume sot !

Kalofshit mire dhe  beni postime tek kjo tema se kemi ngelur mbrapa me planin :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#111 ne: 09-07-2007, 13:40:16
Haha...Capkene mjafton vetem nje fjale qe te besh nje postim ..mos u hargjo kot me gjith fjali :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#112 ne: 09-07-2007, 13:50:46
Jo per gje po ashtu keshtu Maxi nuk po jep lek per postime ...keshtu qe mos u lodh teper :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#113 ne: 09-07-2007, 13:52:36
po pra une po mundohem te bej dhe postime per lagjen..e heqim me bast Charl qe leket do mi jap vetem mua MAXI sepse do jem ne liste Top Rekord postim per kete teme :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#114 ne: 09-07-2007, 13:57:22
Haha...jo jo kot e kee :D se Maxi nuk jep lek koti :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#115 ne: 09-07-2007, 13:58:35
po do jap ai se ska cte bej se do bej sabotim forumi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#116 ne: 09-07-2007, 14:05:58
Ka anetar mjft ..si ben fare per dy anetar sabotojn  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#117 ne: 09-07-2007, 14:07:34
thua :D

po jemi ke stafi ne :D

Duam paret tona...qeveria mos te na mashtroj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#118 ne: 09-07-2007, 14:17:43
Po po shpersa vdes e fundi thon :D ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#119 ne: 09-07-2007, 14:47:24
akoma s'jua paskan dhan ato leket ju  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#120 ne: 09-07-2007, 15:30:16
jo me jo akoma kam degjuar qe do na i japi me perqindje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#121 ne: 09-07-2007, 16:57:29
jo me jo akoma kam dëgjuar qe do na i japi me perqindje :D

Dhe sa eshte perqindja?!  :-[ :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#122 ne: 09-07-2007, 16:58:27
20 % per ata qe bejne me shume postime nga shume 1 milion euro LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#123 ne: 09-07-2007, 17:11:38
20 % për ata qe bëjnë me shumë postime nga shumë 1 milion euro LOL LOL

Po ti mendjen ma kishe lexuar mua se edhe une aq 20% do thosha. Jo per gje por ne ne USA 20%-in e kemi standart. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#124 ne: 09-07-2007, 17:38:18
20 % për ata qe bëjnë me shumë postime nga shumë 1 milion euro LOL LOL


Po 40% sa po i bie Capkene :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super