×

Dashuria dhe Seksi

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Lefter    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 393 · 57140

Tradhtia

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 » · 51 · 5088

Thenie Dashurie.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 210 · 63969

Mesazhe dashurie

Nisur nga Zhade  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 23 » · 563 · 159388

Ja këngët për të bërë dashuri

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga regrets    « 1 2 3 4 5 » · 119 · 8001

25 fakte magjepsëse për dashurinë

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Shej    · 7 · 13154

Kanabis dhe Seksi

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 598

Kur dashuria ka mbaruar

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 1 · 14

Orgazma tek femrat !

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 3 4 5 » · 102 · 50441

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 19 » · 464 · 26108

Parku erotik i Korese jugore

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 53

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 271 · 22229

Femrat e falin tradhtinë!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 176

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 15 » · 350 · 33815

Ai qe dashuron di edhe te fale!

Nisur nga Lena  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 53 · 5104

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

Nisur nga U.J.K.U  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 ... 42 » · 1036 · 88293

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

Nisur nga KandI  | Postimi i fundit nga Lefter    « 1 2 3 4 » · 79 · 5681

Fjalet e pista ne krevat

Nisur nga xDesiree  | Postimi i fundit nga endrrimtare    « 1 2 3 4 » · 81 · 17226

A mund te falet tradhetia?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 20 » · 481 · 46913

"Kur mendoj per ty..."

Nisur nga Samurai  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 58 » · 1443 · 56473

Seksi anal

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga ness uno    « 1 2 3 4 5 6 » · 129 · 42241

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Nisur nga Diavolakis  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 234 · 14945

Letra Lamtumire

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 54 · 13437

Child Boards