×

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148863

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148863
Capkenja
#50 ne: 04-07-2007, 14:59:43
ahahahaaha emo e kam bere gabim :D pa dashje...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#51 ne: 04-07-2007, 15:00:44
South..po deshe hec me rregullo ca tabela ne Exel se ti bej une te 44 postimet ty :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#52 ne: 04-07-2007, 15:09:24

Po pse shkruan kur te duket tema kot, apo e kishe thjesht për te postuar?!   :D

Jo, per tu treguar qe vertete tema eshte kot, pastaj a postoj a nuk postoj une pune tjeter eshte :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#53 ne: 04-07-2007, 15:10:39
hajde se ke dhe 42 cope posto re :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#54 ne: 04-07-2007, 15:11:39
hajde se ke dhe 42 cope posto re :D

hajde matematike hajde :D

p.s. postimi im ishte vetem per ti bo qejfin Capkenes :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#55 ne: 04-07-2007, 15:13:09
o me befsh qejfin tere jeten ti mu ishalla re LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#56 ne: 04-07-2007, 15:15:15
ishalla nuk mbetesh me ta bo une qejfin se do na ngelish pa qejf :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#57 ne: 04-07-2007, 15:27:28
Të nderuar antare :


Syrgjyn,Max(me Erlehten bashke ju),Dalber,Bekim ,Mishel,Lisa ,Lefter,Charlie(zemla e komshies),Rebele,Smylie,Elegance,Lepurushe,Berni(se ndaj këta larg njeri tjetri se aman aman ),Sorelina, Sweeti,Wili,Sterio,Uku,Crystal,Kinge,Belina,Agnesa qe ka hup fare,South Park,Ena jep dhe ti ndihmes tënde ne këtë fushe..Aida,Bilbili qe fluturon,Prijesi,albnobody duhet te futesh dhe nga bar kafeja..Lumlumi,Angel ku ka humb ajo mi,Brentian,Dragoi me avatarin yll me katër cepa,Arbias,Besimi është akoma ne Staf ky se se kam pare me..Besjan pasha,Borebardha,cami,Dirrty Girl,Elektra,Elbasanlliu,Eurogina(faktikisht kjo poston me shumë tek muzika )Tereci qe rri vetëm nga informatika,Siroo qe rri nëpër temat e politikes,Petriti,fashisti qe se  njof,Great Boy,Grifsha,Hajduti i zemrave,qenka dhe një Irenis....po unë këtë se njof po goxha postime paska 6 mijë cope kjo....rrelsja kacurrelsja...Kënga ime,Kreksi,lady X,LOla me te dashurin e vet Oxsa,Mistrece Tironse,Parlote,prishtinsja qe ka humbur fare fare,Rozy(motra qe nuk hyn fare,vetëm kur bëj unë faje  i tregon ne shtepi )Sexy Girl,etje etje......

jemi ne liste afersisht...60 vete llogaria i be kështu :

1000000 postime /60 =16667 postime për person
16667 postime /365 ditë= 45 postime ne ditë

e zëmë se nuk bëjmë dot aq ne ditë po gjysmen e tyre për dy vjet arrihet te permbushet plani i kooperatives.....

kështu jep dhe ti ndihem tënde ne këtë drejtim se unë lashe sot 1 ore nga puna për te nxjerre listen e antare....

flm ,flm, flm...

Te marrte e mira ty moj. S'paske lene emer pa permendur. Ja edhe disa qe i ke harruar: Kenga Ime, Angeldeviled, Tribiani, Agnesa, LadyX, Shkencetari, etj. Nejse, moj cupe keshtu sipas llogaritjeve te tua i bie qe 23 ore ne dite te rrime ne forum ne. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#58 ne: 04-07-2007, 15:31:54
ishalla nuk mbetesh me ta bo unë qejfin se do na ngelish pa qejf :D

