Ku mund ta gjej nje pamje si e joomla24.com? - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku mund ta gjej nje pamje si e joomla24.com?

· 3 · 599

Ku mund ta gjej nje pamje si e joomla24.com?

· 3 · 599

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 14-10-2010, 22:18:32
  e ka pasur ZY te tille perpara se te ndryshonte, http://www.joomla24.com/
  mbaj mend qe ne nje teme ka qen edhe linku per ta shkarku po spo e gjej dot.
  « Editimi i fundit: 14-10-2010, 22:50:21 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 14-10-2010, 22:54:04
  Eshte template ajo jo CMS, ndaj ta permirsova pak mesiper pyetjen :)
  Sidoqofte e gjen ketu: http://www.rockettheme.com/joomla-templates/fire
  Dhe mund ta shohesh ketu si funksionon: http://demo.rockettheme.com/?template=fire

  Vetem se une nuk ta keshilloj. Ajo pamje eshte krijuar qe ne 2006, pra para 4 vjetesh. Si e tille eshte e vjeteruar, e pasigurte dhe ndoshta jo kompatibel me shume funksione te versionit te fundit te Joomla!

  • Postime: 372
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 15-10-2010, 13:54:30
  Eshte template ajo jo CMS, ndaj ta permirsova pak mesiper pyetjen :)
  Sidoqofte e gjen ketu: http://www.rockettheme.com/joomla-templates/fire
  Dhe mund ta shohesh ketu si funksionon: http://demo.rockettheme.com/?template=fire

  Vetem se une nuk ta keshilloj. Ajo pamje eshte krijuar qe ne 2006, pra para 4 vjetesh. Si e tille eshte e vjeteruar, e pasigurte dhe ndoshta jo kompatibel me shume funksione te versionit te fundit te Joomla!

  aha nqs se eshte kshu ateher po heq dore

  flm MAX  :)

  Temat e fundit