CMS | Skripte | Templates - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Informacione, biseda dhe diskutime rreth programeve per ndertimin e webfaqeve

Syrgjyn
08-11-2008, 08:36:39

U lëshua SMF 1.1.7

Ju njoftoj se ka dale ne qarkullim versioni 1.1.7 i SMF (Simple Machines Forum). Ky version permban permiresime sigurie dhe eshte shume i keshillueshem.SMF 1.1.6 mund te kalohet ne 1.1.7 drejtperdrejt nga qendra e administrimit.Edhe njehere, jua keshilloj fuqimisht qe ta freskoni SMF ne forumet ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: N3twork, olti

Ndihme rreth SMF alfabetit psh shkronja ë

N3twork
06-11-2008, 21:14:47
Flm Max 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shkumbin.A
01-11-2008, 10:44:02

Ndihmë per instalimin e Mediashare v1.2

Këto dit mora "Mediashare v1.2" dhe e uploadova ne host mirëpo tash nuk di se si me e instalu këtë script pasi me duket nuk është e njëjtë mënyra e instalimit me scriptet tjera nëse din dikush le të me ndihmoj pasi kam nevoj për këtë.pershendeje nga night dogg.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
20-10-2008, 00:21:14

Elgg, CMS per Social Networks

Nga te gjithe CMS falas per te krijuar social networking Elgg duket me i miri dhe me me shume te ardhme. Nga sa kam lexuar eshte skript i punuar paster, open source dhe ka komunitet te madh dhe te gatshem per te ndihmuar. Create your own social network, quickly and easily. Elgg allows yo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-08-2008, 11:49:19

Wikimedia CMS

Per ata qe s'e dine Wikimedia.org eshte software me te cilin eshte ndertuar Wikipedia.org por eshte e mundur qe ta shkarkosh dhe te ndertosh edhe Wikin tend. Une qe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-08-2008, 02:08:11

Statistika ne vBulletin?

Ekzistojne per vBulletin statistika qe te tregojne akvititetin e nje forumi? E kam fjalen per dicka te ngjashme me SMF si psh kjo http://www.zeriyt.com/stats.htmlJam lodhur te shoh neper for...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-07-2008, 14:00:48

Wordpress Stats - Statistika per faqet e bera me Wordpress

Per ata qe kane faqe me Wordpress ekziston nje modifikim teper i mire qe lejon te kesh statistika live direkt ne panelin e administratorit. Statistikat behen thjeshte duke hedhur nje kartele te vogel ne dosjen plugins. Keto statistika vetem paraqiten ne panelin tuaj sepse te gjithe punen e bejne...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, olti, AtdheuH

PhpBB3

Syrgjyn
28-01-2008, 03:51:46
SMF
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe