×
 A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?
Vizitor · 465 · 25838

 A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 25838
 • i identifikuar
  Charlie
  #450 ne: 18-08-2008, 15:11:22
  Cfare do te thot ajo ...a po a jo :D
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Dor!na
  #451 ne: 18-08-2008, 15:14:58
  Poooooooo ;)

  Njeriu ideal ndoshta dhe nuk egziston, sic kan shkrujt disa me lart, po ne vet mund ta bejm ate qe e dashurojm ideal per ne..  un ja arrita qellimit :), u mundova pak po prap ja arrita!!
 • i identifikuar
  Charlie
  #452 ne: 18-08-2008, 15:16:30
  Shyqyr qe e ke gjete :D edhe pse te paska mundu pak :d
 • i identifikuar
  mishel
  #453 ne: 18-08-2008, 16:20:13
  Poooooooo ;)

  Njeriu ideal ndoshta dhe nuk egziston, siç kan shkrujt disa me lart, po ne vet mund ta bejm atë qe e dashurojm ideal për ne..  un ja arrita qëllimit :), u mundova pak po prap ja arrita!!


  Mora shkas dhe po shkruaj dicka....


  Mos me idealizo!

  Mos me zbukuro e dashur, mos me idealizo
  Se nuk jam ashtu
  Sikur te guxoja te te veshtroja thelle ne sy,
  E di se cfare do te te thoja tani?

  Kur t'u afrova ne fillim
  Desha vetem te lozja..
  Tani qe te njoh
  Nuk jam i denje per TY!
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #454 ne: 28-12-2013, 01:02:42

  Mora shkas dhe po shkruaj dicka....


  Mos me idealizo!

  Mos me zbukuro e dashur, mos me idealizo
  Se nuk jam ashtu
  Sikur te guxoja te te veshtroja thelle ne sy,
  E di se cfare do te te thoja tani?

  Kur t'u afrova ne fillim
  Desha vetem te lozja..
  Tani qe te njoh
  Nuk jam i denje per TY!  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #455 ne: 25-03-2019, 18:32:44
  U be kohe e gjate tani ,,,, e keni gjet apo nuk e keni gjet 😂😂
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #456 ne: 25-03-2019, 18:35:16
  Ne kerkim qe ne kohe te hershme, dhe mbase do e gjejme ndonje ketu se shume zemra thyem me mbylljen e forumit atehere. :D
  Ecni zockaniiiiii gati tu. :D
 • i identifikuar
  Monique
  #457 ne: 25-03-2019, 19:14:08
  Hahahahahhah ca lame qe te gjejme thuaj?
  *

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #458 ne: 25-03-2019, 19:19:44
  Fajtori eshte Maxi qe beri pushime ca kohe e ju mori me qafe 😂😂
  Se vete ne rregull ishte ai 😂😂
 • i identifikuar
  Monique
  #459 ne: 25-03-2019, 19:23:39
  Ska gje ne ne kerkim jemi ende...o e gjejme o plasim

  Ore ate Lefterin e dini gjo nga bohet lol
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #460 ne: 11-04-2019, 09:07:24
  Ne kerkim qe ne kohe te hershme, dhe mbase do e gjejme ndonje ketu se shume zemra thyem me mbylljen e forumit atehere. :D
  Ecni zockaniiiiii gati tu. :D

  Edhe pse mua me ke ne krah , te mbeti goja duke lypur o lumadh,.mos u fryfsh :P
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #461 ne: 11-04-2019, 19:47:36
  Edhe pse mua me ke ne krah , te mbeti goja duke lypur o lumadh,.mos u fryfsh :P
  Ne te dy cedojme me njeri tjetrin por ama i bejme shume pune njeri tjetrit kur jemi per gjuajtje te lire. :P :P
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #462 ne: 11-04-2019, 21:45:56
  LOL fiks si Izmini ke folur LOL
  *

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #463 ne: 12-04-2019, 14:43:56
  LOL fiks si Izmini ke folur LOL
  Epo hallat teze na bien me te keshtuqe...😝😁
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #464 ne: 12-04-2019, 14:51:52
  Epo hallat teze na bien me te keshtuqe...😝😁

  qe ne pike te mengjesit me mendjen ne gjera ngrihesh...cpaske qene bre lalke LOL