CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Informacione, biseda dhe diskutime rreth programeve per ndertimin e webfaqeve

akifix
08-01-2014, 22:54:37

SMF forum problem me Error 404 - Page Not Found

Përshëndetje! Kam forumin me smf i cili është në të njëjtin vënd me faqen kryesore që është wordpres. Kur postoj në forum, disa herë shfaqet Error 404 - Page Not Found po të shtypësh mbi temë dhe ridirektohet në faqen kryesore. Këtë gjë e bën kryesisht kur ka një link tëjashtëm si prë shkarkim s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AlbCoder
07-11-2013, 20:54:56

Script MP3 Kerkues maestromp3

Per Scriptin kam perdorur nje template responsive,http://webgators.net/web >>> Demo LiveNese nuk keni ndonje account ne digitalpoint me kontaktoni ne pm

bledian93
02-06-2013, 13:59:53

Mund te me ndihmoje dikush te me thoje se cfare scripti perdor kjo faqja ?

Mund te me ndihmoje dikush te me thoje se cfare scripti perdor kjo faqja ? http://dhurata.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
YouGoDe
22-04-2013, 18:53:07

Elite News III- The Social Networking CMS

Pershendetje po ndaje me ju nje Script shume te mire qe e kam pas blere per vete para ca kohesh dhe tani nuk e perdor thash ta ndaje me ju dikujt mund ti hyje ne pune ketu eshte faqja kryesore ku e kam blere une
Kodi:

Pergjigje nga: armando4, AlbCoder, ergisi

Shes Theme Wordpres Te WPZoom.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ergisi

NDIHME PER SKRIPT

ergisi
23-02-2013, 22:51:53
Ka ndo1ri ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AlbCoder
18-02-2013, 16:39:11

Wordpress Theme Per Lojra (HTML 5)

Sapo mbarova nje punim te ri nje wordpress theme qe e quajta gamebox.Html 5 dhe css 3 d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
06-10-2011, 11:59:42

Prestashop CMS

Prestashop nje nje sistem administrimi me kod te hapur qe perdoret per krijimin e Eshop (Blerje online)Perpara nje viti nisa ta studioj dhe ta testoj ate, dhe me te vertete ngela i mahnitur nga thjeshtesia por dhe nga cilesite moderne te tij.Tashme kam krijuar 5 module per blerje online nga bank...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, RomeoLab, A$H Da Master

Cfare skripti kane perdorur ketu?

M A X
04-07-2011, 18:21:10
Faleminderit cuna.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-04-2011, 01:29:19

Liste me CMS nga me te ndryshmet

Nje liste me CMS te ndryshme duke filluar qe nga ato me te njohurat, si Joomla! apo Drupal, deri te disa te tjera me pak te njohura.Joomla 1.5


Pergjigje nga: Dr0mAs, AlbCoder

Problem ne WP

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-02-2011, 15:41:09

TinyChat - Nje zgjidhje perfekte

TinyChat eshte nje sherbim qe po behet gjithmone e me popullor, duke i nxjerre jashte ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-01-2011, 00:22:52

OpenX - Script per Reklamim

Nje Script mjaft i mire per menagjim Reklamash si Kosoft apo ndonje tjeter Kompani Reklamimi.Me OpenX Mund te publikoni reklamat e klientve tuaj ne faqet publikuese dhe mund te shikoni statistikat nga Administrimi gjithashtu mund ta perdorni edhe personalisht per faqet e tuaja.