×
Hyrja
Profili

Wordpress Theme Per Lojra (HTML 5)

· 1 · 371

Wordpress Theme Per Lojra (HTML 5)

· 1 · 371

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  AlbCoder
  ne: 18-02-2013, 16:39:11
  Sapo mbarova nje punim te ri nje wordpress theme qe e quajta gamebox.  Html 5 dhe css 3 design
  Panel configurimi ne Administrim
  8 ngjyra te ndryshme

  Cmimi eshte vetem 24$ Nes keni te deshire ta bleni mjafton ne me kontaktoni.

  Parashikimet me 8 ngjyra Live jane:

  http://wparcade.altervista.org/?theme-preview=light-blue&doing_wp_cron=1361201843.9868021011352539062500

  Ne Dem tek sidebar mund te shikoni edhe ngjyrat e tjera.

  Nese jeni antar ne digital point mund ta bleni direkt online tek

  https://marketplace.digitalpoint.com/gamebox-wordpress-arcades-theme.1046/item
   

  Temat e fundit