CMS | Skripte | Templates - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Informacione, biseda dhe diskutime rreth programeve per ndertimin e webfaqeve

Pergjigje nga: Syrgjyn, GetoarEs

mysql problem

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-07-2007, 16:23:21

vBulletin blihet nga Internet Brands INC.

Sic njoftohet kompania Jelsoft, e cila ka ne prone programin me popullor per forume vBulletin, blehet nga kompania Internet Brands.Ky lajm e ka kapur neb...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-05-2007, 06:01:14

Plesk vs Cpanel

Me interes do ishin dhe opinionet e atyre qe kane eksperienca me njerin apo tjetrin program.Per ata qe jane te interesuar per te testuar keto dy panele kontrolli per hapesirat web apo per nje server te tere mund ta bejne kete ne keto lidhje:cPanel User Demo:

Terenc
06-02-2007, 13:49:00

Imagevuex galeri ne flash

Imagevuex eshte galeria qe me ka pelqyer me shume deri me sot.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbDigital
23-01-2007, 21:37:29

PHP-NUKE

PHPNUKE portali me i suksesshem CMS i përhapur në internet.Eshte vertete shume i mire per nje qe din ta perdor mire ate.Duhet te beni shume kujdes rreth sigurise pasi nuk e ka shume te mire,por kane dale shume module qe mund ta mbrojne websajtin tuaj nga vrimat(birucat)qe gjinden neper site.Se f...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-05-2006, 17:33:19

MyBB forum!

Kisha kohe qe e kisha pare kete forum neper rrjet, por vetem para disa ditesh e instalova ne server per ta testuar dhe duhet te them se kam ngelur shume i mahnitur nga ato qe ofron ky skript.MyBB eshte nje skript relativisht i ri, por vjen me shume funksione dhe mundesi, eshte falas dhe ka nje p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe