Storytlr - platforme per faqe personale - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Storytlr - platforme per faqe personale

· 1 · 1300

Storytlr - platforme per faqe personale

· 1 · 1300

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 31-08-2010, 16:34:05


  Storytlr eshte nje skript apo CMS qe eshte konceptuar si nje platforme qe mundeson te krijosh nje nyje personale per jeten personale ne internet. Storytlr mund te sherbeje si blog, ashtu si Wordpress, ose dhe si Mikro-blog, ashtu si Twitter duke shtuar dhe mundesite per te importuar te dhena nga profile te ndryshme online.
  Personalisht s'e kam provuar kete lloj skripti, por duket te jete shume i mire per faqe personale; theksoj faqe personale dhe jo per faqe komplekse e komunitete. Edhe se ata te Storytlr pretendojne se kjo platforme eshte e mire dhe per faqe qe mbahen nga nje numer i madh njerezish.

  Per me shume vizitoni: http://storytlr.org/index.html
  Download: http://github.com/downloads/storytlr/core/storytlr-latest.tgz

  Temat e fundit