×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 57298

 • Postime: 5
Samurai
ne: 16-04-2005, 20:07:17
kur mendoj per ty gjithcka ka nje kuptim  turpi:
« Editimi i fundit: 12-09-2005, 03:29:27 nga M A X »

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#1 ne: 30-04-2005, 11:27:17
Kur mendoj ne ty........shpeshher e befasohem LOL

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#2 ne: 30-04-2005, 11:49:18
kur mendoj per ty ....me vjen per te vjelle :P :P :P

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#3 ne: 30-04-2005, 12:08:13
Kur mendoj ne ty..... (?)

 • Postime: 13
Erduan Lushi
#4 ne: 21-05-2005, 05:57:07
auuuuuuuuuuu qafr pyetje e kam dasht ni femen me emrin njomza po aj me ka zhgenjy shum edhe tash se du hiq ama i kam kalu do momente te mira me to edhe tash kur te mendoj per to kuku e urrej

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#5 ne: 21-05-2005, 13:43:06
kur mendoj per ty kam qef me te pas ktu afer meje

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#6 ne: 21-05-2005, 14:51:51
Kur mendoj ne ty.....kenaqem. :P

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#7 ne: 31-05-2005, 07:39:14
kur mendoj per ty- jetoj
dhe un cdo dite jetoj ;)

 • Postime: 533
pellumb
#8 ne: 31-05-2005, 16:50:35
kur mendoj  per  ty bota ka ngjyrat me te bukura

 • Postime: 12234
Lefter
#9 ne: 31-05-2005, 18:49:46
kur mendoj ne ty...mbushem me dashuri ;)

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#10 ne: 31-05-2005, 19:02:59
hmmm nice one lefter...

Kur mendoj per ty hmmm mezi pres te te shoh....te te prek.....te te puth....continue... .continue.....censu red.....  ;) :P

 • Postime: 281
 • Gjinia: Mashkull
Mr.SHPATI
#11 ne: 02-06-2005, 21:21:15
them me veten time kur do vij ajo dit  :-[

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#12 ne: 13-06-2005, 05:06:32
Kur mendoj ne ty ........ mbushem ne vaj!!!!! :( :( :( :

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer
Leona
#13 ne: 13-06-2005, 17:04:35
Kur mendojë ne ty ,ndjejë ne mbrendin tim tërë lumturin e botës!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#14 ne: 16-06-2005, 09:35:44
kur mendoj per ty syt e mi nuk shohin asgje tjeter pos ziiiiiiiii

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#15 ne: 17-06-2005, 00:49:45
Kur mendoj per ty........zjerrmo te rujt zoti

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#16 ne: 17-06-2005, 05:31:12
Kur mendoj per ty........zjerrmo te rujt zoti
ca ke me mbo LOL

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#17 ne: 17-06-2005, 12:55:10
Kur mendoj per ty,them mos u trem se s'te bej gje

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#18 ne: 17-06-2005, 15:16:37
Kur mendoj ne ty.....mendoj se dikush me do me te vertete. ;)

 • Postime: 6975
machor
#19 ne: 17-06-2005, 15:23:29
kur mendoj per ju me vie te vrapoj :P

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#20 ne: 18-06-2005, 05:32:47
machor esht kur mendoj per ty jo per ju mos e boj shumes  :P
masanej ti tu  vrapu rri gjith diten LOL

 • Postime: 851
iShUlLi
#21 ne: 19-06-2005, 00:50:11
Kur mendoj per ty .... me del gjumi  :(
Lotet me pikojne dhe e di qe kam gabuar qe te jam dashuruar me ty  :(

 • Postime: 16
baby
#22 ne: 23-06-2005, 10:48:54
kur mendoj per ty ndjehem shum e vetmuar  :X

 • Postime: 12234
Lefter
#23 ne: 23-06-2005, 18:18:59
Kur mendoj per ty...ja fillojne mendimet me pulle te kuqe...lol

 • Postime: 14
lauroni
#24 ne: 28-06-2005, 08:19:28
kur mendoj per ty e dise mendon per mua
 

Revista "who"

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:01:22
nga InfoZ
"Strategjia e shqiptarevet"

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 30-04-2020, 17:37:30
nga M A X
Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:31:10
nga M A X
Si thuhet gjermanisht "Te Dua"?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 05-04-2020, 11:17:26
nga M A X
"Alien" ne RTV Ora

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 20:17:44
nga InfoZ