He mo beja qejfin cupkes edhe ti. Oj ky. :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#59 ne: 04-07-2007, 15:32:22
Angel e kam thene,Agnesen po,Lady X po e po,Shkencarin jo se nuk futet ketej,........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#60 ne: 04-07-2007, 17:46:45
o po ka thene mire sterio me capkenen ne krye  gjithshka eshte e mundshme. haha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#61 ne: 05-07-2007, 07:07:45
hahahaha cfare teme LOL e paskeni kryp djathin ju knej  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#62 ne: 05-07-2007, 11:22:01
hec me mbushim temen se lam nam lam ..kushedi cdo thoje maxi per ne sa pertace keta  zeristat.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#63 ne: 06-07-2007, 19:01:43
hec me mbushim temën se lam nam lam ..kushedi çdo thoje maxi për ne sa pertace këta  zeristat.....
Maxi forumistat i do me shume se grun  :D :D :D :D

Ja, iku e nji postim  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#64 ne: 06-07-2007, 19:04:33
Maxi forumistat i do me shumë se grun  :D :D :D :D

Ja, iku e nji postim  :D

WOW U Xhelozua njera. Avash avash.  :D   hmmmmm:   :P  Keshtu e ben edhe nje rob tjeter po he. Forumi shpesh here vjen para gruas se vet. I kemi rob shume te apasionuar pas kompjuterit ne keta tanet (kur u ndame, keto na rane - c'te bejme). LOL

Keshtu.


P.S. Erlehte si te kam?! Po te jap nje :-* te madhe se me ka grire malli per ty. Si e ke kaluar gjithe kete jave, e dashur?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#65 ne: 06-07-2007, 19:08:00
Kush xhelozohet mi :D Me me bohet qejfi LOL LOL

P.S
Kjo jave tezzoro ne maje te hundes ma ka sjelle  :(


 :perqafim :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#66 ne: 06-07-2007, 19:13:40
Kush xhelozohet mi :D Me me bëhet qejfi LOL LOL

P.S
Kjo jave tezzoro ne maje te hundës ma ka sjelle  :(


 :perqafim :perqafim

Ty, ne maje te hundes, mua ne maje te kokes, te betohem. Nje jave skandal per koken time. (Hajde zemer te perqafoj se e shikoj qe te duhet nje  :perqafim) Sidomos nje pune njehere, duke filluar qe nga funjava qe kaloi kam patur nje jave shume te keqe. Prandaj atje tek tema e deshirave u shpreha qe te kem nje dite sa me te mire e me te lehte ne pune, sot. ISHALLA!  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#67 ne: 06-07-2007, 19:17:08
Ishalla :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#68 ne: 06-07-2007, 19:36:49
keto te dyja e kane kthy forumin ne ksihe ku vin me fal mekatet, dhe shprehin naj deshire qe tu realizohet LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#69 ne: 06-07-2007, 19:38:40
Pse cfare halli ke ti :D Apo do qe te lutemi e per ty LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#70 ne: 06-07-2007, 19:39:15
këto te dyja e kanë kthy forumin ne ksihe ku vin me fal mëkatet, dhe shprehin naj dëshirë qe tu realizohet LOL LOL LOL LOL LOL

Epo pune e madhe fort, edhe ti. Meqe kjo teme do edhe 99.9999999% te postimeve te mbushet, pse te mos i qajme hallet ketu, neve te dyja?! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#71 ne: 06-07-2007, 19:41:16
te drejt ke dhe ti po dhe kjo tema shume avash po ecen, akoma kater faqe more amani:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#72 ne: 06-07-2007, 19:42:38
te drejt ke dhe ti po dhe kjo tema shumë avash po ecën, akoma katër faqe more amani:D

4 faqe ne 4 dite s'eshte edhe aq keq jo. ;) Hajde jepi, thuaj edhe ti nje lutje (per mua dhe Erlehten, kuptohet. LOL)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#73 ne: 06-07-2007, 19:44:27
Dalber xhani vitet perpara i kemi:d
Maxi ska caktu date LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#74 ne: 06-07-2007, 19:48:47
Dalber xhani vitet përpara i kemi:d
Maxi s'ka caktu date LOL

E pra shyqyr qe s'ka caktuar date se 25 ore ne ditë do ja dedikonim forumit. LOL
« Editimi i fundit: 06-07-2007, 19:53:16 nga erlehta »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super