vBulletin 4.0 - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

vBulletin 4.0

· 3 · 668

vBulletin 4.0

· 3 · 668

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 18-05-2010, 17:15:35
  vB s'me ka terhequr ndonjehere vecanerisht, por ky versioni i ri me ka pelqyer ne shume aspekte te tij. Forumi bazik nuk ka ndonje gje kush e di, por vBulletin ne teresi, ose sic quhet tashme vBulletin Publishing Suite, me CMS, Forum, Blog e te tjera opsine dytesore  e ben nje software shume te fuqishem per te krijuar komunitete. Cfare me stepi pak, eshte fakti qe ka nje varferi ne pamje per vB 4.0, por kjo mbase ndryshon me kohen. Por per momentin te gjithe forumet e bera me vB duken si nje faqe e tere, aq shume ngjasojne. Edhe cmimi eshte goxha i kripur, fakt ky qe ka ndikuar qe shume forume me vB te mos kalojne ne versionin e fundit. Sidoqofte, sic thashe vB i fundit mbetet per t'u pergezuar.

  http://www.vbulletin.com/

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 18-05-2010, 18:21:57
  Personalisht ky version i ri i Vbulletin me pelqeu shume edhe mua ai i vjetri nuk me ka pelqyer kurre,  :D

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7
 • i identifikuar

  #2 ne: 18-05-2010, 23:55:40
  Ky versioni i ri eshte shume i fuqishem. Dhe mua me pelqen shume. Dhe per te koduar dhe design eshte shume i lehte.

  Temat e fundit