Version i ri i MyBB me shume te reja - CMS | Skripte | Templates

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Version i ri i MyBB me shume te reja

· 3 · 627

Version i ri i MyBB me shume te reja

· 3 · 627

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7
 • i identifikuar

  ne: 03-08-2010, 13:02:35
  MyBB sapo nxorri nje version te ri, 1.6. qe hedh ne treg shume opsione te reja. Disa nga keto opsione nuk i gjen dhe te forumet me pagese. Shume mbreselense.

  http://www.mybb.com/features

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 03-08-2010, 15:32:41
  Cilat jane opsionet qe MyBB ofron dhe te tjeret, sidomos ata me pagese s'i kane?

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7
 • i identifikuar

  #2 ne: 03-08-2010, 17:34:19
  Cilat jane opsionet qe MyBB ofron dhe te tjeret, sidomos ata me pagese s'i kane?


  Te permend disa te shpejta, statistikat, menyra e kerkimit te plugineve dhe themes, permissions system.

  Po per me teper hidhi nje sy linkut qe postova MAX, se atje i ke te gjitha opsionet e reja te shpejguara me imazhe.

  Temat e fundit