Script per ngarkim imazhesh - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Script per ngarkim imazhesh

· 5 · 803

Script per ngarkim imazhesh

· 5 · 803

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 28-10-2010, 14:26:07
  Po kerkoje nje skript per ngarkim imazhesh per publikim,
  Pershembull, te krijoje nje dosje nga File Menager edhe aty te instaloje scriptin per te ngarkuar imazhet qe mund te postoje me temat.

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 28-10-2010, 14:30:41
  E ke fjalën siç e kemi bërë me Zëri YT! dhe PixHostr?

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 28-10-2010, 15:12:46
  Kete ketu nuk e kam bere prove, po ngarkoje nje foto qe ta provoje.
  Jo, nuk dua kete se keshtu mund ta ngarkoshe foton por nuk e vendose dote atije ku une deshiroje, prsh une dua ta vendose ne fillim te tekstit ose do me duhaeh edhe ne postime te tjera qe te postoje disa foto per shpjegime, pra, foto tekst, foto text ejt.
  Kurse me kete alternative dalin te gjitha fotot ne funde edhe duhet me shume pune per moderim.
  Wordpress cfare scripti perdore?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 28-10-2010, 15:30:21
  Perdor thjeshte http://www.pixhostr.com/
  Te besh sherbimin tend te duhet pune, host, kohe, mirembajtje. PixHostr eshte i sigurte sepse eshte nje sherbim qe ne radhe te pare sherben per postimet ketu te ZY. Por sigurisht mund te perdoret nga kushdo dhe per faqe te tjera.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 28-10-2010, 15:32:54
  Shiko dhe te kjo teme nese vertete kerkon nje skript te tille http://www.zeriyt.com/free-image-hosting-scripts-t57704.0.html

  Temat e fundit