×

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148860

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148860

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#25 ne: 01-07-2007, 16:56:32
Mere se ta kam falur. :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#26 ne: 01-07-2007, 16:58:43
po une ta mar nje xhiro arushen moj ? :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#27 ne: 01-07-2007, 18:21:11
paske hec tema goxha marshalla :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#28 ne: 01-07-2007, 21:40:52
Citoje
Vdes te kem nje bebe me sy bojqielli !

Capkene, nise kete pune duke gjet i mashkull :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#29 ne: 02-07-2007, 00:51:38
Per ca flitet ketej se nuk mora vesh gje une  :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#30 ne: 02-07-2007, 01:17:21
Pune paresh :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#31 ne: 02-07-2007, 03:07:59
Jipen pare apo merren  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#32 ne: 02-07-2007, 07:16:56
Jipen pare apo merren  :D

Edhe jepen edhe merren. LOL Ti ke ndermend te japesh apo te marresh?!  :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#33 ne: 02-07-2007, 09:07:21
te marr moj ca te jap  :P
Kam dhan shume  :P duhet e me marr nga njehere  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#34 ne: 02-07-2007, 09:20:44
Shiko keto menjen tek bebet :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#35 ne: 02-07-2007, 09:21:55
O Ena na ka ardhe vakti per bebe  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#36 ne: 02-07-2007, 09:33:42
mua me ka kalu :D
po deshe te jap ca dite borxh bebin time  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#37 ne: 02-07-2007, 09:35:42
Ma sill...kur te jesh me pushime qe te jesh me e lire :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#38 ne: 02-07-2007, 09:39:35
jo mi se kur jam me pushime e du per vete  une  :D
 po deshe ta jap kur jam ne pune  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#39 ne: 02-07-2007, 09:43:17
epo mos do jem dhe une ne pune atehere...dhe nejse e marr ketu ne zyre une e mbaj afer :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#40 ne: 02-07-2007, 11:44:10
Capkenia e ka Bebin e vet :D Si e ka emrin Qeni jot moj se  e kam harruar me duket se Xhoni lol hahaha Capkenia ku do qe vete e mban me vete :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#41 ne: 02-07-2007, 11:49:10
po ti Berni akoma se ke be bebin tend  :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#42 ne: 02-07-2007, 12:28:14
ahahaha Berno e kam nisur ne Tr tani..eshte bere tiranas nuk me flet me me goje LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#43 ne: 02-07-2007, 17:04:05
ore sa jane bere deri tani se me duket se e kapi 1.000.000 kjo tema... :P

Me Capkenen ne krye do e kaloje kete shifer. LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#44 ne: 02-07-2007, 17:47:56
ore maxi se mos te iki per dardha forumi pastaj. haha. ktu thuhet cdo gje. epo te hysh ne gines per llafazan. po ne e kemi ate cmim. hajt mo.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#45 ne: 02-07-2007, 17:59:00
Maxo, ksihim hapur ethet e llafazinet mbrema dhe e ksihim mbush limitin ne po kshu pa perspektive si eshte kjo tema zor se i arrijme, pastaj kush eshte tema qe ka me shume postime gjer me sot ??
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#46 ne: 02-07-2007, 22:28:43
Hahahaha ide e mire valla vec sa po e shoh askush nuk po poston bre ihaaa
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#47 ne: 04-07-2007, 14:09:04
Të nderuar antare :


Syrgjyn,Max(me Erlehten bashke ju),Dalber,Bekim ,Mishel,Lisa ,Lefter,Charlie(zemla e komshies),Rebele,Smylie,Elegance,Lepurushe,Berni(se ndaj këta larg njeri tjetri se aman aman ),Sorelina, Sweeti,Wili,Sterio,Uku,Crystal,Kinge,Belina,Agnesa qe ka hup fare,South Park,Ena jep dhe ti ndihmes tënde ne këtë fushe..Aida,Bilbili qe fluturon,Prijesi,albnobody duhet te futesh dhe nga bar kafeja..Lumlumi,Angel ku ka humb ajo mi,Brentian,Dragoi me avatarin yll me katër cepa,Arbias,Besimi është akoma ne Staf ky se se kam pare me..Besjan pasha,Borebardha,cami,Dirrty Girl,Elektra,Elbasanlliu,Eurogina(faktikisht kjo poston me shumë tek muzika )Tereci qe rri vetëm nga informatika,Siroo qe rri nëpër temat e politikes,Petriti,fashisti qe se  njof,Great Boy,Grifsha,Hajduti i zemrave,qenka dhe një Irenis....po unë këtë se njof po goxha postime paska 6 mijë cope kjo....rrelsja kacurrelsja...Kënga ime,Kreksi,lady X,LOla me te dashurin e vet Oxsa,Mistrece Tironse,Parlote,prishtinsja qe ka humbur fare fare,Rozy(motra qe nuk hyn fare,vetëm kur bëj unë faje  i tregon ne shtepi )Sexy Girl,etje etje......

jemi ne liste afersisht...60 vete llogaria i be kështu :

1000000 postime /60 =16667 postime për person
16667 postime /365 ditë= 45 postime ne ditë

e zëmë se nuk bëjmë dot aq ne ditë po gjysmen e tyre për dy vjet arrihet te permbushet plani i kooperatives.....

kështu jep dhe ti ndihem tënde ne këtë drejtim se unë lashe sot 1 ore nga puna për te nxjerre listen e antare....

flm ,flm, flm...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#48 ne: 04-07-2007, 14:49:32
Tamam ajo qe i duhet forumit. Edhe një teme koti!

p.s. Capkene, me ndihmo icik te bëj edhe 44 postime tjera sot ne këtë teme :D

p.p.s. Capkene, viti ka 365 dite :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#49 ne: 04-07-2007, 14:54:26
Tamam ajo qe i duhet forumit. Edhe një teme koti!

p.s. Capkene, me ndihmo icik te bëj edhe 44 postime tjera sot ne këtë teme :D

p.p.s. Capkene, viti ka 365 ditë :D


Po pse shkruan kur te duket tema kot, apo e kishe thjesht per te postuar?!   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super