CMS | Skripte | Templates - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Informacione, biseda dhe diskutime rreth programeve per ndertimin e webfaqeve

Pergjigje nga: epoxi, Dard1, html master

Blogging

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: epoxi, LuLiKraS, UrL

MODx CMS

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-09-2010, 22:16:35

Direktoria v1

CFARE PERMBAN?- Paneli i administrimitofron mundesine qe te shtosh artikuj ne databaze- Faqet e kategoriveku do te listohen artikujt qe perfshihen ne ate kategori- Biznesetku do te shfaqen te dhenat specifike per secilin biznes.CFARE MUNGON- Paneli i administrimitmenyra per te fshire dhd per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: epoxi, MandiX, Jonian Dervishi

Cilen CMS perdor shqiperia.com?

Epoka X
09-09-2010, 21:40:57
Esht ne shitje Erise v1?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
27-06-2010, 22:57:37

Projekti CMS [shqiptare]

[html]
  content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="content-type">
 


Projekti CMS
është një guidë pak e ndryshme nga
të tjerat në dy aspe...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-05-2010, 13:23:06

Galeri me video ndertuar me Tubepress

Tubepress eshte nje skript mund te perdoret ose si plugin per Wordpress, ose dhe si skript me vete. Tubepress eshte falas, por ka dhe nje version me pagese, qe kushton vetem 10 USD. http://tubepress.org/


Pergjigje nga: hatt, olti, AtdheuH

vBulletin ne shqip

*
hatt
07-04-2010, 18:32:16
D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-01-2010, 13:24:40

phTagr - skript per albume dhe fotogaleri

Per ata qe deshirojne te ndertojne nje fotogaleri apo nje komunitet fotosh phTagr eshte nje alternative teper e mire. Une e kam zbuluar kete skript para disa muajsh dhe e kam ne plan ta perdor ne proj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe