Cilen CMS perdor shqiperia.com? - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilen CMS perdor shqiperia.com?

· 6 · 861

Cilen CMS perdor shqiperia.com?

· 6 · 861

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 08-09-2010, 19:40:19
  Di te me thote njeri cfare cms perdor shqiperia.com ne portalin e saj?

  Respekte.

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 08-09-2010, 19:58:39
  custom cms :)

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 09-09-2010, 01:41:44
  Me duket se kane perdorur Zend Framework per te ndertuar CMS e Shqiperia.com

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 09-09-2010, 12:06:55
  po M A X, perdorin Zend Framework por kjo ka te beje me menyren e programimit jo me CMS :)
 • i identifikuar

  #4 ne: 09-09-2010, 12:12:24
  po M A X, perdorin Zend Framework por kjo ka te beje me menyren e programimit jo me CMS :)

  Custom CMS te programuar vete.
  Quhet Erise v1 dhe nuk eshte free por e ndryshueshme per klientet e ShqiperiaCom Shpk. Perdoret nga disa faqe te tjera si USAID Albania, KM, etj

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 09-09-2010, 21:40:57
  Esht ne shitje Erise v1?

  Temat e fundit