×

Thank God It's Friday - Fundjave me ne fund

Thank God It's Friday - Fundjave me ne fund

· 11 · 131

 • Postime: 22958
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 14-06-2019, 10:33:22
Edhe pak ore Weekend me ne fund popull 🏊🏊‍♀️🛣️🆓

 • Postime: 6793
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 14-06-2019, 15:18:46
🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊

 • Postime: 477
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#2 ne: 14-06-2019, 15:22:48
Edhe pak ore pune🚀

 • Postime: 477
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#3 ne: 16-06-2019, 10:26:25
Edhe pak ore pushim 🤪

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#4 ne: 16-06-2019, 15:17:48
Dje shumë mire, sot koha gati per Shi.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 18-06-2019, 21:51:17
Shyqyr qe vje e Premtja dhe marrim rrogen  :D

 • Postime: 22958
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 21-06-2019, 20:36:59
Yeahh dhe pak 🆓

 • Postime: 1630
 • Gjinia: Femer
Parloté
#7 ne: 21-06-2019, 20:38:51
Nuk vlen për mua. Fundjava ime është tre ditë në vit (24/12,25/12 dhe 31/12)😫

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#8 ne: 21-06-2019, 20:39:12
Shyqyr qe vje e Premtja dhe marrim rrogen  :D

Sa mirë ti. une çdo datë 4-6 të muajt

 • Postime: 7295
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#9 ne: 21-06-2019, 20:39:59
freaking nuk po shtyhen fare keto dy oret e fundit, cudi ska as sherr me policet ne miting se sikur shtyhemi pastaj. :D :D :D

 • Postime: 477
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#10 ne: 21-06-2019, 22:31:08
Me ne fund weekend 🤘🔥
 

Çfare plane keni per fundjave?

Nisur nga kengaime

Postimi i fundit 23-01-2020, 01:57:10
nga Parloté
Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Nisur nga skiatori

Postimi i fundit 06-02-2013, 10:35:35
nga Lefter
Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Nisur nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Postimi i fundit 11-01-2020, 09:25:01
nga erlehta
Me ne fund Capi e hongri!!!!!!

Nisur nga Mishel...............

Postimi i fundit 16-08-2012, 10:40:52
nga Mishel...............