×

Urgjent - Shume e rendesishme

· 80 · 4999

Urgjent - Shume e rendesishme

· 80 · 4999
mishel
#25 ne: 27-06-2006, 14:20:07
kjo eshte nje gje shume e mire....tregon EVOLIM i dashur ....nuk mendon edhe ti keshtu :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#26 ne: 27-06-2006, 14:20:49
kush te doje te vi ke lala ,
gjilpere te provoje, atij qe i kruhet
kam frike se gjilpere i duhet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#27 ne: 27-06-2006, 14:23:10
kush te doje te vi ke lala ,
gjilpere te provoje, atij qe i kruhet
kam frikë se gjilpere i duhet

oooooo marolso..ti je ne zor per vete me lale..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#28 ne: 27-06-2006, 14:25:56
ehhh sa inat i kam njerezit prepotent....po hajt kujt i ra e se duroi ..... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#29 ne: 27-06-2006, 14:27:17
po ju them edhe nje fjal
se tan i po du me dal
ky williamsi goxha djal
paska emer hallandezi
por atyre nuk ju kendon kendezi
ti ben mire mos ta kruash
sepse shume do te vush
per mos me te thone rrena
mos e qit jasht po maje mrena
mos e ha dhe thate
se te vdesin grate
haje ngadale me gjelle
qe te te shkoje sa me thelle

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#30 ne: 27-06-2006, 14:28:06
ehhh sa inat i kam njerëzitë prepotent....po hajt kujt i ra e se duroi ..... :P
...mishel eshte nje fjale e urte qe thote"mos u zemero kur perpiqen te zemerojne por..jo kur ju kane zemeruar"...si thua pershtatet apo jo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#31 ne: 27-06-2006, 14:29:33
nese e thua ti.... :P
marolso ajo qe ke shkruar thua te jete e vertet???  hhahhaha :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#32 ne: 27-06-2006, 14:30:38
po ju them edhe një fjal
se tan i po du me dal
ky williamsi goxha djal
paska emër hallandezi
por atyre nuk ju këndon kendezi
ti bën mirë mos ta kruash
sepse shumë do të vush
për mos më te thonë rrena
mos e qit jasht po maje mrena
mos e ha dhe thate
se te vdesin gratë
haje ngadalë me gjelle
qe te te shkoje sa me thelle


...shko dhe beje ate gjilperen se te ben mire..dhe mir eshte te beni edhe ju nje vjersh per xh,Enver..meqe qenke vjershetor
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#33 ne: 27-06-2006, 14:31:45
ups...wilit i dogji dy here brenda ores..... Jojo: nuk te ben mire per shendetin wiliiiiiii :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#34 ne: 27-06-2006, 14:34:30
ups...wilit i dogji dy herë brenda orës..... Jojo: nuk te bën mirë për shendetin wiliiiiiii :D
ore a me duket mua apo perputheni fiks ju bashke..vdisni per gjilpera..por keni nje te keqe se e doni ne vende te ndryshme ate ..keni naze shume ju...hhheeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#35 ne: 27-06-2006, 14:35:47
Tani mishel po dal pak se do shkoj ti bej gjilperen marolsit..me prit se vij prape
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#36 ne: 27-06-2006, 14:37:31
po pse ti wili gjilperen ne cilin vend e ben zakonisht.....ehhhh hh????? normal qe ka diversitet...cdo gje eshte ne baze gustosh..nuk mendon??1!!!!!ore a me duket mua apo perputheni fiks ju bashke..vdisni për gjilpera..por keni një te keqe se e doni ne vende të ndryshme atë ..keni naze shumë ju...hhheee

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#37 ne: 27-06-2006, 14:38:33
Haaaaaaaaaaaaapuni kalamaja se erdhi ambulanca......


Ca ka ndodhe? Kush vdiq? Si vdiq? Pse? Hec mo.. Shendosh ne te tjeret...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#38 ne: 27-06-2006, 14:39:32
Tani mishel po dal pak se do shkoj ti bëj gjilperen marolsit..me prit se vij prapë


ohh patjeter aman Wili kur me vjen mua rradha se mezi sa po pres.... :D

une ika se te behem gati qe te vi Wili me gjilperen e tij te arte dhe te me vere ne gjume...me sa shoh.... pagjume:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6650
 • Gjinia: Femer
erlehta
#39 ne: 27-06-2006, 14:57:10
qenke semure ti mi :O        
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#40 ne: 27-06-2006, 14:59:03
qenke sëmurë ti mi :O        
Ben gjasme :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6650
 • Gjinia: Femer
erlehta
#41 ne: 27-06-2006, 15:03:17
nuk ben gjasme moj jo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#42 ne: 28-06-2006, 14:38:00
OOoooooooo mjeke..po nuk e shikon moj ti sa eshte shtuar numri pacienteve ketu apo jo..?..hajde me ate kutine se disa here je nisur..dhe nuk ke ardhur..dhe jam detyruar une t'ju jap ndihmen e shpejte ketyre..po me vjen rende se ne disa raste me duhet t'ju bej edhe frymarrje goje me goje..pacienteve tona te nderuara..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#43 ne: 28-06-2006, 14:40:55
më duhet t'ju bëj edhe frymarrje goje me goje..pacienteve tona te nderuara..
Une e kam te shkruar ne patente:
"I prefer to die rather than getting CPR from williams' mouth"


Preferoj te vdes sesa te me jape frymemarrje goje me goje williams

 ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#44 ne: 28-06-2006, 14:45:20
Unë e kam te shkruar në patente:
"I prefer to die rather than getting CPR from williams' mouth"


Preferoj te vdes sesa te me jape frymemarrje goje me goje williams

 ^o) ^o) ^o) ^o) ^o) ^o)
po une mos kujto se e bej me qef ate ore Angel D..por nga halli..dhe per te miren tende..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#45 ne: 28-06-2006, 14:47:30
Me duket se mbreme naten..paske qene keq  AngeL D..te ka kaluar apo jo temperatura..? ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#46 ne: 28-06-2006, 14:51:53
Ca ka ca ka se se kapa dot temen;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#47 ne: 28-06-2006, 14:52:38
Me duket se mbrëmë naten..paske qenë keq  AngeL D..te ka kaluar apo jo temperatura..? ;)
Problemi kryesor qe kam pasur qe kur kam hyre neper forume ka qene :"Shkembim fjalish me persona qe nuk dine se c'thone dhe mundohen te fyejne personin tjeter, krejtesisht ndryshe nga personi qe po mundohet thjesht te beje shaka e gallate me personat e tjere qe jane verdalle".

Si ka mundesi qe nje pjese e meshkujve nuk e kane arritur akoma fazen e pjekjes edhe pse i kane kaluar te 30-at?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#48 ne: 28-06-2006, 15:23:10
Haaaaaaaaaaaaapuni kalamaja se erdhi ambulanca......


Ca ka ndodhë? Kush vdiq? Si vdiq? Pse? Hec mo.. Shendosh ne te tjerët...

ne fakt pyetjet ne kesi rastesh urgjente behen in this order?

Kur Vdiq?

Pse vdiq?

Si vdiq?

Kush vdiq?

:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#49 ne: 28-06-2006, 15:23:32
ne fakt pyetjet ne këso rastesh urgjente bëhen in this order...

Kur Vdiq?

Pse vdiq?

Si vdiq?


Kush vdiq?

:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super