Blogging - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Blogging

· 3 · 897

Blogging

· 3 · 897

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 15-03-2007, 16:12:46
  Dua te krijoj nje blog, por nuk di se cfare te perdor. Kush me ndihmon per te gjetur ndonje software te mire?

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 25-10-2010, 17:28:02
  mund te perdoresh platformen blogger.com, wordpress.com, blog.al etj ose te shkarkosh wordpress nga wordpress.org dhe ta ngarkosh ne FTP.

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 25-10-2010, 17:35:24
  Wordpress esht perfekt...

  Temat e fundit