×

Urgjent - Shume e rendesishme

Urgjent - Shume e rendesishme

· 80 · 5007
Capkenja
#75 ne: 02-03-2007, 01:11:56
ahahahha goca dashka karamele...merre me luleshtrydhe se ka arome te mire :)

  • Postime: 5503
  • Gjinia: Femer
Elegance
#76 ne: 02-03-2007, 04:29:49
As mos prit te ngele njeri me barre o mishel. :P..rrofshin kontraceptivet. :P.janë bërë si karamele sot për femrat :D :D

Ajjj c'ja fute kot. Ka femra qe s'marrin kontraceptive fare dhe prape per bukuri jane. Apo e kam gabim mi Mishel?!
mishel
#77 ne: 02-03-2007, 08:56:02
Tashti keto gjera jane sipas deshires qe thua ti...une jam i cike me idene e te provuarit shijet e vertet te gjerave e jo ate artificiale..por mendimet jane te ndryshme, nderkohe qe nese do flasim per ate qe thote wili..ehhh varet varet :D :D

  • Postime: 4839
  • Gjinia: Mashkull
stalion
#78 ne: 02-03-2007, 16:29:27
Une erdha me vrap te shoh cfar u be,sa nuk me me ra te fiket nga vrapi qe bera..ju lutem mo me shqetsoni nese nuk ka ndonje gje per tu alarmuar.. :P

  • Postime: 12738
Mishel...............
#79 ne: 22-11-2012, 16:55:28
ajo qe vdiq me mire eshte...ka fillu me honger vete :P


LOL