×

U cmena.....

U cmena.....

· 58 · 1211

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#50 ne: 02-05-2013, 08:21:56
U cmena nga kjo vapa

 • Postime: 12738
Mishel...............
#51 ne: 02-05-2013, 09:08:54
siu zu bytha karar..i here vape , i here ftohte

u cmenshci ishalla :P

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#52 ne: 02-05-2013, 09:34:56
Vallai ftotin e duroj...vapen jo...

 • Postime: 12738
Mishel...............
#53 ne: 02-05-2013, 09:47:16
kuptoj..keq e paske...

cmenu tashi  :P

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#54 ne: 02-05-2013, 10:08:24
pyt tipin se ta thote ai :P
une nuk i tregoj njeriu qe je afer kasharit sikur kaq ta bejne dhembin. :P :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#55 ne: 02-05-2013, 11:13:09
une nuk i tregoj njeriu qe je afer kasharit sikur kaq ta bejne dhembin. :P :P

e di e di...po ste pyten nuk flet hic ti  :P

u cmena tu shkul preshet e kasharit o Tipiii :P

 • Postime: 7275
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#56 ne: 02-05-2013, 12:30:31
mbete me presh ne dore dhe ti, nderro produkt njehere... :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#57 ne: 02-05-2013, 12:32:26
Po jam stoike e preshve te kasharit