×

TEMA PER SERIOZET......

TEMA PER SERIOZET......

· 96 · 1433

 • Postime: 12738
Mishel...............
#75 ne: 20-07-2011, 10:38:32
jo mo jo...ti kshu eeeee

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#76 ne: 20-07-2011, 10:51:32
ooo mishel ne kete teme duhet seriozitet i plote..ose ndryshe mos hy fare... hmmmmm:

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 20-07-2011, 10:56:40
une jam aq serioze sa te thy ne mes....degjove   ^o)

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#78 ne: 20-07-2011, 11:07:34
ja ne kete moment mua me duket se u prish serioziteti i temes :-[

 • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 02-04-2013, 15:01:43
lexova 4 faqe hartime dhe asgje nuk kuptova......ca lesh teme eshte kjo???? kush eshte qellimi, ideja apo arsyeja????

o Tipi je rende lal  :P

Tipi miss ju....ka ke hum :perqafim

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#80 ne: 03-04-2013, 14:50:35
verdalle neper bllok tu gjujt goca te lehta. :P :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#81 ne: 03-04-2013, 14:51:48
verdalle neper bllok tu gjujt goca te lehta. :P :P

Tipi une qe kur kam ardh ketu jam bo shume Sirioze LOL

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#82 ne: 03-04-2013, 14:52:27
epo zbythu ne temen e karagjozve, mos ma ndy temen kot. :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#83 ne: 03-04-2013, 16:13:21
me perzure....i pashpirt !!  :P
Gerti1
#84 ne: 03-04-2013, 21:58:34
Teme serioze kjo?

 • Postime: 12738
Mishel...............
#85 ne: 03-04-2013, 22:17:58
O teme serioze jo seksi
Gerti1
#86 ne: 03-04-2013, 22:25:55
Me fal pra po dal jashte.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#87 ne: 03-04-2013, 22:27:47
Si e paska seriozitrtin rrumullak topolak
Gerti1
#88 ne: 03-04-2013, 22:28:36
:)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#89 ne: 03-04-2013, 22:30:43
Dhe thone pastaj qerosat te tremin.....keta te kenoqin synin....me me detaje here tjeter
Gerti1
#90 ne: 03-04-2013, 22:31:33
Thon qe kan dhe lek :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#91 ne: 03-04-2013, 22:36:09
Ket se di me siguri se skam eksperience ne kete fushe....cuditerish t kam vetem leshegjate e qafelesha, por edhe mund te jete.

Tashi mu me kujtohet ajo shprehja qe thoshin meshkujt "endrra ime shekullore me pas i dashnore qorre" . Qe thu ti gerto une provova dhe vura syze po do ti qe asi qiros nuk njofta

Pune muti kur sdo me te ec
Gerti1
#92 ne: 03-04-2013, 22:38:54
Dale i minut ajo shprehja ka qen "Me mir 1 qorre se 10 dashnore".

Ndersa kjo puna e tullaceve eshte kshu dituri e pergjithshme ne Tr. Kush o tullac ka lek dmth. :)
Ec e gjeje ti.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#93 ne: 03-04-2013, 22:41:26
E shef sa sukses kane qorret or ti.....qekan 2 shprehje

Ja pranej me vje inot mu se ca e kane fatin me kut ca hic

Shiko une se di ca bohet ne tr se ti e di une jetoj ne mamurras, po kur te shkoj ne tr do te them
Gerti1
#94 ne: 03-04-2013, 22:42:20
:)

Mamurras?

Hahahha.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#95 ne: 03-04-2013, 22:47:18
Apo rreshen ? Gjithmone i ngaterroj