PunBB? - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PunBB?

· 4 · 1178

PunBB?

· 4 · 1178

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 06-10-2010, 20:39:25
  Duke shfletuar Facebook Developers:http://forum.developers.facebook.net/
  ne fund te faqes pashe(nuk me kishte vajtur mendja asnjehere me thene te drejten):Powered by PunBB

  Normal qe e klikova dhe me drejtoje tek nje platforme cms per forume qe linkun e keni si me poshte.
  http://punbb.informer.com/

  Nese dikush e ka provuar si platforme mund te na jape disa mendime si eshte ne shume aspekte ne krahasim nga scriptet me popullore te forumeve.


  • Postime: 955
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 06-10-2010, 20:55:19
  Lene se qeka bloze fare ><

  Naihere keto developers-at ta heqin zarin LOL

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 06-10-2010, 21:19:36
  Esht teper i thjeshte...

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 06-10-2010, 23:24:27
  PunBB eshte trajtuar dhe me perpara ketu. Shiko:
  http://www.zeriyt.com/punbb-skripti-per-forume-qe-perdoret-dhe-nga-facebook-t65491.0.html
  http://www.zeriyt.com/kush-me-gjen-perkthimin-shqip-per-punbb-t42124.0.html

  Pra PunBB eshte teper i thjeshte ndaj dhe perdoret nga ata qe duan vetem nje forum qe ben punen mire, por pa qene teper i ngarkuar. Dhe PunBB i realizon keto kushte.

  Temat e fundit