×

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148866

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9453 · 148866

 • Postime: 12738
Mishel...............
#9425 ne: 28-12-2013, 20:45:17
Veze , sallom dhe djathe

E shoqeruar me shampanje lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#9426 ne: 01-01-2014, 23:58:25
Gezuar antare 2014-a!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9427 ne: 26-03-2019, 18:14:40
Hajde mire se erdhem ne 2019 :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9428 ne: 26-03-2019, 18:20:08
Nje hap gjigand 5 vjecar :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#9429 ne: 26-03-2019, 18:20:51
Nuk duhen dhe shumë
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9430 ne: 26-03-2019, 18:23:30
Vetem afer 990000 postime hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9431 ne: 26-03-2019, 18:24:11
na duhen e nja 300 antare aktive qe ta realizojme para se te takohemi me baba zotin. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#9432 ne: 26-03-2019, 18:40:26
I vrap pele e kapim 1.000000

LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9433 ne: 26-03-2019, 19:29:23
Ai qe ben postimin e fundit do mari 1 shperblim 😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#9434 ne: 26-03-2019, 19:33:53
Sa eshte demshperblimi erlehta ..apo dy grushta dhe' lol lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9435 ne: 26-03-2019, 19:39:22
500 euro 😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#9436 ne: 26-03-2019, 22:07:15
Ruju se rre

Me kollaj bohen kalamajt se ky limiti lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9437 ne: 26-03-2019, 22:18:26
Po aqq kollaj 😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9438 ne: 10-06-2019, 21:17:42
Mirembrema popull shqiptar dhe robote joshqiptar

ps: ka nje teme per miremengjes, por jo nje per mirembrema.  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9439 ne: 10-06-2019, 21:46:19
Ke bere milionin Maxo?  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9440 ne: 10-06-2019, 21:48:15
Ke bere milionin Maxo?  :D

Varet se cfare milioni pyet ti!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9441 ne: 10-06-2019, 21:51:21
Varet se cfare milioni pyet ti!
Per ate qe kujto ti pyeta une. 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#9442 ne: 19-06-2019, 12:24:03
MAX, na e hedh ndonje milion ktej :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9443 ne: 19-06-2019, 13:58:39
 
Per ate qe kujto ti pyeta une. 😁
Postime te kjo tema akoma jo :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#9444 ne: 19-06-2019, 14:19:08
9444,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#9445 ne: 19-06-2019, 14:22:36
Passion, ti do e besh postimin e 1melon :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#9446 ne: 19-06-2019, 14:24:31
Passion, ti do e besh postimin e 1melon :D

trofeunnnnnnnnnnnnn nnnnn dua.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#9447 ne: 19-06-2019, 14:30:14
do te leme 1 jave te punosh ne dogane ne durres, mjafte e ke? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9448 ne: 19-06-2019, 14:47:04
Kam nje ide ne lidhje ne postimin e 1 milionte dhe nuk flas per kete temen, por per gjithe forumin. Aktualisht kemi 981,943 postime. Do e shpalos nje dite kete ide!🚀
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#9449 ne: 19-06-2019, 15:11:29
do te leme 1 jave te punosh ne dogane ne durres, mjafte e ke? :D

I keqi

Pse c'ka kujton ti,se manipulohem me ca juro ?

Jo o vlla!

 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super