×

Vip dhe Mvp ?

Vip dhe Mvp ?

· 46 · 2890
mishel
#25 ne: 21-02-2007, 19:52:24
Apo keni kendu ate kongen O bobi o xhixhi... :D :D :D :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 21-02-2007, 20:02:17
jo mi jo ishin duke festuar shen valentinin nga liqeni dhe Max-i i kishte dhuru i tuf me mimoza!
he mi erlehta a ishte kështu o vipse vogël... :D :D :D

PS: kjo ka ik me festu tashi...Jo Vipse po MVP e vogel :D
mishel
#27 ne: 21-02-2007, 20:18:01
Jo mi jo kam pershtypjen se kjo eshte dora ime...se nga ky forum vetem une dola as Vip e as Mpv ..se s'po e them me shkurt
Populli im i thjeshte keshtu posi
dhe ndihem krenare...e dhjere po krenare ama... :D :P :D :D :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#28 ne: 22-02-2007, 03:29:11
E ku qendron ndryshimi mes VIP dhe MVP? Pyes sepse ketu te gjithe MVP po dalin.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#29 ne: 22-02-2007, 03:52:26
syrgjyno rri me rehat ...se i bojme qefin vetes....:D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#30 ne: 22-02-2007, 04:15:01
MVP osht njishi i VIP-ave dmth...Syrgjyno. :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#31 ne: 22-02-2007, 14:42:07
ca lidhje ka kjo tema me luften ne irak spo arrij ta kuptoj :D :D

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#32 ne: 23-02-2007, 07:48:46
vip jane gocat nqs dijne te kercejn keshtu

 • Postime: 6715
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 23-02-2007, 22:56:54
Mos ju ka kapur kamera duke u puthur moj?  :P LOL

Jo moj jo duke ecur ishim :D

 • Postime: 6715
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 23-02-2007, 23:00:59
pse keni dalë ju moj......demostrata t e partise Demokratike :D

Çfarë demostrate preshi moj :D


Unë me trimin te rrugë e Durrsit ne qejfin tonë..ishim e te pafejuar moj xhane :D

Kur na u drejtuan një cupke me na intervistu..skishte lezet me ik dhe qendruam..pyetja qe na bone ishte..
Çfarë dëshirë dëshironi tua plotesoje Viti i RI :D
Ka ndodhur ca ditë para vitit të ri 2004 :d


Na kishte pa gjithë njohuria :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#35 ne: 26-02-2007, 00:38:17
Ju pyeten per Vitin e Ri apo per babadimrin??? :D :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#36 ne: 26-02-2007, 06:20:24
Këtë këngën e kam shkruajtur vet. Degjojeni. Kjo tani mua mund te me bëj edhe VIP.

Kthehu ti, kthehu ti moj zeshkanja ime. Degjojeni kur te qeshin kjo biondja qe kam ne foto.
http://www.zshare.net/audio/kthehu-ti-mp3.html
Ka mundsi t'me tregosh çfarë është ajo fjala e fundit se s'po e kap dot LOL dhe kush e këndon kte këngën?

...kur jam për ty tuj lotu, gjithkush hallin po ma din kurse ti _______.. ???

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#37 ne: 27-02-2007, 06:52:17
Kurse ti nga jeta me f'shin.  ;). Me largon, ma jep shkelmin, etj..

Ja ku e ke edhe një hit tjetër.
Nuk janë lotet

Këtë këngën kam pasur dëshirë ta ktheja ne video.
Foto 1 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#38 ne: 27-02-2007, 19:11:03
Ohhh ok! atë fjalën "f'shin"  s'po e merrja vesh mirë, po dilte si një fjale tjetër LOL

 flm.  :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 27-02-2007, 22:02:27
vip janë gocat n.q.s. dijnë te kercejn kështu


Vetem kjo qe nuk eshte harem ...po nejse

Ato po tunden sikur ....eeee lene se qesh tu thene te pathenen :D
mishel
#40 ne: 19-03-2007, 20:35:30
u mi lise e pse po e mbake gojen ti??? shtjeri moj goce :D :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#41 ne: 19-03-2007, 20:47:10
vip janë gocat n.q.s. dijnë te kercejn kështuKjo po me ngjaka si p_ _n video mua. :D :DP.S LAJMEROHEN te gjithë forumistat qe kur te shohin këtë video t'i heqin kalamaqt nga dhoma. :D LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#42 ne: 31-03-2007, 12:25:58
Ku kane humbur VIP-at dhe MVP-te more?! Apapapapa. :P

:perq per te gjithe. :d

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#43 ne: 03-04-2007, 03:58:27
VIP-at nuk e di nga kane vajtur, por po tu nevojit ndonje MVP, ktu me ke. :D :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#44 ne: 22-11-2012, 16:58:48
Ndonjehere eshte i nevojshem perdorumi i gjuhes te huaj. :D

PS: Me dukesh pak tip i shkrehur ti :P apo te ka bere bar kafeja  :P

Me respekt Shorty  :D


Meqe shorty e fshiu ath se u turperu une po e them sot mas kaq vitesh...

jam e lumtur qe jam PITH...Populli im i thjeshte LOL

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#45 ne: 22-11-2012, 17:38:29
Ndersa une une akoma vazhdoj dhe jam me statusin MVP... :-)

Mishel, ti sot qenke bere e bukur duke vendosur nje foto te bukur ne profil, dhe keshtu do te emeroj si VIP perhere... :-)