×

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9463 · 149202

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#75 ne: 06-07-2007, 19:54:02
oi moj elegance ,,ne vend qe te te citoja te editova LOL por e fshiva prap LOL

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#76 ne: 06-07-2007, 19:54:39
Hej, Kacurrelse, c'fare me ke edituar me poshte moj?! Kisha shkruajtur ndonje gerrme gabim nga nxitimi?! LOL

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#77 ne: 06-07-2007, 19:55:20
oi moj elegance ,,në vend qe te te citoja te editova LOL por e fshiva prap LOL

Aha, e kapita. Po hajde se pres repliken une, tani. Se vete the se do me citoje. :P

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#78 ne: 06-07-2007, 19:58:20
Keshtu. Ku e lame ne?!

O njerez kur te jeni ndonjehere te ngeshem, shifni nje cike ato poezite e mia andej nga "Letersia" se po shkrin talentin cupka dhe juve s'beheni hic te gjalle. LOL Ja, sapo vendosa edhe nje tjeter. ;)


P.S. Sa here te kemi ndonje lajmerim e shkruajme tek kjo teme, qe te mbushet numri i postimeve pra. :)  :(

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#79 ne: 06-07-2007, 20:00:58
LOL
Po do te te thosha

Jo po 26 LOl Jo per gje por Maxi as nuk paguan :D
Megjithesi une jam mar hakun e punes LOL LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#80 ne: 06-07-2007, 20:01:51
Elegance bere mire qe lajmerove :)

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#81 ne: 06-07-2007, 20:03:13
Elegance bërë mirë qe lajmerove :)

Epo de. Hidhi nje sy. Gracie. Ketu tek kjo teme do i shkruaj te gjitha une, laj thaj. :d

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#82 ne: 06-07-2007, 20:04:07
Ja u bene 5 faqe (fale meje dhe Erlehtes de) dhe tani na erdhi edhe xhaxhi Lefteri online. :)

 :engjell:

 • Postime: 12210
Lefter
#83 ne: 06-07-2007, 20:04:39
Erdha  qe ti fitoj ca Leke dhe une. :D

Peshendetje yjeeeeeee. :perqafim

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#84 ne: 06-07-2007, 20:06:05
E prure qefen ti ore :perqafim.

Pa he, ku ishe..ku brodhe LOL LOL

P.S  Qyqja thote Lefteri..cmeni kjo :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#85 ne: 06-07-2007, 20:07:18
E pra, e shikoni si i ve re gjerat une?! Leqe kur hyn Lefteri ne forum, i ndryshon era forumit. LOL


P.S. Erlehta me lajmero ketu nese e lexove talentin tim apo jo?! LOL

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#86 ne: 06-07-2007, 20:08:18
Erdha  qe ti fitoj ca Leke dhe unë. :D

Peshendetje yjeeeeeee. :perqafimTy s'te duhen leket. Ti gjithnje thua qe leket i ke per zockat. Keshtuqe une pres te m'i japesh leket.  :-[


P.S. Yll je vete.  :perqafim edhe per ty, nga muuuuuuuaaaaaaaahhh hhhhhhh.

 • Postime: 12210
Lefter
#87 ne: 06-07-2007, 20:09:31
He mo mos mevet,deri tash kesh me nje ,,bimbe,, si vet endrra.Ca te ju them,deri tash e ndijeva vehten si mbret aty neper pishine. :D ;)

Edhe e solla qafen,qe mos te me thuani se ju ka harruar ky fakaraja i shkrete.  ;) :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#88 ne: 06-07-2007, 20:12:26
He mo mos mevet,deri tash kesh me një ,,bimbe,, si vet endrra.Ca te ju them,deri tash e ndijeva vehten si mbret aty nëpër pishine. :D ;)

Edhe e solla qafen,qe mos te me thuani se ju ka harruar ky fakaraja i shkrete.  ;) :D

Pe shume ballkone e shume bodrume andej nga pishina, pe?! LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#89 ne: 06-07-2007, 20:12:41
Lefto nje muahhh te madhe :d

Elegance sapo e pashe temen..por nuk i lexova..Te premtoj se do i lexoj se shpejti e do te te them pershtypjet.OK!

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#90 ne: 06-07-2007, 20:16:36
Lefto një muahhh te madhe :d

Elegance sapo e pashë temën..por nuk i lexova..Të premtoj se do i lexoj se shpejti e do të te them përshtypjet.OK!


Rrofsh motra. Rrofsh. Une do dal tashti se me late pa pune e pa tru fare. Hajde e shikofsha kete teme me 6 faqe kur te kthehem prape.

Nje puthje ne faqe per ty, e nje ne balle per Lefterin. :-*P.S. Ma dhe ate goten e veres ti mua, se hic mendjen?!

 • Postime: 12210
Lefter
#91 ne: 06-07-2007, 20:21:38
Pe shumë ballkone e shumë bodrume andej nga pishina, pe?! LOL
Ihaaaaaaaaaaaa mos vet mos vet,mezi e shpetovakokan nga ato ballkone e bodrume. :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#92 ne: 06-07-2007, 20:29:14
Ika njehere se s'po me le njeri duke me lepire, puthur e gudulisur ne tere trupin. Ty Lefto po te le te merresh me ballkone dhe bodrume nderkohe qe reticence...

 • Postime: 12210
Lefter
#93 ne: 06-07-2007, 20:31:36
Hajt hajt se  edhe une per ca minuta po e thej qafen pas nje gjermonka te bukur sa vet engjulli. ;)

Edhe mos me harroni as mua as leket qe duhet t'i marr ne kete teme. :D
Capkenja
#94 ne: 07-07-2007, 20:24:32
Cu be me ate MAXIN..moj Erlehte thuaj burrit duam PARET tona ne..se po derdhin djere per kete teme


Marshalla kapeni me dore se paska ikur tema goxha larg....5 faqe marshalla

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#95 ne: 07-07-2007, 20:29:37

   __
o-''|\_____/)
 \_/|_)     )
    \  __  /
    (_/ (_/:D :P
Capkenja
#96 ne: 07-07-2007, 20:35:16
ca eshte ky  qen mi ahahaaha

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#97 ne: 07-07-2007, 23:43:39
qyqa moj gra sa faqe paskeni mbush LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#98 ne: 08-07-2007, 00:01:05
LOL

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#99 ne: 08-07-2007, 00:02:14
charlie mos qesh kaq shume se do zgjosh komshit  :P :D