Ka provuar njeri Artisteer? Ia vlen? - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ka provuar njeri Artisteer? Ia vlen?

· 6 · 787

Ka provuar njeri Artisteer? Ia vlen?

· 6 · 787

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 08-08-2010, 16:14:50
  Eshte dikush ne dijeni te Artisteer, programi qe eshte per te dizenjuar template per Joomla, Wordpress, Drupal, Blogger lehtesisht dhe pa njohuri programuese? Nese dikush e ka provuar eshte i lutur te shkruaje ketu eksperiencene  tij me kete software. http://www.artisteer.com/


  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 08-08-2010, 16:33:14
  E mire eshte , por sma merr mendja se mund te krijosh dicka te vecante me kete program.

  Theme qe nxjerr ky program i gjen pafundesisht ne internet, neper faqe me themes free...


  Nuk ja vlen barra qerane.

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 09-08-2010, 02:09:36
  Është porgram i bukur po nuk është një program i cili të mundëson të ndërtosh diqka profesionale ashtu siq dëshiron ti .
   Ësht shum i thjesht për të punuar brenda 1 ore arrin ti kuptosh fuksionet e saj mbi 50%.
   Por nuk ka gjëra të veqata të cilat të mundëson...

   Unë kam punuara para 1 vite kur ishte Versiont më të vjetra skat nuk e di dhe e kam fshir direkt.
   Faqe Përsonale ose Biznesi JO PROFESIONALE për të mos paguajtur lek - Është ky program.


   UNË E KUPTOJ KËT PROGRAM SI NJË PAKET THEMES PËR EDITIM DHE MODIFKIM DREJT PËR DREJT.

   E KE TRIEL MUNDË TË SHKARKOSH DHE E SHEF DHE VET - MU NUK MË KA PËLQYER SKE MUNDËSI TË NDRTOSH ASHTU SIQ DËSHIRON TI SEPSE JE I KUFIZUAR.

  UNË E NJOF SHUM MIRË KËT PROGRAM NËSE TË DUHET NDONJË SHPEGIM SAKSISHT BËJE PYTJEN MUND TË PËRGJIGJEM.
  « Editimi i fundit: 09-08-2010, 22:18:05 nga php »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 09-08-2010, 15:44:13
  Dmth me Artisteer s'mund te besh pamje nga fillimi, por merr disa te gatshme te cilat i ben disa ndryshime?!

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 09-08-2010, 18:35:12
  Artisteer te jep disa lloj modelesh , Kokash , anesoresh , menu, sfondesh , fonte dhe ti ke mundesi te besh nje kombinim te tyre edhe te pershtatesh nje template sic e ke deshire. Pastaj e ben save ne platforme qe ke deshire , drupal , joomla, wordpress  dhe me duket edhe si html , ose css por sjam i sigurt per 2 te fundit.

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 09-08-2010, 22:17:08
  MAX Shembull është kshtë është si ta marrësht një Paket prej 100 Themes të cilat ke mundësi ti modifikosh ti ndryshosh ngjyren ti mundësosht fuksione të ndryshme të logos banneri etj... por nuk ke të ndërtosh një Theme Të Bukur Profesionale siq kemi ne në internet për të shkaruar me pages ka dhe nga ato që jan pa pages.


   Ky program është program koti për mendimin time sepse nuk ke mundësi të ndryshosh apo të ndërtosh një theme të ndryshme nga gjithe ata që përdoin Artisteer.

   Ju mundë të jeni në disa gjëra të dalluar nga të tjerët të cilët kan ndërtuar një Themes me ndihmen e Artisteer d.th : Sikur të instaloj unë SMF dhe të marr një themes si të Zëriyt.com; unë vetem i ndryshoj ngjyren vendosi logon time dhe zhvendosi menun në një vend tjter duke bëre disa modifikime.

  Kjo është Artisteer.

  Për më shume : Artisteer Overview 10 Minute Site

   

  Temat e fundit