×

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 152151

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#125 ne: 09-07-2007, 17:57:10
ca është ky  qen mi ahahaaha

qeni jot mi...tiranasi  :P

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#126 ne: 09-07-2007, 20:01:12
s'qenka gje puna ketej, kur behet fjale per leke ste fal njeri :D

 • Postime: 4261
Charlie
#127 ne: 09-07-2007, 20:47:19
As ne nuk do te bejm postime me :P :D

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#128 ne: 09-07-2007, 21:58:39
A jeni burra (apo gra) :D qe këtë teme ta bëni me 1 milion postime? Nëse po, atëherë do keni bërë temën me te madhe ne gjithë forumet e galaktikes dhe do të hyni ne librin Guiness :P

Shif ti qe ke hap kete teme, mos u befaso kur do te ngarkohet serveri dhe ngadalsohet forumi! LOL
Capkenja
#129 ne: 10-07-2007, 13:52:12
akoma jemi keq me kete temen..132 cope jane bere :D

 • Postime: 4261
Charlie
#130 ne: 10-07-2007, 14:13:01
Edhe sa na kan mbetur Capkene :D
Capkenja
#131 ne: 10-07-2007, 14:19:35
ja beje llogari

1.000000-132=9999868

 • Postime: 4261
Charlie
#132 ne: 10-07-2007, 14:25:43
Nuk paskan mbetur edhe aq :D
Capkenja
#133 ne: 10-07-2007, 14:26:56
e pra tani kane mbetur dhe 9999864

 • Postime: 4261
Charlie
#134 ne: 10-07-2007, 14:33:23
A thau kur do arrijm qe ti bejm 1.000000 :D
Capkenja
#135 ne: 10-07-2007, 14:36:19
Po po po vazhuduam te postojme te 2 nja 3 vjet te mira...

Charlie hec i ndajme leket 50 % me 50 nese plotesojme 1 milioncen :D

 • Postime: 4261
Charlie
#136 ne: 10-07-2007, 14:42:45
Pse kush do na jep leket neve ore qe do ti ndajm :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#137 ne: 10-07-2007, 15:39:49
Leket do t'ua jape Perendia.  :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#138 ne: 10-07-2007, 20:54:46
Pupupup paskan marre nisme te re njerzia LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#139 ne: 10-07-2007, 21:19:22
Po moj po. Fle me shpresa boshe njerezia. Shiko se mos i merrni leket ndonjehere. Shen Pollogut do t'i gjeni. LOL :D
Capkenja
#140 ne: 10-07-2007, 21:45:19
Mos u vini ne gare kot me mua dhe Charlien se do e humbisni garen :)

 • Postime: 4261
Charlie
#141 ne: 10-07-2007, 22:58:03
E pra tregoju ...8 me 2 ua bejm :D
Capkenja
#142 ne: 11-07-2007, 14:16:59
po pra po...ne do fitojme :D do bejme me shume postime.-.

boh sa pune kam sot...mos dreqi :(

 • Postime: 4261
Charlie
#143 ne: 11-07-2007, 14:21:25
Te vij te ndohmoj dhe une ...:D
Capkenja
#144 ne: 11-07-2007, 14:23:17
hajde...oh zot sa kam po me lini rehat ...

do i them max te me bej BAN per nje jave :D

 • Postime: 4261
Charlie
#145 ne: 11-07-2007, 14:25:07
Kurajoo oree ...se do ti perfundosh te gjitha mos ke dert ..:D
Capkenja
#146 ne: 11-07-2007, 14:26:08
shife do ha ban une tani :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#147 ne: 11-07-2007, 14:27:18
Jo ree ca bej une pa ty tani  :( :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#148 ne: 11-07-2007, 14:27:44
Merni Maxin peng...se pastaj ua sjell gruaja e tij  leket LOL LOL
Capkenja
#149 ne: 11-07-2007, 14:28:55
ahahahha a thua LOL

Charlie hec te organizojme pengun LOL LOL
 

tema interesante shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:18:24
nga InfoZ
tema interesante shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:00:51
nga InfoZ
shtypi i dites gazeta tema

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:31:03
nga InfoZ
gazeta tema

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:25:18
nga InfoZ
Gazeta Tema

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:22:45
nga InfoZ